Vodafone - odměna za vysvědčení

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 8. 2022 22:32

Přesně u předplacenky se bere datum aktivace a platnosti datového balíčku na který se neomezená data zapnou. Principielně stejné jako datové léto u T-Mobile (loni?) - taky musel být nějaký podkladový měsíční (nebo roční) datový balíček na který ta data aktivovali - a bylo jedno jestli prepaid nebo postpaid (jen vynechali korporáty). Takže podobnost čistě náhodná ;-) Jen Vodouch to uvádí jako že na měsíc ale díky doběhnutí prvního "necelého" lze mít až skoro dva :-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 4. 8. 2022 20:53

Tak je to skutečně tak, i u předplacenky je to na 2 měsíce, zúčtování je vždy k 1. dni, tj. předplacenka aktivovaná kdykoliv v srpnu bude mít neomezený net do konce září. Včetně roamingu. Za 2 kila není co řešit. Stovka měsíčně, s paušálem Na míru za 80 Kč by to bylo jen o dvacku levnější. Jestli světovému gigantu jde o tu dvacku, tak mi o ni nejde, ať si ji sežerou. Akorát to mohlo být jednodušší, tak jsem se musel drbat s kupováním a aktivací nové karty, koupil jsem v trafice línej Volej. Zbytečně. Zbytečný odpad z nové karty. (A s jedním vysvědčením si jich můžete aktivovat třeba sto.)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 8. 2022 06:07

Určitě je to podle kalendářních měsíců?

Jde nějak dopředu zrušit automatické obnovování datového balíčku FIX za 99 Kč? Tedy aby doběhl do konce, ale neobnovoval se potom?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2022 10:34

Tak mi to bylo řečeno. Jak to bude ve skutečnosti, to ukáže čas. Hodilo by se to ověřit z více zdrojů.

Balíčky jdou přece normálně zapínat a vypínat v samošce, ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 8. 2022 11:21

Dokonce i SMSkou, pro staromilce.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 8. 2022 11:33

Jen dodám zajímavost. Pokud se Vám ze začátku podařilo si nechat aktivovat neomezená data za vysvědčení na datový balicek Internet na měsíc (za 79,-Kč) a balicek jste nezacali využívat dřív než došlo k aktivaci neomezeného internetu tak mate neomezený internet až na dva měsíce za 0kc. Zmíněny balicek se totiž začne účtovat až po prvním připojení. Já to takhle mám u obou děti.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 8. 2022 12:18

Mně to sice ukazuje 27 dnů do konce období, což vychází na 31.8., ale já aktivoval datový balíček 1.8., pokud by to bylo podle kalendářních měsíců, tak by nám to muselo ukazovat všem stejné číslo. A jaké číslo tam máte vy?

Obrázek
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2022 13:59

Hm, mi to ukazuje 28 dní.
Rychlost 37/11.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 12. 8. 2022 15:49

Pozor, čas se krátí! Již jen do pondělí!
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 12. 8. 2022 19:13

Má tu už někdo akční data na prepaid SIM druhý měsíc?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod lk32 12. 8. 2022 21:04

Já ano. Na předplacené kartě 30 jsem měl dostatek kreditu k obnově balíčku 1,2 GB za 99Kč a neomezená data mám pořád.
lk32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eetg 1. 10. 2022 05:03

Šmejdi to jsou, zrušil jsem si asi před 10 dny automatické obnovování datového balíčku FIX za 99 Kč, abych ho využil jen na neomezená data za vysvědčení a oni mi včera po jeho ukončení automaticky aktivovali jiný datový balíček na měsíc 1,2 GB za 79 Kč. Má to cenu reklamovat u těch šmejdů, takovou sviňárnu? Než jsem si aktivoval datový balíček FIX s obnovováním za 99 Kč, tak jsem měl nastaveno blokování připojení, tak jsem logicky předpokládal, že se tam blokování připojení po ukončení obnovování automaticky vrátí. Ale oni mají takovýhle šmejdský způsob vnucování předražených služeb.
8-S :grr:
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod 5uch 1. 10. 2022 12:22

Zkusit to reklamovat můžete, ale spíš to neprojde.
Pokud vím, výchozím datovým tarifem je nějaký malý datový balíček (asi právě to "Připojení na měsíc" za 79 Kč). A pokud není řečeno jinak, jsou data nastavena na něj. A zrušením obnovovacího balíčku služba přešla do stavu "není řečeno jinak".
Při změnách služeb musí být člověk opatrný. ;-)
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 1. 10. 2022 14:13

Kdo aktivoval v srpnu na předplacence, tak včera byla neomezená data naposledy, dneska už nejedou. Jinak fajnová akce, první měsíc zadara na paušálu, 2. a 3. měsíc za kilo. Pěkné. Pěkné.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 1. 10. 2022 20:16

A pomalu se nam blizi vanocni promo...jsem zvedavy s cim prijdou letos.
jenik3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků