DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 2. 3. 2021 14:07

Nějaká ***** u Přerova 59/19
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 2. 3. 2021 17:02

sullaemail píše:
Raziel-CZ píše:Datamánie je ze strany O2 rozhodně velmi omezovaná. Měl jsem příležitost opakovaně mít vedle sebe několik stejných telefonů s O2 různými tarify včetně Dataménie a byla to vždy Datamánie, která byla výrazně pomalejší. Považuji to za takový trošku podvůdeček. Avšak nic, na co bych nebyl u O2 zvyklý.

Razieli, vždyť ty sám jsi takový malý podvůdeček a hlavně velký manipulátor. Máš nějaké důkazy pro své teorie nebo je to jen snůžka výmyslů, aby se ti to hodilo do krámu?


Trošku bych se krotil ve výrazech, co třeba "Myslím, že nemáš pravdu, já mám takovouhle zkušenost...", ale uznávám, že Raziel to nemusel psát takhle kategoricky, když ostatní tuhle zkušenost mít nemusí. Ono když jste příliš kategoričtí, vždycky se může objevit někdo, kdo má zkušenost opačnou, a pak vám to dají patřičně sežrat. Hlavně se nezačněte flamemovat. Dík moc.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 2. 3. 2021 18:40

Můžeš prosím vysvětlit v jakých vyrazech se ve slušně bez vulgarit napsaném příspěvku má krotit a proč? Děkuji za objasnění, chtěl bych totiž pochopit jaká atmosféra tu teď panuje, bo někteří tu hází vulgarity kolem sebe a napadají ostatní diskutující a nic se neděje a tady za celkem slušný příspěvek jeden dostane za uši.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 3. 2021 19:48

dockalacku, můžeš mi vysvětlit co jsem porušil?
Co tě cenzore tak pobouřilo, urazilo, pohoršilo?
Myslím, že budeš asi pěknej vejlupek :-)
Víš co bude nejlepší?
Smaž mi na zdejší žumpě účet, tohle nemám zapotřebí!
anonymni

Odeslat příspěvekod jarešek 2. 3. 2021 20:13

Co je to ,,flamemovat,, ,něco jako flambovat?
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 2. 3. 2021 20:56

peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 3. 2021 21:09

Jo fakt? Tak proč píše takový patvary?
Je to tu celý nějaký divný :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2021 22:48

mě napadla jedna věc, čistě teoreticky, kdybych o SIM Datamánie O2 100GB nějakým způsobem přišel, tak co potom? Nahlásit ztrátu operátorovi, nechat zablokovat SIM a dalo by mi O2 novou v případě ztráty?
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 3. 2021 22:49

Pokud máš založen účet na MojeO2 s číslem ,tak nebude problém.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2021 23:01

účet s mejlem a heslem, co jsem potřeboval k registraci, abych se mohl přihlásit do aplikace?
a ještě, nedávno jsem si přenesl jedno z čísel od Kaktusu, PUK a ISIN a další zůstávají původní?
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2021 08:18

To co je ke kartičce O2
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 3. 2021 08:59

Ta prioritizace je u Datamánie víc než patrná cca 2 měsíce jsem to sledoval 2 stejné zařízení stejný FW a Datamánie vždy o něco pomalejší (někdy ne tolik třeba v Praze) naopak u Sázavy katastrofa tam 0,2-0,7 Mbit jiný tarif klidně přes 10Mbit. Je to obdobné jako jejich piv myslím že AIR Fix se to jmenuje. První 3 měsíce to jelo všem deklarovanou rychlostí a jakmile skončila doba pro navrácení tak ve špičce šlus a z 20Mbit byly najednou v lepším případě 2,3Mbit. To je opravdu na zvracení.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 3. 3. 2021 09:47

roy1 píše:Můžeš prosím vysvětlit v jakých vyrazech se ve slušně bez vulgarit napsaném příspěvku má krotit a proč? Děkuji za objasnění, chtěl bych totiž pochopit jaká atmosféra tu teď panuje, bo někteří tu hází vulgarity kolem sebe a napadají ostatní diskutující a nic se neděje a tady za celkem slušný příspěvek jeden dostane za uši.


Myslíš, že je normální označovat lidi za podvodníky? On je tady týden, že nevěděl, že na tohle je Razi alergickej? Ale že mě to překvapuje, mateřská školka hadr.

-- 3. 3. 2021 09:52 --

sullaemail píše:dockalacku, můžeš mi vysvětlit co jsem porušil?
Co tě cenzore tak pobouřilo, urazilo, pohoršilo?
Myslím, že budeš asi pěknej vejlupek :-)
Víš co bude nejlepší?
Smaž mi na zdejší žumpě účet, tohle nemám zapotřebí!


Vejlupek budeš spíš ty, protože jinak by ti došlo, že Razi je dost vztáhovačnej. Pokud ho nemáš rád, tak na něj nereaguj, já prostě nevím, proč si tady musíš něco dokazovat. Mně seš ty i Raziel volnej, ale pokud je to podvodníček, měl bys to nějak dokázat, protože jinak tady vytváříš napětí, a to mě lehce irituje. Mně pak chodí SZ a já prostě nechci řešit vaše pseudoproblémy.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2021 10:53

Milý dockalacku. Tohle opravdu NE! Tohle fórum řídí mateřská školka? Nebo co?
A z Raziela se vyklubal obyčejnej bonzák a tys to na něj taky dobře prásknul :-)
Je mi úplně jedno, kdo je na co háklivej. Nic jsem neporušil, nebyl jsem vulgární a bebíčka z mindráků nebudu foukat ani tobě ani Razielovi.
Takže smaž můj profil, protože být na fóru vedeným diletanty nehodlám!
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2021 11:04

Neni třeba přikládat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků