T-Mobile - Letní datové akce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 10:46

Aktuálně jsem aktivoval free SIM kartu. A plán tedy:

1. dobít přes aplikaci (získat 25% navíc jde jen přes aplikaci a od určité částky?) = 320Kč
2. Získat bonus za dobití 25% =80Kč
3. Získat bonus na 1. nabití = 100Kč

Takže roční balíček vyjde na 320Kč. Takhle jsi to myslel a počítám správně? :hm

Pokud ten 1GB za měsíc vyčerpáš tak ti to stopnou?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod radim 11. 6. 2021 10:59

Ha, drobná chybička, pardon, to se omlouvám. V aplikaci vlastně nejde dobít 320 Kč. :-) Stále na to zapomínám. Tam jde jenom 250 a 400? Teď to nemůžu zkontrolovat. Ale o těch 80 Kč nepřijdeš, když nechceš. Nebo si za ně můžeš koupit SMS jízdenky třeba.
Ano, když vyčerpáš 1 GB, čekáš na obnovení. Nebo dokoupíš data. To ale až od září. Neomezený internet se nestopne.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 11:08

Mám tam možnost i 300, ale ani to nestačí.. :-) Bude to 100 Kč co zbyde ne? Dá se to pak převést třeba na jiné číslo?

Jinak aktivace toho ročního balíčku to chce asi až po tom 18.6.? Aby mi to časově vyšlo i za rok? :-)
Když budou neomezená data ten roční balíček se posune o 2 měsíce, nebo běží normálně?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod xsw 11. 6. 2021 11:24

radim píše:Tak máš jednoduché dvě možnosti: 2x109 nebo 1x320. Rozdíl je stovka (a mnohem více dat, to je jasné). Samo, pokud by stačilo jít do trafiky a koupit kartu, kde bude k prvnímu dobití stovka a 100 % k tomu, tak jasně, ale taková možnost není, jinými slovy roční net za dvě kila je nesnadno získatelné specifikum. Ale třeba se zadaří, tak potom jasně, každý bere to nejlevnější. Já bych to řešil ročním netem za 320,- a měl bych klid. :-)

V tom článku nevidím, do kdy bude akce trvat, pouze do kdy se dá aktivovat (do konce srpna). Předpokládám, že když si to někdo aktivuje poslední den, bude mu akce trvat minimalně do data obnovení jeho měsíčního balíčku, tedy klidně další měsíc.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod radim 11. 6. 2021 11:36

To je docela možné, tím pádem by to bylo 3x109 u toho měsíčního balíčku? A mít to na tři měsíce? Snad to tak bude fungovat i u toho ročního, kde se to obnovuje automaticky samo, mi se obnovuje ten 1 GB 25. dne v měsíci, to bych to měl do 25. září. :-) - Kdyby to tak bylo, tak je ten roční ještě mnohem výhodnější.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 6. 2021 12:05

Předpokládám, že když si to někdo aktivuje poslední den, bude mu akce trvat minimalně do data obnovení jeho měsíčního balíčku, tedy klidně další měsíc.

A co kdyz je tvuj predpoklad chybny?
T-Mobile píše:až do konce srpna 2021
Kazdopadne uvidime, az budou dostupne Podminky tohoto balicku v PDF.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 12:20

xsw píše:
radim píše:Tak máš jednoduché dvě možnosti: 2x109 nebo 1x320. Rozdíl je stovka (a mnohem více dat, to je jasné). Samo, pokud by stačilo jít do trafiky a koupit kartu, kde bude k prvnímu dobití stovka a 100 % k tomu, tak jasně, ale taková možnost není, jinými slovy roční net za dvě kila je nesnadno získatelné specifikum. Ale třeba se zadaří, tak potom jasně, každý bere to nejlevnější. Já bych to řešil ročním netem za 320,- a měl bych klid. :-)

V tom článku nevidím, do kdy bude akce trvat, pouze do kdy se dá aktivovat (do konce srpna). Předpokládám, že když si to někdo aktivuje poslední den, bude mu akce trvat minimalně do data obnovení jeho měsíčního balíčku, tedy klidně další měsíc.


Takže nejlepší aktivovat ještě tento měsíc pokud by toto pravdilo platilo.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 11. 6. 2021 16:46

Borci, kolik je u twistu nejmenší možné dobití? Je pořád 50 jak bývalo?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rebeltom 11. 6. 2021 17:05

200 Kč kartou, hotově...

je možno i 100Kč přes speciální papírový kupon,ale toto dobití neprodlužuje platnost kreditu, a je to bobusový kredit.
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 11. 6. 2021 17:10

Dobrá. To trochu mění plány. Koupil jsem na netu sim s 200 kreditem za 80 kc. Ale ted vidím, že už je nejmenší měsíční balíček za těch 109, jak píšete. Takže bude nutné dobíjet.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsw 11. 6. 2021 18:36

Našel jsem v šuplíku také jednu starou prepaid SIM TM, když jsem jí šoupl do telefonu, hned přišla SMS, že mi za dobití kreditu dají bonus kredit 200 Kč. Ale aktivoval jsem si přes ní v minulosti HBO GO a bojím se, že když jí dobiju, začnou mi strhávat kredit na platbu za HBO GO. Jak HBO GO deaktivovat? Jde to nějak jednoduše třeba SMS kódem? Registrační údaje si nepamatuji.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 6. 2021 19:19

Jestli na ní nebyl kredit a v Můj T-Mobile není ten HBO GO balíček aktivní tak bobky nejsou na místě.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 11. 6. 2021 19:21

Jo je to asi tak, díky. V android aplikaci HBO GO aktivní nevidím. Je tam jen nabídka aktivace na měsíc zdarma.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 11. 6. 2021 20:00

peta809 píše:Stejně by jsi jí nikdy neprozradil, tak co :)

Skoro bych řekl, že vím fintu fň:
1. Píše o více simkartách
2. Píše o PŘENOSU čísla
3. Jsou bonusy za DOBITÍ
Takže závěr je..... :-)
lumík930
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků