DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sonix 17. 5. 2021 05:42

POZOR! :shock: Nově se musí nepoužitá simkarta aktivovat do 1 roku od pořízení, tedy nikoli do konce roku 2021, ale do 12 měsíců od koupě simkarty. Je to oficiální a píše se to v posledním dostavci zde:
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/predplacena-karta-predplacenka-sim-o2-datamanie-prekupnici.A210506_122809_mobilni-operatori_LHR
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 5. 2021 06:49

Byla časově omezená, a to pouze do konce letních prázdnin. Mimo to byla omezena i vyprodáním zásob, vzhledem k ceně a datovému objemu není divu, že už před koncem prázdnin nebyla k mání. „Jednalo se o limitovanou nabídku. Od 17. 8. 2020 jsme začali v rámci Datamanie nabízet nové tarify,“ reagovala na dotaz redakce Mobil.iDNES.cz tisková mluvčí O2 Kateřina Mikšovská.

Zda se tato lákavá předplacenka znovu objeví v nabídce, Mikšovská nepotvrdila, ani nevyvrátila. „S ohledem na konkurenci i to, že jsme firma kotovaná na burze, naše budoucí kroky nekomentujeme,“ vysvětlila.

Já si osobně myslím, že ji dají, ale bude to nějakým způsobem vylepšená varianta. :D Vzhledem k tomu, že do konce roku se vytasí noví operátoři z aukce s nabídkama a ČTÚ po oligopolu šlape teď.

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 17. 5. 2021 08:30

sonix píše:POZOR! :shock: Nově se musí nepoužitá simkarta aktivovat do 1 roku od pořízení, tedy nikoli do konce roku 2021, ale do 12 měsíců od koupě simkarty. Je to oficiální a píše se to v posledním dostavci zde:
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/predplacena-karta-predplacenka-sim-o2-datamanie-prekupnici.A210506_122809_mobilni-operatori_LHR

To jsem tedy zvědav jak jsou schopni rozlišit kdo který den kterou kartu pořídil.
BTW nic oficiálního to není, těch vyjádření už bylo....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 17. 5. 2021 09:46

Jsou přece schopni to rozlišit naprosto jednoduše a přesně - vědí den i hodinu (i minutu), kdy kartu poslali ze skladu, když k tomu dají benevolentně 3 dny na doručení, mají přesný čas, do kdy je třeba kartu aktivovat.
Jinak díky článku na iDnesu se parádně zvedl zájem (a ceny). Kdo jich má plný šuplík, ten se má.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 17. 5. 2021 12:34

Ani náhodou, to by museli evidovat skutečné datum doručení, což by vyžadovalo zpětné párování se systémem pošty, a o tom se dá úspěšně pochybovat.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 17. 5. 2021 19:07

lidi utrácí balík peněz za takové nesmysl překupníkům, přitom když se trochu posnaží 55-60% sleva u T-M na neomezenku vyjde mnohem zajímavější než dát 3 tisíce za datamanii
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 17. 5. 2021 21:15

Jaká je u té neomezenky rychlost? A taky si můžeš zvolit, kdy budeš net využívat a platit a kdy ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 17. 5. 2021 21:37

t-m má tři tarify, sd, hd a max..není problém mít hd za cca 400, 50GB plná rychlost a pak 10mbit, což se datamanii tak nějak vyrovná, protože tam taky ta prioritizace je dosti slabá a moc velkých rychlostí se na ní nedosáhne a nebo si dát maxe bez jakéhokoliv omezení, i vyšší měsíční cena než zaplatí nesmyslné pořízení datamánie chvíli trvá..flexibilita jedině přenos na nějakou jinou sim během pár dní a pak zpět..což není pravda tak operativní, ale zase se zaplatí pouze poměrná část, tady se zaplatí min po 300 i kdyby to mělo být na jeden den, ale předpokládám, že někdo kdo potřebuje v mobilu 100GB asi bude spíše net využívat aktivně a nikoliv
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 18. 5. 2021 06:48

Obchodni podminky - tim bych se ridil...

Na balíčku se SIM kartou může být stanovena lhůta, dokdy je nutné provést první přihlášení SIM karty do Sítě. Po uplynutí této lhůty není O2 povinna Službu zřídit.

Na SIM karte o2 Datamania neni uvedena platnost.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 18. 5. 2021 07:09

Trochu odskočím: včera jsem byl na prodejně požádat o e-sim.
Stačilo zadat tel. Číslo a za 99kč jsem měl e-sim v ruce.
Je tohle normální postup? Tím pádem jsem schopný připravit předplacenkáře o jeho číslo , případně datový tarif, stačí znát jeho číslo.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 18. 5. 2021 08:29

Tak to mi nepřijde jako standardní postup :-o
Vyzkouším osobně.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Gepy 21. 5. 2021 10:46

To neni bezny postup, po me na prodejne chteli nejprve cislo a pak SIM. Jednalo se rovnez o vymenu sim za e-sim.
Gepy
Junior

Odeslat příspěvekod freshh 20. 6. 2021 15:37

Dobrý den, mam 100GB dobijecí kartu (Datamanie) a předobity kredit asi 400Kč. Chtěl bych pozastavit automatickou aktivaci 100gb. Tj. jinými slovy mám hodně kreditu, ale nechci další měsíc aby se mi automaticky strhlo 300kč za 100gb, ale chtěl bych sim opět používat až např. na podzim. Znáte nějaké řešení?
freshh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 20. 6. 2021 15:58

Musíš utratit jinak kredit aby klesl pod 300 a pak nedobijet než budeš zas chtit pokračovat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 6. 2021 21:31

Tak co, dá Eurotel od 1.7.2021 novou, vylepšenou verzi Datamania (300 GB) ? Já to vidím tak 50 na 50, že se vytasí s vylepšenou Datamanii. ;-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 30. 6. 2021 04:23, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků