Nulové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 29. 11. 2021 14:28

Určitě jde, protože data se mi sami nezapnuli...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod dalBorgo 29. 11. 2021 14:54

vmonkey píše:Nevíte, zda jde u Vodafonu u nulového tarifu zakázat připojení k internetu? V samoobsluze ta možnost není. Protože se jinak aktivuje připojení na měsíc za 79. Případně pokud by šlo aspoň nastavit účtování dle spotřebovaných dat...


Ano, data jdou zablokovat přes infolinku. Sám to tak u vdf mám poté, co mě to nechtěně stálo pět stovek.
dalBorgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petryk 29. 11. 2021 16:17

Nevím jak ostatní, ale já mám u nulového tarifu u volby net-balíčku volbu Blokování připojení.
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Len.Vibe Shot>nic>BB Classic>Redmi N.8Pro
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod k4R3l 29. 11. 2021 23:52

Jo, taky tuto volbu mám přímo v aplikaci
Přílohy
Screenshot_20211129-234759.png
k4R3l
Junior

Odeslat příspěvekod vmonkey 30. 11. 2021 14:22

Díky všem, vyřešeno na infolince. Online to bohužel nešlo (někdy jsem tam tu možnost "Blokovat připojení" viděl, někdy ne, ale nikdy to nešlo aktivovat - napsalo to nějakou chybu. Zkoušeno několikrát v rámci jednoho měsíce.).

Proč jsem se ptal - někde v ceníku VF píše, že pokud je to součástí tarifu, nejde to zrušit, tak jsem se toho trochu bál. Naštěstí zrušeno :)
vmonkey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Keato 28. 5. 2022 09:02

SAZKAmobil umožňuje dobíjet SIM kartu z jiné karty Sazka a tím se prodlužuje její platnost. Pokud máte dvě karty, můžete si dobíjet jednu z druhé stále dokola. Minimální dobití je 100 k.č. a platí jeden rok.
Keato
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 5uch 28. 5. 2022 20:20

vmonkey píše:Případně pokud by šlo aspoň nastavit účtování dle spotřebovaných dat...


To už žádný z velké trojky operátorů nenabízí.

vmonkey píše:vyřešeno na infolince. Online to bohužel nešlo (někdy jsem tam tu možnost "Blokovat připojení" viděl, někdy ne, ale nikdy to nešlo aktivovat


Jo, VF má nastavení služeb v amoobsluze v pěkném zmatku.
Mě většina služeb nejde samoobslužně měnit už téměř rok, několikrát urgováno a zatím je to jen "vyčkejte, pracujeme na tom". Je fakt, že mám nelukrativní a již delší dobu nenabízený tarif (Odepiš).
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 5. 2022 20:34

Keato píše:SAZKAmobil umožňuje dobíjet SIM kartu z jiné karty Sazka a tím se prodlužuje její platnost. Pokud máte dvě karty, můžete si dobíjet jednu z druhé stále dokola. Minimální dobití je 100 k.č. a platí jeden rok.



Zajímavý poznatek. :D
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 29. 5. 2022 19:30, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 29. 5. 2022 07:22

A umožňuje takové dobití ze SIM na SIM hrát zdarma loterii? To bych mohl dobíjet a hrát s dvěma SIM loterii zdarma?
:hm
https://www.sazkamobil.cz/odmeny-a-vyhry/sazkamobil-sance/
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 5. 2022 19:28

Zajímavý dotaz. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 29. 5. 2022 19:33

To je něco pro tebe, rád testuješ. ;-)
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 5. 2022 19:41

Ani tak ne testuju, ale líbí se mi takové překvapivé myšlenky. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 11. 6. 2022 18:42

Jak to teď u Vf funguje při přechodu z dobíjecí karty na nulový tarif s vyplacením nespotřebovaného kreditu? Vrátí zůstatek bez zkrácení?(složenkou/ bank.účet?)
elfin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 11. 6. 2022 20:36

Vrátí, když o to požádáš na infolince. Číslo účtu jsem si nastavil predtím v samoobsluze.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 8. 2022 10:43

Sim Vodafone Pro partu (předplacenka) převedena bez problému na Nulový tarif na Míru, kdyby to někoho zajímalo. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků