Potřebujete pomoc s českými telefonními operátory

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod franklewi57 1. 3. 2021 16:05

Dobrý den, lidé z České republiky

Jmenuji se Frankle, jsem ze Slovinska a další 3 měsíce budu žít v Plzni.

Na mé cestě do Prahy tento týden se mi podařilo ztratit telefon, je malá šance, že bych ho mohl získat zpět, ale kdo ví (být optimistou).

Každopádně jsem si zde koupil telefon z druhé ruky, vše spustil a chtěl bych vědět, co je nejlepší nabídka telefonního operátora na předplacených kartách. Většinou to budu potřebovat pro internet (data), ale pravděpodobně dojde k některým hovorům odsud.
franklewi57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 1. 3. 2021 20:41

Doporučuji virtuálního operátora Kaktus. Více na jeho webu mujkaktus.cz, nebo v příslušném vlákně na tomto fóru ;)
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 3. 2021 21:10

To se bude ale hodně divit, jak je v ČR draze, hlavně drahá data.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 2. 3. 2021 14:36

Nebude, posledni dobou se tu snazi ruzni boti/spameri. Kratke prihlaseni, lamana cestina...tohle bude dalsi
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod franklewi57 2. 3. 2021 21:03

franklewi57 píše:Dobrý den, lidé z České republiky

Jmenuji se Frankle, jsem ze Slovinska a další 3 měsíce budu žít v Plzni.

Na mé cestě do Prahy tento týden se mi podařilo ztratit telefon, je malá šance, že bych ho mohl získat zpět, ale kdo ví (být optimistou).usps tracking showbox speed test

Každopádně jsem si zde koupil telefon z druhé ruky, vše spustil a chtěl bych vědět, co je nejlepší nabídka telefonního operátora na předplacených kartách. Většinou to budu potřebovat pro internet (data), ale pravděpodobně dojde k některým hovorům odsud.

issue got solvedd
franklewi57
Kolemjdoucí