Šedí operátoři - poptávka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2022 22:35

flat s 500 za 180 mám přímo od T-Mobilu
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 1. 10. 2022 12:11

dumardus píše:Silně pochybuju, že ti někdo dá flat s 1GB za 200. Tyto tarify jsou, ale dostaneš je při splnění určitých podmínek. A prosba tady a na 1 číslo.... nevím, nevím. Spíše očekávej 0 reakcí, ale mohu se mýlit.


No, zlý jazyk by mohl říci, že nechce 1 GB, ale 1 Gb, tedy tarif s FUP kolem 125 MB :-D :-D
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 27. 10. 2022 09:41

Dojednaná cena za Neomezené volání, Neomezené SMS a Neomezená data rychlostí 10 Mbit/s
Uvedenou kombinaci jsem zvolil, protože je dostatečná jak pro volání a SMS, tak i pro běžné použití internetu včetně videa (mimo 4k rozlišení) a hlavně je objemově neomezená. Snažil jsem se ji dostat pro celou svoji rodinu (já, manželka, ZŠ dcera, 84-letý tchán) kontaktoval jsem všechny operátory ať už z hlediska retence nebo i přechodu, řešil jsem rodinu i jednotlivce, vše na rodné číslo bez živnostenského listu a dospěl jsem k následujícímu:
1) TMobile - dá se dostat po zdražení ani né moc složitě na 50-procentní slevy z ceníkových tarifů. Tzn. že za tarif v nadpisu by jste platili měsíčně 465 Kč. Setkal jsem se i s tím, že po zdražení se někomu podařilo to mít ještě navíc o 46 Kč levnější. V roamingu 35 GB dat, bonusem je 15GB plnou rychlostí sítě, vše i v 5G, nesmyslná TV bez základních českých programů v ceně.
2) Vodafone - roztrhl se pytel s přeprodávači Vodafounu, kteří se vám snaží prodat tento tarif za 599 Kč. To je vysoká cena, oni z toho mají provizi. Podařilo se mi narazit i na přeprodávače, který mi tento tarif nabídl za 499 Kč měsíčně. Roamingová data netuším.
3) O2 - tam je ta situace velice složitá, nejsou ochotni k ničemu, po zobrazení OKU kódu vám chtějí tento tarif vnutit za 625 Kč, ale jakmile jsem zahájil přenos k jinému operátorovi, tak to najednou šlo za 499 Kč měsíčně. Roamingová data 40 GB.
Z výše uvedeného plyne, že pokud za flat+neomezená data rychlostí 10 Mbit/s platíte více než 499 Kč, tak operátora zbytečně přeplácíte, a měli by jste s tím něco začít dělat.
Hodně štěstí...
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod celisek 13. 11. 2022 10:42

Zdravím, sháním neomezený tarif s rychlostí min. 10 Mbit/s. Díky za nabídky.
celisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ale 14. 11. 2022 20:50

Dokázal byste někdo nabídnout za lepší cenu - tarif pro fyzickou osobu, ne na IČO, u O2 s neomezenýma daty jak co se rychlosti tak množství přenesených dat týče, fungující na 5G a data aby šly čerpat i mimo ČR, v EU? Co se týče volných minut či SMS tak ty tam nepotřebuju žádné (ale kdyby tam byly tak ať klidně jsou). Ideálně aby nemusel být na novém čísle ale dalo se stávající přenést, to ale není podmínka. Děkuju.
C220d (S206)
ale
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4rkus 21. 11. 2022 18:23

Poptavam neomezeny datovy tarif vc zarizeni rychlost alespon do 20Mb/s. Operator nehraje roli. Chci to do prace, reg na fyzickou osobu. Diky za nabidku.
m4rkus
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 2. 12. 2022 01:36

Poptávám neomezený internet na doma vzduchem, aspoň 20Mbps,něco jako dříve "internet do zásuvky" od Tmobile.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod aquaflex 2. 12. 2022 17:02

Nabidne nekdo na ICO tarify s 50 procentni slevou? Prechod z O2 family, 7 cisel

776723574 sms

SZ diky
Naposledy upravil dockalacek dne 2. 12. 2022 17:24, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu, retence byly špatně
aquaflex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zani007 6. 12. 2022 10:42

Dobrý den,poptávám neomezený tarif pro mě a ženu s pořádnou porci dat,za slušné peníze...
Děkuji za odpověď ..
Email: zanakl@seznam.cz
Tel:721157507
Zani007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pulmann 6. 12. 2022 15:07

Také sháním něco místo O2 Family. cca od ledna nebo února.
3 sim, neomezeně, na jedné hodně dat , na ostatních nemusí být internet a může být na ič, tedy raději na ič.
pulman800@seznam.cz
pulmann
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 24. 12. 2022 11:11

Upozornění na uživatele "otava5"

Po řadě zpráv, otázek a vysvětlování tarifů přislíbí výpověď čísel a OKU kódy k převodu. Poté již nekomunikuje. Přitom by stačilo znát důvod toho, proč se rozmyslel. Místo toho však nabídne ignoraci a Vaše práce a dobrý úmysl úplně vyšumí.

Pán je typický "vykuk". Vyptává se, povídá si, máte otázky, nestyděl by se zeptat i na kvalitu signálu, kterou si může kdykoliv ověřit v mapě signálu na stránce operátora.

Je dobré si uvědomit, že každý z nás, kdo ti nabízí tarify, v první řadě pomáhá těm, co je poptávají. Ne každý má totiž smlouvu na 700 čísel s operátorem a může nabídnout extrémně výhodné ceny s minimální marží. Bylo by tedy dobré si takového uživatele zde na fóru vážit, jelikož běžně si nikdo se třemi SIM, jako otava5, na slušné ceny ani nesáhne. V takovém případě se Vám operátor spíše vysměje, když si řeknete o neomezený tarif pod 200 Kč.

Dejte si pozor, až zde budete pomáhat ostatním ušetřit a ozve se Vám tento "vykuk". Nereagovat, nechte ho přeplácet běžný tarif. Lidé jako on patří na dobíjecí kartu.

Mějte se, přeji krásné svátky všem a ať se Vám podaří i v novém roce na tarifech ušetřit.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 24. 12. 2022 12:34

Tak bude příště vystupovat pod jiným NICKem no, moc si nepomůžeš, když prozradíš jen NICK.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod NinaK 24. 12. 2022 13:28

Je tu viacero používateľov ktorý iba vytiahnu informácie, vypýtajú si ponuku. Človek im to spracováva a strávi nad tým čas. Potom sa s prepáčením vykašlú na to odpísať alebo zdvihnúť telefón. Ešte sú to aj podnikatelia. Tieto “spôsoby” vypovedajú o ľuďoch veľa. Absolútne neseriózne jednanie. Vediem si zoznam naťahovačov a podvodníkov a nerada by som to tu zverejňovala. I keď je ich už tak veľa že asi k tomu budem prinútená.

Vážme si prácu iných a snažme sa spolu jednať fér.
Nie je to take ťažké.

Prajem Vám krásne a pokojné sviatky.
NinaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 26. 12. 2022 10:14

"otava5" je hrozbou této skupiny a je třeba na něj upozornit. Jsme tu proto, abychom pomáhali ostatním získat tarif za dobrou cenu. Proto mě mrzí nelidský přístup těchto uživatelů.

Pokud existuje blacklist těchto uživatelů, pojďme si ho nasdílet a zveřejnit. Jsou tu lidé a firmy, které se zaslouží naše tarify. Pak je tu "otava5", který by měl mít ban a být na dobíjecí kartě nebo běžně dostupném tarifu za plnou cenu.

Hezký zbytek svátků všem

-- 26. 12. 2022 10:15 --

jjrr píše:Tak bude příště vystupovat pod jiným NICKem no, moc si nepomůžeš, když prozradíš jen NICK.


Nově zaregistrovaný uživatel je vždy trochu hrozbou a je dobré jednat s tím, kdo tu už nějaký rok funguje a má historii v diskuzi.

"otava5" zůstane pod svým nickem a věřím, že se tu s ním už nikdo bavit nebude, když se dobře ví, co je to zač.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 26. 12. 2022 11:00

Asi jsi nabízel moc vysoké ceny, má právo na to nepřistoupit. A že se vyptával a okradl tě tím o čas? Těžko mu to zazlívat, když ceny tajíte, nezveřejňujete je a člověk to z vás musí tahat jak z chlupaté deky. Prostě zveřejněte si tu svůj ceník, hotovo vyřízeno.

Za kolik dokážete neomezená mobilní data bez minut a SMS?
jjrr
osobne

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků