Šedí operátoři - nabídka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Milos 22. 7. 2022 10:44

Se mnou taky přestal @Viktoriino komunikovat.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 7. 2022 13:26

Asi si chtěl jen pokecat přes SMS. Nebo z vás vytáhnout nějaké osobní údaje?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Anik 22. 7. 2022 13:30

u mě to samé, ale asi pracoval u TM, během 4min, mi řekl, kolik mám čísel, kolik byla poslední fa a jaký mám tarif.. a taky to teda nechápu...
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKaHo 22. 7. 2022 14:17

Nabízel studentské tarify lidem nad 26 let. Tyto SIM pak odmítali na prodejně vydat. A jako dárek přibalil nevyžádanou TV. Tipl bych si, že sám T-Mobile jej zařízl.
JoKaHo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dominikboldi 4. 8. 2022 13:58

Dobrý den,

Pokud máte zájem o neveřejnou nabídku tarifů na IČO, dejte mi určitě vědět na emailovou adresu boldidominik98@gmail.com.

Zařídím vám příznivé ceny a také bonus na nákup zařízení.
dominikboldi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dumardus 6. 8. 2022 12:13

Už kvůli tomu, že jste uživatel bez jakékoliv historie, registrace proběhla včera, pochybuji o serióznosti vaší nabídky.
Možná se mýlím, ale sdělovat určité informace o sobě někomu takovému, nedej bože posílat nějaké peníze, je nesmysl. Jak jsem napsal, mohu se mýlit a jste obchodní zástupce s nějakou solidní nabídkou.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod georgino66 20. 8. 2022 20:42

Zdravím, něco z naší nabídky :

- nejoblíbenější Minutový tarif -
80 minut + 20 SMS + 4 Gb = 305 Kč, další volání a SMS jsou v super sazbě 0,80 Kč.

- nejoblíbenější neomezený tarif -
Neo + Neo + 8 Gb = 425 Kč

Zájemci pište na fermobilinfo@gmail.com

S pozdravem George
georgino66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zagy 21. 8. 2022 11:37

Nabízím přímo od O2 - pouze pro nová čísla nebo pro přenosy od konkurence, pouze pro živnostníky nebo firmy.

Např.:
- 3x neomezený tarif s neomezenými daty o rychlosti 10 Mbps celkem za 1399,- Kč bez DPH ( tarif á 466,- bez DPH ), k tomu bonus na nákup telefonů 5400,- Kč vč. DPH.

Umím samozřejmě i jiné tarify ( všechny zde zmiňované tarify mají aktivní 5G ):
- neomezený v O2 s 2 GB dat
- neomezený s 500 MB
- neomezený se 3 GB
- neomezený s 10 GB ( lze pořídit sdílenou datovou SIM např. do tabletu )
- neomezený s 20 GB ( lze pořídit sdílenou datovou SIM např. do tabletu )
- neomezený s 60 GB( lze pořídit sdílenou datovou SIM např. do tabletu )
- neomezený s neomezenými daty o rychlosti 20 Mbps
- neomezený s neomezenými daty bez limitu rychlosti
- volné minuty do zahraničí do celého světa bez omezení nebo např. zcela neomezené volání na Slovensko atd.
- datové karty se 2, 10, 30 GB dat nebo zcela neomezené
- pevné internety přes DSL, vzduchem přes LTE, 5G či 5G-ready nebo přes optiku - dle lokality
- O2TV ve všech variantách
- pevné telefonní linky vč. virtuálních
- Office 365 ( všechny standardní business plány za lepších podmínek než od Microsoft )
- sledování vozidel přes OBD jednotku bez nutnosti montáže ( cena za jednotku 3500,- Kč bez DPH, od 3 kusů kolem 2610,- Kč bez DPH, měsíční poplatek kolem 110-120,- Kč bez DPH za jednotku )

Možnost zahrnout služby, které už u O2 máte ať už na firmu nebo na rodné číslo, čímž se dá často výrazně ušetřit. Lze zahrnout třeba i rodinu či známé.

V případě zájmu mi prosím napište soukromou zprávu ideálně rovnou s Vaším IČ a tel. číslem, ať můžeme probrat detaily.

Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 28. 9. 2022 12:05

Dobrý den,
nabízím neomezené tarify od 2 až přes 50 GB po neomezená data.
Mimo to i "Minutový" tarif do 200 Kč.
Naše ceny nepodléhají inflačnímu tlaku a jsou daleko pod průměrem trhu.
Více do SZ.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 30. 9. 2022 11:04

"...Mimo to i "Minutový" tarif do 200 Kč...." Tak podle této nabídky mám pochybnosti o tom, že jste daleko pod průměrem na trhu. Jinak co to je za tajnou nabídku, když tu nejste schopen aspoň napsat ceny od..za to a to atd. Berte si příklad s kolegy co psal nabídku před vámi. Přesně popsal, jaké jsou ceny a co může nabídnout. Jsem rád, že jsem minulý měsíc pořešil přechod mých 12 čísel, kdy jsem odcházel z rámcové smlouvy. Po oslovení všech 3 operátorů mohu říct, že při útratě 5000 Kč nejlepší podmínky nabídl T-Mobile, pak vodník a O2 přes sliby jejich obchodního zástupce o konkurenceschopnosti, jsou prostě nejdražší.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 1. 10. 2022 20:57

Pripadne uvedte ceny nekterych tarifu. Tu jde o penize, tak chceme vedet "za kolik".
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš_N 10. 10. 2022 18:03

A proč to teda řešíte, když už nabídku cen máte? Podle toho, jak vystupujete, musíte být pěkný vykuk a i "šéfík" na to, že máte jen 12 čísel. Občasnou potřebu vše komentovat je někdy dobré v sobě podusit a neobtěžovat tak online svět.
Mimochodem smlouvu mám na 720 SIM, "Minutový tarif" za 10 Kč bez DPH, neomezený tarif s 20 GB za 190 Kč. Máte lepší nabídku pro Vašich 12 čísel, ne, tečka.
Držím Vám palce při Vaší mega smlouvě pro 12 čísel, ať ušetříte a jste spokojen. Věřím, že během jednání se všemi třemi operátory se o Vás museli prát a doteď ty dva musí mrzet, že tento "big deal" nepodepsali :)

dumardus píše:"...Mimo to i "Minutový" tarif do 200 Kč...." Tak podle této nabídky mám pochybnosti o tom, že jste daleko pod průměrem na trhu. Jinak co to je za tajnou nabídku, když tu nejste schopen aspoň napsat ceny od..za to a to atd. Berte si příklad s kolegy co psal nabídku před vámi. Přesně popsal, jaké jsou ceny a co může nabídnout. Jsem rád, že jsem minulý měsíc pořešil přechod mých 12 čísel, kdy jsem odcházel z rámcové smlouvy. Po oslovení všech 3 operátorů mohu říct, že při útratě 5000 Kč nejlepší podmínky nabídl T-Mobile, pak vodník a O2 přes sliby jejich obchodního zástupce o konkurenceschopnosti, jsou prostě nejdražší.
Tomáš_N
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 11. 10. 2022 09:59

@Tomáš_N: Jednou uvádíte "Minutový" tarif do 200Kč a následně "Minutový tarif" za 10 Kč bez DPH. Za jakou cenu tedy lze ten minutový tarif skutečně získat? A jaké jsou podmínky pro získání neomezeného tarifu s 20GB za 190Kč?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _VF_ 11. 10. 2022 10:11

Ahoj,

požadavky pište do zpráv.

Mohu servisovat pouze firmy / živnostníky.
IČO podmínkou.
Zanechte na sebe případně prosím telefon pro rychlejší komunikaci.
_VF_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotzinger 27. 10. 2022 09:43

Dojednaná cena za Neomezené volání, Neomezené SMS a Neomezená data rychlostí 10 Mbit/s
Uvedenou kombinaci jsem zvolil, protože je dostatečná jak pro volání a SMS, tak i pro běžné použití internetu včetně videa (mimo 4k rozlišení) a hlavně je objemově neomezená. Snažil jsem se ji dostat pro celou svoji rodinu (já, manželka, ZŠ dcera, 84-letý tchán) kontaktoval jsem všechny operátory ať už z hlediska retence nebo i přechodu, řešil jsem rodinu i jednotlivce, vše na rodné číslo bez živnostenského listu a dospěl jsem k následujícímu:
1) TMobile - dá se dostat po zdražení ani né moc složitě na 50-procentní slevy z ceníkových tarifů. Tzn. že za tarif v nadpisu by jste platili měsíčně 465 Kč. Setkal jsem se i s tím, že po zdražení se někomu podařilo to mít ještě navíc o 46 Kč levnější. V roamingu 35 GB dat, bonusem je 15GB plnou rychlostí sítě, vše i v 5G, nesmyslná TV bez základních českých programů v ceně.
2) Vodafone - roztrhl se pytel s přeprodávači Vodafounu, kteří se vám snaží prodat tento tarif za 599 Kč. To je vysoká cena, oni z toho mají provizi. Podařilo se mi narazit i na přeprodávače, který mi tento tarif nabídl za 499 Kč měsíčně. Roamingová data netuším.
3) O2 - tam je ta situace velice složitá, nejsou ochotni k ničemu, po zobrazení OKU kódu vám chtějí tento tarif vnutit za 625 Kč, ale jakmile jsem zahájil přenos k jinému operátorovi, tak to najednou šlo za 499 Kč měsíčně. Roamingová data 40 GB.
Z výše uvedeného plyne, že pokud za flat+neomezená data rychlostí 10 Mbit/s platíte více než 499 Kč, tak operátora zbytečně přeplácíte, a měli by jste s tím něco začít dělat.
Hodně štěstí...
gotzinger
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků