T-Mobile Vánoce 2019

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 10. 2019 15:12

o<:) Vánoční nabídka T-Mobilu: 1 + 1 mobil zdarma a slevy na datové balíčky o<:)

Kupte smartphone, druhý dostanete za korunu
Pokud v předvánočním období uzavřete novou nebo prodloužíte stávající smlouvu a vyberete si smartphone ze speciální nabídky, dostanete k němu druhý za 1 Kč. V listopadu můžete vybírat ze dvou zvýhodněných párů chytrých telefonů:
Huawei P30 Lite za 7 998 Kč + Huawei Y5 (2019) za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč)
Huawei P30 za 15 998 Kč + Huawei P Smart (2019) za 1 Kč (standardní cena 4 999 Kč)
V prosinci se nabídka zvýhodněných párů změní a v nabídce budou telefony jiné značky, kterou T-Mobile teprve oznámí. Akci na telefony 1 + 1 lze kombinovat i se zvýhodněním při pořízení určitých paušálů. Např. při aktivaci paušálu Můj tarif M vám operátor od ceny telefonů odečte ještě 4 000 Kč. Při uzavření smlouvy na dva roky je možné využít také prodej na splátky bez navýšení

Kredit navíc a slevy na data
Naprázdno z vánoční nabídky nevyjdou ani uživatelé předplacených karet Twist. Ke každému prvnímu dobití v listopadu a prosinci dostanou 25 % kreditu navíc, minimální dobíjená částka je 300 Kč. Bonusový kredit získají zákazníci pouze při dobíjení přes vlastní kanály T-Mobilu (tzn. v aplikaci Můj T-Mobile, platební kartou na webu operátora, z vyúčtování atd.).
Roční datový balíček 6 GB rozdělený na měsíční příděly 12× 500 MB je možné pořídit se slevou 50 % a navíc s dvojnásobkem dat. Za 499 Kč dostanou zákazníci 12× 1 GB, tedy celkem 12 GB na rok. Těm, kteří už roční balíček využívají (aktivovali si jej už dříve v tomto roce), operátor taktéž navýší měsíční příděl na 1 GB. Balíček lze aktivovat na webu T-Mobile, nebo pořídit v prodejnách jako dárek v podobě voucheru. Aktivovat balíček si pak může obdarovaný hned u stromečku. U měsíčního balíčku 10 GB klesne cena v listopadu a prosinci z 599 na 449 Kč.

Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/vanocn ... fault.aspx

o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josifek78 27. 11. 2019 10:36

V adventním kalendáři aplikace Můj T-Mobile pro vás má přichystanou pořádnou nadílku. Svůj první dárek si můžete rozbalit v neděli 1. 12
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 11. 2019 17:57

Jaké asi budou odměny / výhry / dárečky ? :)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 27. 11. 2019 18:04, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lebka75 27. 11. 2019 18:03

jestli budou odměny/výhry tak výhodný jako jejich tarify, tak potěš ...
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 27. 11. 2019 20:09

Ředitel ČTÚ píše:Jaké asi budou odměny / výhry / dárečky ? :)

Tipuji především volná data a možná i minuty a SMS.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 27. 11. 2019 20:40

A samozřejmě "slevy" na hardware.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rufss 27. 11. 2019 21:22

Mozna tam bude ten voucher, jak pise suram zde: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12422971#p12422971
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 11. 2019 18:15

S aplikací Můj T-Mobile dárek na každý den
Stejně jako v létě naděloval T-Mobile neomezená data v mobilní aplikaci Můj T-Mobile i na Vánoce se bude apka digitálními dárečky jen hemžit. Od 1. do 24. prosince najdou uživatelé v Můj T-Mobile speciální adventní kalendář, ve kterém si každý den mohou rozbalit nový dárek.
T-Mobile připravil štědrou nadílku jak z vlastních produktů, tak od externích partnerů z oblasti sportovních aktivit, zážitků, kulturních akcí nebo on-line obsahu.
Twist: data zdarma a balíčky za zvýhodněné ceny
V mobilní aplikaci Můj T-Mobile si mohou příležitostní dataři aktivovat balíček Twist Internet na den 100 MB – první zdarma, který jim přinese v den aktivace prvních 100 MB zdarma. Další internetový provoz je zpoplatněn standardní cenou, tedy maximálně 10 korun za každých 100 MB. Tento balíček si mohou uživatelé v aplikaci zapnout vždy jednou denně od 1. prosince 2019 do 3. ledna 2020.
I nadále si mohou Twisťáci aktivovat roční balíček s dvojnásobkem dat, a ještě s 50% slevou. Na rok tak získají 12 GB (1 GB na měsíc) za 499 korun. Kdo si kupuje data raději na měsíc, získá v listopadu a prosinci balíček s 10 GB dat za cenu měsíčního 5GB balíčku, tedy za 449 Kč s DPH místo 599 Kč s DPH. Tuto cenu si balíček zachová až do doby, než si ho zákazník deaktivuje.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2019 18:18

Půjde mi těch 100MB zdarma aktivovat i na simce z letní akce kde mi zůstal kredit 3kč? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 11. 2019 21:39

To zjistíš 1.12. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 29. 11. 2019 00:24

Nicmoc tedy, zatím Vodafone lepší. Tohle vypadá spíš jako reklamní akce na podporu prodeje předražených služeb než vánoční dárky.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2019 09:49

Njn první pořádné vánoce, kdy se budou operátoři chovat tak jak je zvykem na západ od našich hranic bych očekával až příští rok, pokud aukce přinese 4 tého operátora o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 29. 11. 2019 10:23

No, se slzou v oku vzpomínáme na Vánoce, kdy tu byl Oskar. To jsem se každý rok vyloženě těšil. Pak přišel O2, T-Mobile a Vodafone a začlo brutální holení... :-/
Škoda, že to spousta zdejších mladých nezažila. Dnešní tristní situaci nemají s čím srovnat.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2019 19:14

Já vzpomínám na ty vánoce jak se soutěžilo o ty levné mobily Samsung tlačítkové :D

*********************************

Vánoční nabídka T-Mobilu pokračuje i v prosinci: druhý mobil nebo AirPods za 1 Kč


Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/vanocn ... fault.aspx
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 30. 11. 2019 01:08

Nejenom Samsungy, i Nokie a jednu mám ještě v šuplíku :)
zivan
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků