T-Mobile - Letní datové akce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spike26 13. 6. 2021 09:04

Není to teda úplně čistě internetový balíček, tak těžko říct, zda to k tomu půjde aktivovat. Asi to budem muset v pátek zkusit.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 13. 6. 2021 09:08

tady píší, že z ochutnávkové SIM nelze zřídit Esim

https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 13. 6. 2021 09:17

polda píše:
Anik píše:eSim vyměníš v Můj T-mobile v sekci SIM, dělala jsem takto výměnu u tarifu a všechno hned a v pohodě běží… u Twist to určitě bude stejně :-)



Ne všechny Twist tarify umožňují eSim !!


sNOWu píše:tady píší, že z ochutnávkové SIM nelze zřídit Esim

https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet


Díval jsem se na stránky T-Mobilu, kde je napsáno, že k tomuto typu SIM karty nelze zřídit eSIM.
Pro jistotu jsem se ptal na Messengeru T-mobile, kde mi odpověděli, že to možné je.
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 13. 6. 2021 09:53

a teď čemu věřit, oficiálnímu vyjádření na webu nebo někomu, možná méně znalému, na messengeru T mobile. čert, aby se v tom vyznal
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod xsw 13. 6. 2021 16:41

Oba mají pravdu, protože když prepaid převedeš na postpaid, tak ti tel.č. i SIM zůstane a pak můžeš převést na eSIM.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 13. 6. 2021 18:27

xsw píše:Oba mají pravdu, protože když prepaid převedeš na postpaid, tak ti tel.č. i SIM zůstane a pak můžeš převést na eSIM.


Mohl byste mi vysvětlit, co to znamená postpaid?
Chápu to správně, že když koupím prepaid (=karta s bonusovým. kreditem) a následně dobiji (=postpaid), až po dobití mi bude umožněno získat eSIM?

Děkuji
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 13. 6. 2021 18:50

předpokládám, že se na messengeru ptal na prepaid.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod haens 13. 6. 2021 18:57

Explosion_CZ píše:
xsw píše:Oba mají pravdu, protože když prepaid převedeš na postpaid, tak ti tel.č. i SIM zůstane a pak můžeš převést na eSIM.


Mohl byste mi vysvětlit, co to znamená postpaid?
Chápu to správně, že když koupím prepaid (=karta s bonusovým. kreditem) a následně dobiji (=postpaid), až po dobití mi bude umožněno získat eSIM?

Děkuji


imho prepaid = nejdřív nabiješ kartu a pak za ten kredit si koupíš službu (např. datový tarif na měsíc). postpaid = dostaneš službu a tu následně uhradíš na základě faktury (= běžný tarif).
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 13. 6. 2021 18:58

Aha, už jsem to asi pochopil.

xsw nejspíš myslel, že když předplacenku převedeš na tarif, tak pak můžeš udělat eSIM.
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 13. 6. 2021 19:34

ale to právě převádět nikdo nechce
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod xsw 14. 6. 2021 04:22

Jaká otázka, taká odpověď. Text otázky ovšem nevíme, pouze odpověď. A napsal on v textu otázky, že nechce předplacenku převádět na tarif? Protože tahle odpověď to prostě nevylučuje.
Explosion_CZ píše:Napsal jsem na T-Mobile, kde mi odpověděli, že je možné i z produktu - SIM karta zdarma - udělat eSIM.
...
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod a.b.a.c.u.s 14. 6. 2021 10:48

Je to jednoduché - SIM kartu zdarma nelze objednat z e-shopu ve formě eSIM, ale po obdržení klasické plastové SIM karty je možné tuto převést na eSIM.
a.b.a.c.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 14. 6. 2021 14:20

Mohl by někdo shrnout, jak využít neomezená mobilní data na léto 2021?
Klíčové tipy vidím v tom, jakou koupit předplacenou kartu a kolik a kde dobít.

Na ozkoušení technických možností růžové mobilní sítě je to ideální příležitost.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 6. 2021 14:49

Nějaké to Péčko, pak HBO GO je zdarma, ňákej ten pohyb při sexu na mezi, každodenní čtení manifestu Pirátské strany a Karla Marxe... nebo co jako chceš slyšet ? :D 8-) Prostě příprava na gulag s WiFi ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 6. 2021 15:04

jenik3
nejdostupnější řešení je asi sim zdarma (10kč kreditu), a dobít 220Kč (+100 bonus za první dobití), pokud nikdo nechce nic z toho mít navíc, tak to stačí na 3x109 balíček
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků