Nulové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tarzann 8. 12. 2013 16:35

Z rúzných historických důvodů se mi po stole válejí asi tři telefony se simkami, které vždycky nabiju, zapnu a nechám ležet než se vybijí, vypnou, já na ně zapomenu a pak si zase vzpomenu, aby se cyklus opakoval. Prostě je do pazourů beru jen když je potřebuji, a to není vůbec často. Mám je těďkom na Twistu, ale chtěl bych je převést na nějaký nulový tarif. Zatím byl zajímavý jen Zero od O2, jenže s příchodem virtuálů se to mohlo změnit. Orientujete se v tom někdo? Je pro mě důležité, abych na to nemusel moc pamatovat a bylo tam co nejnižší minimální plnění. Prostě čísla v takové klinické smrti. Jsou na přístrojích, ale ne aktivní.

Původně se mi líbil ČEZ, ale tam se snad musí poslat sms každé tři měsíce. To už ten zero je lepší. Teď se dívám na One, ale zas nemůžu nikde najít to plnění.
Tarzann
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 8. 12. 2013 17:32

Taky existuje od Vodafonu tarif Na míru za nula. Paušál 0Kč a několik let není třeba nic.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 8. 12. 2013 17:32

Ahoj, na jejich webu v části otázek jsem to našel:

Existuje nějaký limit minimálního měsíčního/čtvrtletního/ročního plnění u tarifu Dohoda NA JEDNIČKU?

NE! Po našich zákaznících nepožadujeme žádné minimální měsíční plnění. Maximálně se přizpůsobíme Vašim potřebám.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 12. 2013 17:42

One Mobile a jejich tarif Dohoda na jednicku je jako nulovy tarif jednoznacne nejvyhodnejsi.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 12. 2013 18:47

Bonerix má tarif za 1 Kč měsíčně.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LadislavM 8. 12. 2013 19:33

Podle mého názoru je pro nulové mnoholeté udržování nejvhodnější kmenový operátor, VF na míru za nula nebo O2 Zero. Nulovky od šedivek chtěji aspoň nějakou útratu a mohly by za pár měsíců dělat potíže.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Tarzann 8. 12. 2013 21:29

speedy: Já jsem pako, díky. Hledal jsem to v tom jejich pédéefku s VOP pomocí Ctrl+f a ani mě nenapadlo se podívat do FAQu.

Tak to je paráda. Jen se trochu bojím toho, že pokud GTS nezměnila podmínky a všichni ostatní chcou bakšiš za údržbu, tak jestli to nezavedou taky. No nic, zvednu kotvy a půjdu pak dál.

LadislavM: Z nějakého iraciálního důvodu jsem si myslel, že se Vodafone nehodí. Že jsou minima. Díky, mrknu se.

myšpulín: O Bonerixu jsem věděl,a le je to šedivka a pak potřeboval bych někoho na zprostředkování. A jelikož bych nic skoro neutrácel, tak by se mě žádná provize nebyla a je mi trochu blbý tady na fóru někoho žádat, když se mě vlastně nic nebude. Jinak 0 nebo 12 korun je celkem fuk.

LadislavM: Toho se trochu u toho One bojím, ale pokud nebudou obstrukce s odportováním a nebudou dělat samé změny jak na běžícím páse, tak by se to dalo skousnout celkem bez problémů.
Tarzann
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2013 22:02

Nejvýhodnější je Kaktus předplacenka s roční platností a hlavně bez starostí. Simky jsou max do 99 korun za kus, ale i zdarma.... Ročně stačí dobít kartou přes web za 50 korun kredit.
A hlavně - kredit si lze z více sim převést na jedno číslo. Atd...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 12. 2013 22:49

No jako nulový tarif mám O2 zero.
No a kvuli lidem co mají one jse si pořídil dohodu na jedničku.
zatím spokojenost jště jsem nedostal žádné vyúčtování.
Jo akktus sim taky mám ale nezkoušel jsem
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod jari 9. 12. 2013 00:44

Mel bych jeden dotaz. Pouzivam tarif, ktery mam omezeny minutama a FUPem. Potreboval bych sekundarni SIMkku s nulovym plnenim, kdyz mi nekdy dojdou volne minuty . Nekdy mi dojde 300 MB FUP, rychlost u Vodafone hodne spadne, proto bych onu sekundarni SIMku videl nekde pod siti O2 z duvodu rychlejsiho poFUPU. Dalo by se neco vybrat? Dekuji......
jari
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lol7 9. 12. 2013 09:25

lezi mi na stole stary VF s nulovym tarifem (vyhazel jsem pres samosku vsechny balicky), je tam minimalni utrata tusim "jedna placena transakce za 14 mesicu (!)." tj. jednou za rok z nej musim poslat aspon SMS. navic VF nechce faktury do nejake castky (tusim 200kc) hradit a cekas, az se to naakumuluje. pro tohle idealni volba imo.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 28. 1. 2014 22:30

Existuje nějaký virtuál nebo šedivák, který je v sítí Vodafone?
A není podmínka provolání kreditu nebo nějaké částky.
zbynek.ji
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 29. 1. 2014 05:04

Neni. V siti Vodafone je nejlepsi asi predplacenka http://www.oskarta.cz
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 29. 1. 2014 06:36

u vodafónu existuje nulový tarif, máš to napsané nad tvojů otázků - lol7. otevři oko bobe, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 29. 1. 2014 07:39

Jenze on chce virtuala. Ten nulovy tarif Vodafone ma myslim podminku minimalne jednou rocne pouzit placenou sluzbu.
hongmi
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků