Vodafone datová karta 30GB

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 24. 1. 2022 17:25

Snad na těch 3měsíčních nebude aktivace do 3 měsíců. :D To by byl slušný o*eb.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 24. 1. 2022 17:36

Kam vodac miri touto nabidkou?
Prepaid na 3mesice a pak nic mi prijde divny.
Pulrocni kartu beru a cekal bych rocni kartu za 1800kc.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 1. 2022 18:16

Napadlo mě, že chtějí Vodafone prodat, a tak chtějí skokově navýšit počet zákazníků. :) Protože jim musí být jasné, že to jsou jednorázové karty, které za rok všecky umřou. Anebo je to test (to spíše), kolika lidem by takové množství stačilo a jak se budou zakoši chovat s takovým limitem. Anebo chtějí zakoše namlsat a doufají, že si to pak část z nich bude draze platit. Kdo ví, co jim lítalo hlavou.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 24. 1. 2022 19:02

Uz nekdo aktivoval SIM ? Plati tedy opravdu 4 nebo 7 mesicu ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 1. 2022 19:16

Myslím, že vlna aktivací přijde až s 2. únorem, aby jim to skutečně vyřešilo ty 4 nebo 7 měsíců.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3p3k 24. 1. 2022 23:27

Cekal jsem, kdo se ozve jako prvni, ze to je podvod na zakaznicich :)
VF to dava lidem v podstate na otestovani, kupuji to lide, co chteji data a neziji s par korunama na mesic (vitany budouci zakaznik). Pak si vyhodnoti, kolik dat staci mesicne a podle toho upravi svoji nabidku. Samozrejme tak, aby tech dat dali mene nez bude zjisteny prumer :D
Takze pokud si nekdo koupi kartu s platnosti pul roku a rozciluje se, ze bude platit pul roku... spis to vypovida neco o nem, nez o VF ;)
Tak si to tech par mesicu uzivejte a pokud zjistite, ze se vam to libi, priplatte si 150,- a poridte 100GB/mes.
A nebo pockejte na dalsi akce. Vratte se v case par let dozadu a porovnejte si, co se nabizelo kdysi a co lze poridit nyni. Kdo pozaduje 1000000GB za maximalne dvacet korun, muze cekat dal a vypisovat po forech neco o zlodejich ;)
Jo... kartu jsem si take poridil, uz je na ceste. Mam ted za stejnou cenu 5GB, tak chci zkusit, kolik dat mesicne protocim, kdyz se nebudu muset ohlizet na mnozstvi dat. A pak se bud vratim k puvodnimu tarifu a nebo prejdu na datamanii. Pripadne na neco, co vznikne za pul roku.
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 1. 2022 00:06

upřímně, já čekal už po skončení první vlny Datamánie, že Vodafone a T-Mobile přijdou s něčím podobným jako O2, z toho důvodu jsem tehdá objednal jen 2 Simky, ale teď vidím že jsem se s odhadem hooodně sekl :-(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 1. 2022 00:18

t-m ve stejnou dobu měl neomezený data pokaždý (a i o rok dříve), bohužel to byla jednorázovka, která narozdíl od datamanie nelze využít trvale
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jenik3 25. 1. 2022 01:52

P3p3k píše:Cekal jsem, kdo se ozve jako prvni, ze to je podvod na zakaznicich :)

To bylo pekne receno.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod rssreader 25. 1. 2022 18:02

Tak jsem nakonec vzal tu půlroční. Původně jsem uvažoval o koupi kaktusácé SIM s božím balíčkem, ale ono to je vlastně cenově skoro na stejno, ovšem 30GB vs. 6GB už je docela rozdíl. Navíc nemusím řešit nějaký dobíječky, který bych stejně vždycky zmeškal, jak se znám...
Koupil jsem ji v neděli a zaplatil kartou, přišla mi obratem účtenka a jinak už nic do teď nepřišlo... Asi mají nával, tak snad dorazí do pátku.
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 25. 1. 2022 19:17

Dnes mi došla, 30/6 tak jsem ji hned aktivoval. V menu mám 30 GB do 1.2. (na 6 dnů) a pak ještě 6 x 30 GB až do července... A jede v síti 5G.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 1. 2022 20:24

To jsi měl do toho 2.2. už počkat. :D Je na kartě na balení někde uvedeno datum do kdy se musí karta aktivhovnat ? 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tielk100 25. 1. 2022 21:06

O stranku zpět to píši Na kartě žadne datum není ale v popisu je napsano že se musí aktivovat do 6měsíců.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod odlisny 25. 1. 2022 21:06

Je tam napsáno
SIM kartu si aktivujte na území ČR do 6 měsíců od zakoupení.
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 1. 2022 21:44

Kde je to napsáno"tam?"
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků