Šedí operátoři - poptávka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 27. 12. 2022 10:55

Pozor, "otava5" věděl ceny od počátku, souhlasil s nimi. Řešil se už jen převod, který se protáhl z jednoho týdne na dva měsíce. Nikde se nečeká dva měsíce na OKU kódy.

Ono by stačilo napsat, že si to z nějakého důvodu rozmyslel, není třeba uvádět důvod, i když je samozřejmě fajn ho znát, protože se člověk chce stále zlepšovat. Pokud se však vymlouvá na OKU, které Vám navíc operátor posílá první den aktivace čísla, tak je to smutné. Výmluvy netřeba, stačí říct: "Rozmyslel jsem si to, nezlobte se, s pozdravem otava5". Nic víc není třeba.

Tedy o cenách to zde vůbec nebylo. Nikdo je netají, ale je rozdíl, když chceš převod jednoho čísla vs. převod 10 čísel z firmy. Pak se cenová nabídka mění, stejně jako by jí běžně měnil i operátor.

Uvědom si jednu zásadní věc. My tu zde děláme službu pro toho, kdo na dobré ceny běžně nedosáhne. Trochu férového přístupu by pak neuškodilo. To je vše.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 12. 2022 17:41

Nojo, tak vyžádal OKU, dostal retenční nabídku, ztratil zájem, stydí se to přiznat.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 29. 12. 2022 11:43

To je naprosto v pořádku, ale psali jsme si měsíc, 20 zpráv, dotazů, odpovědí. Zde by se nabízelo, pokud by "otava5" napsal: "Dostal jsem retenci, nezlobte se". Já bych odpověděl: "Nic se neděje, rozumím tomu a jsem rád, že jsem Vám pomohl k lepší nabídce."

Místo toho nereagování, které je v tomto v případě extrémně neslušné. Jak jsem psal. My tu děláme službu každému, kdo jinak nemá na to, aby si zajistil levnější tarif. V dnešní době se sakra hodí mít výhodnější cenu a ušetřit při inflaci 17%. Reakce na to by neměla být neslušná, proto budu stále opakovat, že by tu měl být blacklist a klidně i s IP adresami, ať se těchto lidí zbavíme.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 29. 12. 2022 16:36

To se mi zdá trochu přitažené za vlasy ne? Blacklist za to, že si chtěl pokecat a pak přestal komunikovat? Vzdyť jste si tuto formu nabízení služeb zvolili sami a dobrovolně. Kdyby třeba využil službu a nezaplatil za to, tak nic neřeknu, ale takhle? Děláte tu ze sebe kdoví jaké dobrodince, co konají dobré skutky zdarma na potkání, přitom kdybyste nepotřebovali nějak uplatnit své neobsazené SIM, tak to nabízet ani nebudete.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 30. 12. 2022 20:42

Rozhodně to není přitažené za vlasy. Pokud je někdo podvodník, tedy fraud, jako "otava5", je třeba na něj upozorňovat. Proč? Každý prodejce tarifů zde může věnovat čas slušným lidem, kteří chtějí pomoci, který pomohou nižší ceny tarifů, kteří chtějí tak bojovat proti inflaci v příštím roce.

Je žádám jediné. Slušné chování, pouze napsat: "Rozmyslel jsem se, mějte se". Ale místo toho vypisovat seminární práci na téma "dotazy na tarify" a pak se vymlouvat a natahovat čas? To je nevhodné chování, za které by někdo měl dostat ban a být na blacklistu.

Dobrodince ze sebe nedělám, ale pojďme být konkrétní. Pravděpodobně chcete jednu SIM, jeden tarif. Když se obrátíte na operátora, jakou Vám dá cenu? Parádně si Vás vymíchá a dostanete plnou palbu. Já nabízím polovinu takové ceny a co je mi odměnou? Hrubé chování "otavy5".

Neberte to jako útok, ale postoj, jímž vystupujete a stavíte se do role advokáta podvodníka "otava5", je podezřelý a já osobně bych hodně přemýšlel nad tím, jestli Vám tarif poskytnout. To je pouze má upřímnost, kterou na tomto fóru považuji za nutnou.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 31. 12. 2022 09:38

Podvodník pochází od slova podvod, ten pojem je definován trestním zákoníkem jako "uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu". A já prostě nevidím žádnou škodu na cizím majetku, když si chce někdo pokecat a pak přestane komunikovat. Nazívat ho podvodníkem, je dost ujeté. Až využije tvé služby a nezaplatí za to, tak prosím, pak teprve může být i podvodníkem.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod PavelVe 1. 1. 2023 09:25

Také bych poprosil sháním 3x volné volání, SMS data min 20GB, raději volná min 10Mb

mám O2 family 12GB za 400 s daní
VF nechci - špatné pokrytí signálem.

děkuji za nabídky
mám možnost u O2 family modrý tarif za 550 s daní s 10Mb daty, ale myslím, že by šlo přes někoho levněji.
PavelVe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 1. 1. 2023 13:32

Můžeš přejít k T-Mobile https://eshop.t-mobile.cz/prejdete, získáš slevu 50% na první tři měsíce, kterou si následně v retenci prodloužíš na pět let. Například tarif Neomezeně XL https://eshop.t-mobile.cz/detail-tarifu3?pon=061 s rychlostí 10Mbps (prvních 15GB plnou rychlostí) tak budeš mít za 465Kč.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 8. 1. 2023 13:36

jjrr: Předně, "nazývat". Držme prosím debatu bez chyb, za které by se styděl i žák nižšího stupně základní školy.

Podvod může být vnímám i na základě příslibů. Tedy neustále slibuji něco, k čemu dopředu vím, že nedojde.
Příklad: Zítra ty peníze pošlu na Váš účet.
Skutečnost: Mám na účtu 0, budu jí tam mít i zítra, tedy nic nepošlu.
Správné jednání: Omlouvám se, aktuálně nemám finance, můžeme to odložit? Ozval bych se Vám, jakmile bude má situace lepší.

O co tedy žádám, je snadné. Upřímnost, férovost. Pokud se rozmyslím, něco mi nesedí, je to v pořádku. Takový je život. Pokud by mi podvodník "otava5" napsal, že dnes prší, a proto se rozhodl, že si nechá dražší paušál a nechce ten můj, neřeknu ani slovo. Ale neustálé posouvá dodání OKU kódů a dalších záležitostí, i když předem vím, že k nim nedojde, je pro mě podvod a sprosté jednání. Ten čas mohl věnovat rodině, já třeba jiným klientům a ne si tu dopisovat zbytečně o něčem, co se nikdy nestane realitou.

Tohle není Tinder, kde se po 1. rande někomu neozveš a považuješ to za běžnou zkušenost. Tady se chovejme férově a říkejme si věci, jak jsou. Pokud zastáváš opačný přístup, varoval bych ostatní, ať si i na tebe dají pozor.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod JáHledač 10. 1. 2023 12:24

dobrý den,
poptávám tarif pro 4 čísla.
v síti zdarma + 100 min a 100 sms kamkoliv + minimálně 4 GB dat
Nebráním se ani různým kombinacím neomezenek. :D

SZ nebo muj.tarif“zavinac“seznam.cz
Dík
JáHledač
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kerlcz 22. 1. 2023 11:05

Dobrý den,
poptávám tarif do 100min.+ data do 10GB. DÍKY za nabídku.
kerlcz
Junior

Odeslat příspěvekod vivagraffin 25. 1. 2023 14:11

Dobrý den,
poptávám mobilní tarif a ADSL internet na fyzickou osobu. Aktuálně jsem u Vodafone.
Hledám:
- ADSL mezi 50 - 100 Mbps
- Flat tarif + neomezená data, rychlost nad 10 Mbps, FUP v roamingu alespoň 50 GB
- pokud bude dobrá nabídka, tak i sportovní balíček TV, třeba u O2

Od příštího roku možno rozšířit o další 2 flat tarify, 1 menší tarif, 1 ADSL pevný internet, až skončí úvazek.
Kontakt: info@jirihrdlicka.cz nebo 724 919 819
Mnohokrát děkuji.
vivagraffin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JáHledač 25. 1. 2023 21:04

JáHledač píše:dobrý den,
poptávám tarif pro 4 čísla.
v síti zdarma + 100 min a 100 sms kamkoliv + minimálně 4 GB dat
Nebráním se ani různým kombinacím neomezenek. :D

SZ nebo muj.tarif“zavinac“seznam.cz
Dík


Vyřešeno
JáHledač
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 25. 1. 2023 21:24

Na kolik tě takový tarif vyšel?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Budli 26. 1. 2023 11:18

Dobrý den,
sháním:

2x neomezený tarif s neomezenými daty,stačí 10mb/s

1x tarif bez dat a sms, pouze volání cca 100 minut

Pevný internet dsl 100mb/s

Televizi pro 2 zařízení s programovou nabídkou srovnatelnou s o2 TV stříbrná.

Děkuji za nabídku.

Mail: labudli@seznam.cz
Budli
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků