Vodafone Vánoce 2020

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 1. 2021 17:31

Na předplacence je to měsic nebo do konce balíčku ke kartě, pokud neni obnovující, nikoliv do konce kalendářního měsíce.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Voborka 30. 1. 2021 19:40

Je to myšleno tak, že těsně před aktivací neomezených dat si aktivuji opakující se balíček FIX. I v tomto případě je to jen na jeden měsíc?
Voborka
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 1. 2021 19:53

Jo. Na předplacence to jde aktivovat jen na měsíc. Sice dvakrát, ale podruhé to už nestihneš.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 1. 2021 22:25

To ještě lze, ikdyz to byla vánoční akce? Mam tu jednu nevyuzitou predplacenku co dávali gratis a ještě není zaktivovana...takze jaky je prosim postup, abych mel na únor vystaráno o net gratis?
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 1. 2021 22:28

vinotéka: no tak to by mohl být risk, že se pak nezaktivuje vůbec nic. A když to bude ještě 31.1., tak to potrvá asi do konce února, resp. snad 30 dní.

Já mám problém, že mi vůbec nejde aktivovat neomezený internet na kartě s nulovým kreditem, ale s běžícím datovým balíčkem, viz výše. Tak čekám na vyřízení telefonické "reklamace".
Trochu se divím, že na to zde zatím nikdo nezareagoval s nějakou svou zkušeností.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 31. 1. 2021 06:31

Já použil jen staré předplacenky a vždy jsem aktivoval balíček ke kartě s daty za 99 Kč a pak Vánoční balíček neomezená data.
Lukas063: Vanoční balíček neomezená data jde aktivovat dnes naposledy.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 1. 2021 08:48

Koukal jsem už na stránky Vodafone. Na té SIM je jen 10,- kredit, tak to zkusím zaktivovat...
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 31. 1. 2021 08:57

A je tam přednastaven nějaký datový balíček zdarma?
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 1. 2021 09:00

To budu muset zjistit. Když nebude, tak mám smolika že? S 10,- toho moc nevykouzlim :D
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 31. 1. 2021 09:02

Protože to by mohl být problém jako má Presbrandt.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 1. 2. 2021 04:22

hgfdsa: Já ale na té nulovce právě mám přednastavený datový balíček 500 MB, a stejně to nešlo.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 2. 2021 09:03

Právě, že to funguje na100% asi jen s Balíčky ke kartě, hodně datových balíčků bylo ve výluce. Jak se nazývá ten tvůj?
Ředitel ČTÚ píše:https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... idky-2020/

Neomezená data:

Vánoční nabídka je určena pro služby mobilního připojení technologiemi GSM/EDGE/UMTS/CDMA/LTE/5G skládající se z měsíčního datového balíčku se základním objemem dat zpoplatňovaným na základě paušální/předplacené platební metody za předem dané období, kromě těchto balíčků:

Předplacená karta 30
Mobilní připojení Turbo
Připojení na dlouho
Připojení na skok
Připojení pro služby
Připojení bez kabelu/+/Naplno
Připojení na stálo
Připojení na měsíc
Tarify s balíčkem Připojení bez kabelu naplno – Neomezeně
Vodafone Neomezený / Vodafone business neomezený +
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Sandmaennchen 8. 3. 2021 11:55

Mám simkartu Předplacenka pro partu. V období Vánoc jsem si aktivoval neomezená data a pořád mi to běží za 99 Kč už asi aktivováno po třetí. Vždy se mi strhne tato cena a ukazuje mi to standardní balíček 500 MB, ale k tomu i neomezená data. Je to možné nebo je to chyba Vodafone. Moc na to nechci upozorňovat. Už jsem docela projel dost dat na předplacence. :-) Nestalo se Vám to někomu?
Sandmaennchen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 3. 2021 13:19

Na tu chybu bych fakt neupozorňoval. :D
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod ggll 5. 11. 2021 03:01

Neomezená data zdarma k datovému balíčku s měsíčním opakováním jdou zase aktivovat?
https://www.vodafone.cz/muj/vice-dat/24122020?promo=xmass:button:any:free-data
ggll
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků