Prevedeni na novy tarif O2 TV - co s tim?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radimkuz 19. 4. 2021 23:29

Ahoj,
platím si O2 TV ve variantě O2 TV air M za věrnostní cenu 249 měsíčně.
V zásadě mi vše vyhovuje. V podmínkách bylo, že je možné mít 4 aktivní zařízení s tím, že jen 2 zařízení mohou sledovat rozdílný pořad. Mám to v sestavě - O2 TV na projektoru a na notebooku pro děti.
Doposud to fungovalo úplně bez problémů. Ale dnes se mi nechtělo zařízení přihlásit s tím, že je již jiné zařízení připojené a sleduje vysílání. To mi přišlo divné, zapátral jsem a zjistil, že mi O2 bez jakéhokoliv upozornění změnili sami od sebe tarif na O2 Tv air bronzová, kde je podmínka pouze jednoho sledování současně.
Přiznám se, že mě to dost šokovalo - alespoň mail dopředu mohli poslat, přeci jen je u nich člověk s tou O2 TV už od roku 2014...
Jasně - mohu se ***** a službu vypovědět. Ale já tu O2 TV dost používám a nerad bych přišel i o věrnostní slevu. Každopádně to omezení je dost na *****. Jediné, co se s tím prý dá dělat, je si zaplatit za 100 KČ službu rodinné sledování, kde to pak milostivě povolí na dvě zařízení.
Chci se zeptat - máte nějaké zkušenosti s retenčkou u O2 TV? Já sám u nich žádnou jinou službu než ten O2 TV air nemám, jen spravuji v rámci svého O2 účtu ještě jiný účet s útratou 500 kč měsíčně.
Díky předem za tipy a rady.
Radim
radimkuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 20. 4. 2021 06:51

M už nenabízí ,takže zpět to nepůjde. Jediná šance, že by dali slevu. Mě se to bude týkat příští měsíc. Do konce roku všichni se starými tarify.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 4. 2021 08:51

zapátral jsem a zjistil, že mi O2 bez jakéhokoliv upozornění změnili sami od sebe tarif na O2 Tv air bronzová

Patral jsi blbe - podivej se na stranu 3 vyuctovani z unora.
O2TV Air M (za plnou cenu) mi prevedli na O2TV Air Stribrna (o 50 kacek vic).
A Rodinne sledovani je az tri zarizeni zaroven, ne?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimkuz 22. 4. 2021 15:14

ze.us píše:
zapátral jsem a zjistil, že mi O2 bez jakéhokoliv upozornění změnili sami od sebe tarif na O2 Tv air bronzová

Patral jsi blbe - podivej se na stranu 3 vyuctovani z unora.
O2TV Air M (za plnou cenu) mi prevedli na O2TV Air Stribrna (o 50 kacek vic).
A Rodinne sledovani je az tri zarizeni zaroven, ne?


Díky za upozornění - ano, je to na straně 3. Já vyúčtování dostávám mailem, kde mi vždy přijde výrazný QR kód, který platím a když sedí částka, nemám důvod otevírat pdf.
Ale stejně je to strašný způsob, jak vyjebávat s lidma. Poptávám tedy nyní nějaké konkurenční nabídky. Věděli byste o něčem? T-Mobile, Vodafone, ...
Chci, aby to fungovalo na Androidu a v prohlížeči (TV nemám) bez potřeby set top boxu a bez nutnosti si u daných operátorů objednávat další služby. Chci tam mít nějakou standardní TV nabídku českých kanálů v HD (stačí opravdu základní) + sportovní kanály se zaměřením na fotbal. Je mi jasné, že O2 TV Sport tam nebude, to si zařídím jinak.
Předem díky za tipy.
Radim
radimkuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 4. 2021 17:48

je to strašný způsob, jak vyjebávat s lidma

Ba ne, je to zpusob, jak dostat povinnosti ze zakona.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 22. 4. 2021 18:17

Telly sportovní balíček pro 2 zařízení 200kč. Česká liga a LM pouze na O2
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků