Neomezené tarify Vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 9. 5. 2013 11:12

Neomezený FREE tarif u O2 na zkoušku není! zrušit ho lze maximálně do 14 dnů pokud byl objednaný online nebo po telefonu.
Tuhle "Zkoušku" kámošovi slibovali ale pak mu řekli že to platilo jen u NEON tarifů, takže jim tu smlouvu na 2 roky zase zrušil právě díky tomu že to objednal na dálku, vyčká s čím přijde Vodafone.
Pokud si teda někdo není jistý tím tarifem doporučil bych aktitovat verzi bez závazku, snížit cenu úvazkem lze pak vždycky ale naopak zrušit závazek už vyjde draho.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aje1 9. 5. 2013 11:51

tady mas
▪ Účastník, který si na základě přechodu z O2 předplacené karty nově zřídí O2 Mobilní hlasovou službu s
tarifem z řady FREE se závazkem na 24 měsíců, má možnost v průběhu prvních dvou měsíců trvání
závazku tarif zrušit bez vystavení smluvní pokuty a případně se vrátit zpět na předplacenou O2 kartu
a jinak smluvní pokuta činí 250kč x počet měsícu
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 9. 5. 2013 12:10

jasny, nicmene vetsinovy pripad nove aktivace nebo prenosu od konkurence proste tuto moznost nedava. a memu kamaradovi pri prechodu prave lhlali ze ty dva mesice ma, coz neni pravda. nastesti se to stacilo rychle zrusit takze pohoda, jen me to ale utvrdilo ze O2 poskytuje stale naprosto zcestne informace...
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 9. 5. 2013 15:49

Kdyby jenom zcestné informace. Ceník, který uvedli 11. 4. 2013, obsahoval větu, která umožňovala ukončit smlouvu prakticky komukoliv, a navíc předplacenkářům umožňovala přejít zpět na předplacenku.
O2 potajmu změnilo Ceník k 1. 5. 2013 tak, že už striktně a jednoznačně vymezuje právo dvou měsíců jen předplacenkářům, přičemž jim zůstává možnost se vrátit zpět na předplacenku.

Jestli máte někdo potřebu, mohu mu starší Ceník poskytnout (napiste mi SZ). Samozřejmě starší Ceník platí jen pro objednávky uskutečněné do 30. 4. 2013. Pro pozdější objednávky platí Ceník z 1. 5.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 9. 5. 2013 16:47

Jo, už to není co bývalo. Myslím, přístup k stálým zákazníkům.. :-/
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod charman 10. 5. 2013 15:55

Tak mi dnes dal vodafone bomba nabídku :tleskani :tleskani :tleskani div jsem se z ní neposr.. !
Po třinácti letech u vodafone a to je na účtu několik číslel mi nabídli neomezený tarif s úvazkem na 2 roky za 638,- Kč. Na moji odpověď, že např. bonerix dává za 495,- neomezené volání a 200 sms což mi stačí a intenet s 1,2 GB je stejně k ničemu a využívám jiný mi bylo odpovězeno, že je to maximum co mi můžou nabídnou. Vodafone se asi zbláznil a celé retenční by měli vyházet. Ženou zákazníky přímo do chřtánu 02 nebo T-mobile. Takže Vodafone sbohem. S tímto přístupem jim přeji ať je kyslík převálcuje a přetáhne jim co nejvíce zákazníků.
charman
Junior


Odeslat příspěvekod mfrolka 14. 5. 2013 22:05

Furt čekáme na ty zázračné tarify co mají vyjít v květnu ,moje řešení ,asi dojedu smlouvu co mám do července nechám si udělat nabídky od všech operátorů a rozhodnu se podle toho ,za ty podrazy co na mě vodafone zkusil a za to jejich jednání nemůže čekat žádnou loajálnost i když jsem je vždy doporučoval a zprovoznil jim 20 čísel a utratil u nich tak 140 000,- . měli a mají šanci mě nabídnout něco zajímavého do vypršení smlouvy (ale každým dalším dnem u mě strácí na serioznosti ) ,ale už jen bez úvazku (úvazek nechci i když budu platit víc, nebo max 3 měsíce ne 24)
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 16. 5. 2013 16:32

Chtěl jsem se jen zeptat, zda pro neomezený tarif od VF (plný za 691kč) platí toto - http://www.vodafone.cz/roaming/volani-z ... port-data/?
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 18. 5. 2013 14:07

pota: Dobrý den, součástí tarifu Neomezené volání do všech sítí je balíček Internet v mobilu naplno, se kterým můžete využít i službu Data passport.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bugr 20. 5. 2013 09:55

Dnes mi přišla sms, že od dalšího období (25/5) zvedají FUP na 1,5GB... to asi nebude reakce na T-mobile? :D

Přemýšlím jestli to podepsat abych ušetřil ale bojím se abych se zbytečně neuvázal v současné turbulentní době..
bugr
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 20. 5. 2013 11:34

Představení nových tarifů proběhne 23. května v 11 hodin.

Zdroj: G+ profil Dotekománie.cz
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 20. 5. 2013 22:41

Dle me to bude neomezene volani ,sms, net
1,5GB za 699 +150 bez uvazku takze nic noveho jen dorovnani konkurence, ale rad bych se spletl......
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků