Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drtic113 12. 10. 2021 18:01

Ředitel ČTÚ píše:U toho bonusového kreditu je VŽDY napsané na té obálce, jakou má platnost. Pokud to není uvedeno, je to rok. :D

Za ty prachy bych to nekupoval. Lepší je si nechat poslat sim zdarma s kreditem 10 Kč. Tu pak aktivovat a hodit do Kouzelného šuplíku na minimálně měsíc. Poté vytáhnout a přijde SMS s nabídkou 200 Kč + 200 Kč na dobití. A za první dobití by měla být ještě 100 Kč navrch. :D


Teď se zrovna dívám na detail Twist karty zdarma a už to asi prokoukli. Na https://www.t-mobile.cz/nabidka-predpla ... rta-zdarma "Detail" píšou:
Karta je nabitá kreditem 10 Kč

Na kartě je přednabitý bonusový kredit v hodnotě 10 Kč. K prvnímu dobití do 30 dnů od zapnutí karty vám přidáme 100 Kč kreditu.


Takže pokud ji nechám v Kouzelném šuplíku déle než měsíc, tak přijdu o těch 100,-Kč kreditu za první dobití :-( .

-- 12. 10. 2021 19:04 --

Teď je otázka - nabízejí po uplynutí doby v Kouzelném šuplíku 100% navíc? Tzn. třeba 250+250? Pak by to bez té 100,- prémie vyšlo jenom o pajcku dráž.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 12. 10. 2021 18:44

Jasně. Navíc, když to bude první dobití v měsíci v appce, tak dostaneš 25% nebo kolik při dobití 250 Kč a víc. :D A ještě vlastně i nějakou tu odměnu, tuším 500 MB a nebo volání ? :D Ale ty odměny jsou asi až od 300 Kč nebo kolika.

Podle mě je teď nejlepší čas hodit sim do Kouzelného šuplíku, aby byla na Vánoce ready , až bude nějaká vánoční akce. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtic113 12. 10. 2021 19:14

Ok. Díky.
Jinak odměna je už od 250. Ale je to odstupňované a odměnu je třeba si vyzvednout do 7 dnů přes appku.
Od 1. října 2021 je bonus připsán pokaždé, když si zákazník navýší kredit alespoň o 250 korun. Odměny jsou odstupňované podle výše dobití a zahrnují data nebo balíček volání a dat zdarma, které platí po dobu 30 dnů. Za dobití ve výši 250 – 299 Kč získá zákazník 500 MB dat, za částku od 300 Kč pak obdrží 1 GB dat a neomezené volání na čísla T-Mobilu.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 12. 10. 2021 19:37

gman píše:No taky si říkám.. Ale pokud si jen u Kaktusu vyměním SIM tak bonusový kredit je jen na 6 měs. a to těch 1500,- neprovolám.

Kdyz ti bude stacit 200Kc u Twistu na dva mesice (pri sazbe 3,50/min), tak to neprovolas ani za rok.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 12. 10. 2021 20:22

Ředitel ČTÚ píše:Jasně. Navíc, když to bude první dobití v měsíci v appce, tak dostaneš 25% nebo kolik při dobití 250 Kč a víc. :D A ještě vlastně i nějakou tu odměnu, tuším 500 MB a nebo volání ? :D Ale ty odměny jsou asi až od 300 Kč nebo kolika.

Podle mě je teď nejlepší čas hodit sim do Kouzelného šuplíku, aby byla na Vánoce ready , až bude nějaká vánoční akce. 8-)


Těch 25% navíc už v apce nevidím. Řekl bych, že ty data za odměnu jsou teď místo toho. Což je pro potřeby jednorázového nákupu ročního internetu na novou sim poněkud naprd :-(
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 12. 10. 2021 21:23

500 MB ať si strčí za klobouk ubožáci. Spotřebuji cca 2 GB denně. ;-)
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 10. 2021 21:26

S tou platností úvodního bonusu na Twistu to nemusí být vždy pravda - já měl SIM s 50Kč úvodního bonusu na měsíc (bylo uvedeno na obalu) ale v samoobsluze mi to ukazovalo platnost rok od aktivace. Asi to všechno sjednotili což je jen dobře.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 10. 2021 08:58

Chtěl jsem teď převést sim kartu dobíjecí Vodafone jinam (nebyla nikdy dobíjená, je to ta sim co dávali kdysi dávno zdarma Vodafone s datovým balíčkem grátis (aktivovaná byla někdy v září 2021) - ale možná to bude fungovat s každou sim kartou) a když jsem řekl, že chci OKU, že chci ke Kaktusu že tam mají 6 GB za 200 Kč, tak borec řekl, že mi dá dárek a mám na 3 měsíce zdarma každý měsíc 60 minut volání kamkoliv. :D 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 10. 2021 11:15

z čísla, který nikdo nezná ... to je trochu vo houně, ne?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 27. 10. 2021 06:29

Zadarmo i žloutenku. :D
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigzachod 6. 11. 2021 21:17

Ahoj, mám dotaz, mám vodafone sim kartu, a chci na ní převést číslo od tmobile kvůli retenci... jde to udělat nějak jednodušše přes samoobsluhu vodafonu nebo nějaký kód přes sms? oku kód od tmobile samozřejmě mám... nebo musím zavolat na tu jejich super linku? �
bigzachod
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 6. 11. 2021 23:05

V každé samošce, ve které jsem zatím byl (a bylo jich fakt hodně), byla možnost "Přejděte k nám" nebo "Přenesto své číslo k nám" apod. Na 100 % je takové tlačítko/odkaz i v samošce Vodafonu. Klikni na to a ono tě to samo navede.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetd 7. 11. 2021 05:56

Po přihlášení úplně dolů v patičce klikněte Nastavení služeb > Služby. Sjeďte dolů na konec stránky k sekci Ostatní a zvolte Kódy pro přenos čísla > Vyřeším si sám > Zobrazit.

https://youtu.be/MbxlX1QbMQ0
eetd
Junior

Odeslat příspěvekod Nagant 18. 12. 2021 19:47

Poradí, prosím, někdo, jak u předplacené karty Tesco Mobile zakázat datové služby (připojení k Internetu)? Nikde to nemohu najít. :-(
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 19. 12. 2021 00:14

Jednou z možností je napsat jim na podporu.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků