T-Mobile - Letní datové akce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Psik 21. 6. 2022 22:03

To je přesně ono proč se tady bavíme o nějakých GB pořád nechápete že to je razantní omezení.
Nahrává to akorát operátorům kteří toho zneužívají.
Ty jejich sítě to lehce zvládnou bez jákéhokoliv omezení pro všechny několikrát touž navíc dokázali.
Jenže ne tady se prostě pomalu pohádáme o pár GB 50 nebo 100 vždyť to je stále omezení i TB by bylo omezení.
Proč tady nepadne dejme tomu za 300-400 neomezenej na pořád jak to mají jinde to nikoho nenapadne?
Nebo jako fakt ta naše země je plná zavisti jeden napíše běž dělat dřevo další 50GB nebo 100GB proč se sakra v tomdle má furt někdo omezovat?
Velice chytří lidé to vědí proč to takle je i já to vím ten operátor mi to tenkrát prozradil proč přesně se zavedl fup a opravdu kvůli náporu dat ani ceně to není na tom začali rejžovat později ale ten pravý důvod je úplně někde jinde.
Psik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 21. 6. 2022 22:11

U Bleskmobilu bys mel mit v EU celych nekracenych 30GB co ted nabizi v akci za 300.
Viz. viewtopic.php?f=1939&t=1179749&hilit=bleskmobil&start=2475

Reakce na jege.
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 6. 2022 23:28

psik
neomezený tarify existujou, tak není problém si takový pořídit ne? Když potřebuješ 100GB na den, tak se ti to asi vyplatí ne? A nemusíš tu držkovat a psát kraviny, neomezený internet na měsíc za 59/79 tenkrát rozhodně nebyla běžná veřejná nabídka a UMTS sítě byly tenkrát v plenkách s pokrytím sotva v Praze, takže taková služba neměla zas tak velkého využití jako je možné dnes
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Psik 21. 6. 2022 23:47

Byla to nabídka akční pro kohokoliv věřejná. Tarif opravdu nechci jo za 1500 to ať si strčej někam.
A kraviny opravdu nepíšu :D
Připomínáte mi kámoše který v roce 2005 se vsadil o 10K že nejde zobrazit v mobilu webová stránka totožná co na pc ukázal jsem mu všechny co chtěl a stále nechápal ale prohrál a to na mobilu trávil mnoho času :D
Naposledy upravil Nick Cave dne 22. 6. 2022 07:42, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
Psik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2022 06:44

Psik píše:To je přesně ono proč se tady bavíme o nějakých GB pořád nechápete že to je razantní omezení.
Nahrává to akorát operátorům kteří toho zneužívají.
Ty jejich sítě to lehce zvládnou bez jákéhokoliv omezení pro všechny několikrát touž navíc dokázali.
Jenže ne tady se prostě pomalu pohádáme o pár GB 50 nebo 100 vždyť to je stále omezení i TB by bylo omezení.
Proč tady nepadne dejme tomu za 300-400 neomezenej na pořád jak to mají jinde to nikoho nenapadne?
Nebo jako fakt ta naše země je plná zavisti jeden napíše běž dělat dřevo další 50GB nebo 100GB proč se sakra v tomdle má furt někdo omezovat?
Velice chytří lidé to vědí proč to takle je i já to vím ten operátor mi to tenkrát prozradil proč přesně se zavedl fup a opravdu kvůli náporu dat ani ceně to není na tom začali rejžovat později ale ten pravý důvod je úplně někde jinde.


Nejsi tady ani den a už tady poučuješ kde koho a co kdo nechápe...
Ne že bych tě chtěl odrazovat od další diskuze na téma drahých operátorů, ale:
-drtivá většina tady ví a chápe, že jsou ceny vysoké a čím to je

Takže si nech ty kecy o tom, že nechápeme a že nejsme "velice chytří lidé" (WTF?)
anonymni

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 22. 6. 2022 09:06

Psik
jo panáček potřebuje 100GB za den v mobilu, ale 1500 mu je strašně moc? Tak to ty data asi moc nepotřebuje a jen umí nadávat.. Krom toho je to nesmysl a neomezený tarify se dají sehnat cca od 400 s rychlostním omezením a cca od 500 bez rychlostního omezení..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 6. 2022 10:08

A navíc bez úvazku takže bych na dovolenou klidně vzal za 50% T-mobile na 3 měsíce (přechod z Twistu/od jiného opa) a po dovolený zrušit. Jenže i ty neomezenky mají v EU dost přiškrcený FUPem. Prostě zlodějina.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 22. 6. 2022 17:24

nereknujaksejmenuju píše:U Bleskmobilu bys mel mit v EU celych nekracenych 30GB

A je ověřené, že to tak je?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2022 18:15

V podmínkách balíčku, ceníku ani akce jsem omezení v EU nenašel.
anonymni

Odeslat příspěvekod jege 22. 6. 2022 21:49

opasino píše:
nereknujaksejmenuju píše:U Bleskmobilu bys mel mit v EU celych nekracenych 30GB

A je ověřené, že to tak je?

Mohu balíček využívat i v zahraničí? Balíček lze využít pouze pro připojení k internetu z České republiky a EU.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod www www www 23. 6. 2022 07:04

Prosím tmobile cz , o2 cz , vodafone cz a další virtuální telekomunikační sítě poskytují neomezený internet pro dovolenou v České republice a Evropské Unii velmi pěkně prosím.
www www www
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 6. 2022 08:41

Ani kdyz tak hezky prosis, neomezena data ti s ceskou SIM mimo republiku nikdo neda.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gaccc 23. 6. 2022 08:58

Psik píše:To je přesně ono proč se tady bavíme o nějakých GB pořád nechápete že to je razantní omezení.
Nahrává to akorát operátorům kteří toho zneužívají.
Ty jejich sítě to lehce zvládnou bez jákéhokoliv omezení pro všechny několikrát touž navíc dokázali.
Jenže ne tady se prostě pomalu pohádáme o pár GB 50 nebo 100 vždyť to je stále omezení i TB by bylo omezení.
Proč tady nepadne dejme tomu za 300-400 neomezenej na pořád jak to mají jinde to nikoho nenapadne?
Nebo jako fakt ta naše země je plná zavisti jeden napíše běž dělat dřevo další 50GB nebo 100GB proč se sakra v tomdle má furt někdo omezovat?
Velice chytří lidé to vědí proč to takle je i já to vím ten operátor mi to tenkrát prozradil proč přesně se zavedl fup a opravdu kvůli náporu dat ani ceně to není na tom začali rejžovat později ale ten pravý důvod je úplně někde jinde.

Jak jsi přišel na to, že to ty jejich sítě lehce zvládnou? Ty do toho máš nějaký technický vhled? Docela by mě zajímalo, jak jsi se k té myšlence dopracoval :-)
Gaccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 6. 2022 09:02

Site to lehce zvladnou jen pro ty, kteri si to zaplati.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 23. 6. 2022 09:56

Gaccc: Tak byla už spousta neomezených akcí pro všechny, kdy největší stahovači nastahovali přes simku terabajty dat, a nikdy nikde nebyly ani sebemenší lokální problémy se sítí. Nebo z jakého důvodu to není relevantní?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků