Vodafone Vánoce 2020

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 1. 2021 10:16

Zavolej na operátora, snad natrefíš na nějakého co ti s tím poradí. ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 1. 2021 03:29

Nebo použít jinou SIM.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 1. 2021 07:22

Když použije jinou SIM musí obětovat další 2 kila ne? Tak vám pane doktore děkuju, moc dobře jste mi tenkrát poradil....Moc dobře....
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 1. 2021 08:48

Jak 2 kila? Nabiji 500, dostanu 500 + 100 bonus, použiji 99 bonus, přejdu k jinému operátorovi a nechám si vyplatit 500. Alespoň tak to dělám u starých SIM Vodafone bez kreditu aktivovaných někdy před rokem.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 1. 2021 09:54

Pokud využijete pouze a jen bonusový kredit bez útraty vlastního kreditu k zaplacení služeb operátora, je operátor oprávněn považovat takové jednání za zneužití nabídky a není nucen kredit vrátit. Otázkou je, jak by se operátor stavěl k situaci, kdy účastník využije jen jednu korunu z vlastního kreditu, třeba minutovým hovorem nad bonusový kredit, a vše ostatní, třeba i několik stokorun, by bylo zaplaceno bonusovým kreditem. Podle mě by byli nuceni zbylý vlastní kredit vyplatit.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod kalujo 13. 1. 2021 12:45

komu se podařilo aktivovat neomezená data po třetí
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 1. 2021 15:07

antonsek píše:Vypadá to, že datový balíček "Připojení na měsíc" za 49 Kč měsíčně pro paušální SIM také půjde použít po 18.11.2020, i když ho aktuálně mají ve výluce. Kdo má paušální SIM, může tak mít neomezaná data na dvě zúčtovací období za 49 Kč měsíčně.

Vážený zákazníku, mrzí nás to, ale váš aktuální tarif neumožňuje aktivaci vánočního dárku – balíčku neomezených dat.
Abyste mohl využít dárek neomezených dat, doporučujeme provést změnu vašeho tarifu. Vybírat můžete zde: https://www.vodafone.cz/levne-tarify/
Pokud využíváte datový balíček Připojení na měsíc, pak si budete moci rozbalit svůj dárek od 18. 11.
Vybírat můžete i z dalších dárků na adrese https://vodafone.cz/vanoce.

Potvrzuji, že to funguje, na nulovém tarifu dnes aktivován měsíční balíček Připojení na měsíc za 49 Kč a vzápětí vánoční balíček neomezená data zdarma. Vzhledem k tomu, že mám vyúčtování 25 den v měsíci, počítám, že mi to pojede do 24.3.2021, tedy skoro 2 měsíce za 2x 49 Kč.
:tleskani
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 29. 1. 2021 20:00

Zkousim aktivovat vanocni neomezena data na Karte pro partu s nulovym kreditem. Kartu jsem pred par dny normalne aktivoval, funguje na ni normalne volani na bezpl. cisla a uvodnich 500 MB dat. Ale nejde mi vubec prihlasit se do Muj Vodafone (zadnym kanalem), udajne neni spravne heslo. Ale ono spravne evidentne je, dokonce jsem si ho i obnovil.

Nepomohli momentalne ani na infolince, jen to nahlasili na tech. oddeleni, pry se ozvou. Neomezena data mi po telefonu aktivovat nemohli.
Tak si rikam, jestli zatim neni nejak snaha VF zamezit uzivatelum techto bezplat. karet s nulovym kreditem v tom, aby si aktivovali ta neomezena data, i kdyz na to podle pravidel akce narok mame mit. Ale jestli se toho VF snazi dosahnout zamezenim pristupu uzivatelum do webove samosky, tak by to bylo mirne receno hodne nestastne. Tak jsem zvedav.

Resi nekdo podobny problem? A povedlo se uz vubec nekomu aktivovat vanocni neomez. data zdarma na bezplatne Karte pro partu?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod medvidekR 30. 1. 2021 08:31

Zdravím.
U Vodafone mám měsiční mobilní balíček dat s platností do 24 února (k tarifu odepiš), ale vánoční neomezená data mám jenom platné do 4 února (píše mě to v samoobsluze).
Mohu neomezená data ve Vodafone samoobsluze deaktivovat a poté znovu aktivovat, aby platila až do 24.2. t.j jako ten balíček?
Jde mi o to abych ty neomezená data nedeaktivoval, a pak už to nešlo znovu aktivovat a nepřišel bych tak ještě o zbývající týden neomezených dat.
Děkuji
medvidekR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 1. 2021 09:35

Jestli máš paušál, tak je vanoční balíček aktivovaný od data aktivace do konce zúčtovacího období a po celé nasledující zúčtovací období, deaktivovat nejde a podruhé aktivovat také nejde. V samoobsluze to může psát blbosti. Tarif odepiš ale podle mně neexistuje už několik let, nebo se pletu? Také jsem ho měl.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 30. 1. 2021 11:10

Tarif odepiš ale podle mně neexistuje už několik let, nebo se pletu?

Kdo ho mel, tomu zustal. Jen ho vyrazne zdrazili.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod medvidekR 30. 1. 2021 13:13

Děkuji za info. Mám balíček na měsíc, asi od konce listopadu a neomezený internet jsem aktivoval také. Toho 4.2. mě končí zúčtovací období. Takže není šance neomezený internet prodloužit, to bych musel mít jinou VDF sim na které ještě nebyl neomezený net aktivovaný a stihnout to do neděle. Odepiš stále existuje je za 49kč za měsíc.
medvidekR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 1. 2021 14:24

No jestli byl aktivován i vánoční balíček v listopadu 2020, tak měl platit jen do 4.1.2021, záleži tedy na tom, kdy byl aktivován. Platí pak do konce zúčtovacího období a celé další zúčtovací období, nezáleží na tom, co píše samoobsluha.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2021 16:59

medvidekR píše:Odepiš stále existuje je za 49kč za měsíc.


Za 50 Kč je u BLESKu 50 minut kamkoliv. Co neprovoláš, se ti převede. ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Voborka 30. 1. 2021 17:08

Pokud si na předplacence zapnu vánoční neomezený balíček 31.1. před půlnocí a k aktivaci balíčku tedy dojde až 1.2., budou neomezená data aktivní až do konce března, nebo jen do konce února?
Díky moc za info.
Voborka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků