Vodafone - odměna za vysvědčení

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 8. 2022 23:32

Přesně u předplacenky se bere datum aktivace a platnosti datového balíčku na který se neomezená data zapnou. Principielně stejné jako datové léto u T-Mobile (loni?) - taky musel být nějaký podkladový měsíční (nebo roční) datový balíček na který ta data aktivovali - a bylo jedno jestli prepaid nebo postpaid (jen vynechali korporáty). Takže podobnost čistě náhodná ;-) Jen Vodouch to uvádí jako že na měsíc ale díky doběhnutí prvního "necelého" lze mít až skoro dva :-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 4. 8. 2022 21:53

Tak je to skutečně tak, i u předplacenky je to na 2 měsíce, zúčtování je vždy k 1. dni, tj. předplacenka aktivovaná kdykoliv v srpnu bude mít neomezený net do konce září. Včetně roamingu. Za 2 kila není co řešit. Stovka měsíčně, s paušálem Na míru za 80 Kč by to bylo jen o dvacku levnější. Jestli světovému gigantu jde o tu dvacku, tak mi o ni nejde, ať si ji sežerou. Akorát to mohlo být jednodušší, tak jsem se musel drbat s kupováním a aktivací nové karty, koupil jsem v trafice línej Volej. Zbytečně. Zbytečný odpad z nové karty. (A s jedním vysvědčením si jich můžete aktivovat třeba sto.)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 8. 2022 07:07

Určitě je to podle kalendářních měsíců?

Jde nějak dopředu zrušit automatické obnovování datového balíčku FIX za 99 Kč? Tedy aby doběhl do konce, ale neobnovoval se potom?
jjrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2022 11:34

Tak mi to bylo řečeno. Jak to bude ve skutečnosti, to ukáže čas. Hodilo by se to ověřit z více zdrojů.

Balíčky jdou přece normálně zapínat a vypínat v samošce, ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 8. 2022 12:21

Dokonce i SMSkou, pro staromilce.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 8. 2022 12:33

Jen dodám zajímavost. Pokud se Vám ze začátku podařilo si nechat aktivovat neomezená data za vysvědčení na datový balicek Internet na měsíc (za 79,-Kč) a balicek jste nezacali využívat dřív než došlo k aktivaci neomezeného internetu tak mate neomezený internet až na dva měsíce za 0kc. Zmíněny balicek se totiž začne účtovat až po prvním připojení. Já to takhle mám u obou děti.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 8. 2022 13:18

Mně to sice ukazuje 27 dnů do konce období, což vychází na 31.8., ale já aktivoval datový balíček 1.8., pokud by to bylo podle kalendářních měsíců, tak by nám to muselo ukazovat všem stejné číslo. A jaké číslo tam máte vy?

Obrázek
jjrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2022 14:59

Hm, mi to ukazuje 28 dní.
Rychlost 37/11.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků