Neomezené tarify T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jezevcik1 13. 4. 2013 13:38

Tak nic moc, akorát kopíruje O2 :D

-- 13. 4. 2013 14:42 --

S námi 390 273 Kč 56 minut 30 SMS 20 MB
S námi 590 472 Kč 220 minut 100 SMS 300 MB
S námi síť nesíť 749 Kč neomezeně neomezeně 1 GB -
*smlouva na 24 měsíců, k tarifu S námi síť nesíť není prozatím možno zakoupit telefon

S námi 390 +590 neomezené volání mimo špičku ! Ale pozor, jen v síti - T-MOBILE od 19-7 hod.
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod Encore1106 13. 4. 2013 14:17

Nevím, kam to napsat, aby to bylo víc vidět. Ale žádná revoluce se nekoná, nepřichází žádný konkurenční boj, všechno při starém. Jeden vystrčil růžky a osatní se ani nesražili přebít! Pouze dorovnali O2... Jak T-Mobile, tak i Vodafone. Vodafone sice nabídl nižší cenu, ale ořízl data, takže poměr cena/výkon jsou všechny tarify naprosto stejné!
Encore1106
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik1 13. 4. 2013 14:25

Ano, přesně tak, jak jste to napsal.... Jediná výhoda, není vůbec kam utíkat, a to chtěli, ...
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 4. 2013 15:36

Ne ty voe...to fakt ne.

:hm

20MB FUP
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CoolPoker 13. 4. 2013 16:22

Zdravím. Zajímá mě jedna věc. Mám mít po dobu smlouvy slevu 30% na tarify S námi. Bylo mi kdysi sděleno, že sleva přetrvává i při změně na jiný tarif S námi. Jak to řeší systémy v případě zvolení tarifu S námi síť nesíť?. Je šance, že by systémy mohl projít flat za 525 Kč ? :D Myslíte, že bych o slevu při návratu zpět k nižšímu tarifu při neplatnosti slevy pro tento tarif trvale přišel?
CoolPoker
Junior

Odeslat příspěvekod pisek3 13. 4. 2013 16:27

Zdravím, zajimalo by mne, když jsem si sjednal s t-mobile přes retenční odd. slevu 50 % na tarif (s úpisem na dva roky) jestli je ta sleva platná i když by jsem ten tarif změnil - aktuálně mám S námi 990 Hit (za 500,-Kč) a vyplatilo by se mi přejít na S námi sít nesíť a mělo by to dělat asi o 100 kč méně ...
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik1 13. 4. 2013 16:38

Tak osobně si myslím, že těch 50% slevy nepůjde použít na ten tarif S námi sít nesíť . Jednou jste dostal retenci na tarif s námi 990 Hit a tím to končí. Samozřejmě pokud Vám umožní přejít i na nějaký jiný tarif tak jedině za aktuální cenu dle ceníku.
Tak doplněno od jednoho človíčka z MM. :
"Při přechodu na tento tarif z jiného tarifu S námi přijdete o slevu dojednanou v rámci retence ačkoli máte tuto slevu dojednanou na všechny tarify S námi. Další t-debilovina. Tak pozor na to. "!
jezevcik1
Junior

Odeslat příspěvekod pisek3 13. 4. 2013 17:00

OK , diky zustanu u toho co mam , i tak vetsinou zaplatim pouze za pausal ...
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod Mariacek 13. 4. 2013 17:29

jezevcik1 píše:Tak osobně si myslím, že těch 50% slevy nepůjde použít na ten tarif S námi sít nesíť . Jednou jste dostal retenci na tarif s námi 990 Hit a tím to končí. Samozřejmě pokud Vám umožní přejít i na nějaký jiný tarif tak jedině za aktuální cenu dle ceníku.
Tak doplněno od jednoho človíčka z MM. :
"Při přechodu na tento tarif z jiného tarifu S námi přijdete o slevu dojednanou v rámci retence ačkoli máte tuto slevu dojednanou na všechny tarify S námi. Další t-debilovina. Tak pozor na to. "!


Myslet je jedna věc, realita však druhá. Mám 50% slevu z tarifu. Původně jsem měl Kredit 1000, pak Jsem přešel na S námi 790. Při přechodu mi operátor tvrdil, že o slevu přijdu. O slevu jsem nepřišel, naopak, dali mi jako bonus 30 minut jako omluvu za to, že mi operátorka tvrdila něco jiného. Ve smlouvě máte slevu 50% na tarif, není napsáno na který. Kdyby vám ji náhodou odmítli dát, můžete výpovědět smlouvu...

Teď jsem se díval do samoobsluhy a svítí mi tam u tarifu sleva 50% na paušál, bohužel jsem v tomto účtovacím období už tarif měnil, tak to nemohu přepnout na nové tarify...
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod pisek3 13. 4. 2013 17:56

Me tam taky pise pri zmebe tarifu ze mam aktivni 50% slevy na pausal,ale nevim jestli to nezmizi pri zmene...
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod Mariacek 13. 4. 2013 18:26

Pokud to máte ve smlouvě, zmizet to nemůže... Zkuste to změnit a dejte vědět, kdyžtak se vrátíte zpět :-)
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod pisek3 13. 4. 2013 18:35

Právě ze mám obavy ze sleva zmizí a zpět to již třeba ne vrátím...a linky operatora jsou dnes přetížené,takže asi pockam....
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod vicini72 13. 4. 2013 18:42

Ten příspěvek citovaný jsem psal já. Na infolinku jsem volal 1x z důvodu přetížení této linky. Teď volám podruhé. Bylo mi řečeno že to nelze. Což dost dobře nechápu. Protože slevu mám na 50% na jakýkoli tarif S námi. Ne na určitý paušál. Pravda je ale taková že i aplikace můj T-Mobile píše že při aktivaci tohoto tarifu přijdu o zvýhodnění. Nicméně až mi to vezmou budu se hádat.
vicini72
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 13. 4. 2013 19:12

podmínka nového tarifu je taková, že pokud na něj přejdeš, tak se ti ruší veškerá zvýhodnění k tarifu včetně slev. Takže věřím, že upraví podmínky tak, že budeš mít smůlu a o slevu přijdeš.
A to proto, že v době, kdy jsi podepisoval smlouvu, tento tarif nebyl, proto se na něj neuplatňuje sleva.
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 13. 4. 2013 19:22

mam taky 50%procent slevu, při prodloužení jsem se ptal jestli ta sleva bude platit i na další generaci tarifu které ještě nejsou,řekla mi že jo,a ten hovor si oni nahravají,takže jsem zvědav na to jak to ojebají.
sunny side up
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků