Vodafone - odměna za vysvědčení

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 17. 7. 2022 06:22

GDPR, GDPR, se souhlasem zákazníka může vést zaměstnanec v systému jakékoliv informace.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod 5uch 17. 7. 2022 09:22

Jjrr:
Trochu off topic... Ale dejme tomu. Zároveň by měly mít ty svěřované informace nějaký vztah k povaze byznysu - co musí o zákazníkovi operátor vědět, aby mu mohl poskytovat služby. Vysvědčení dítěte k tomu rozhodně nepatří. Ale zdá se, že se najde dost lidí, co za misku šosovice (pardon - dat) na sebe a své blízké napráskají cokoli. Naštěstí (podle dřívějších příspěvků) si z vysvědčení na pobočkách nic neopisují, je to jen v poloze "ukažte nám vysvědčení a my budeme pokračovat v aktivaci neomezených dat".
Tahle akce je výplod choré mysli nějakého markeťáka. Když se nad tím člověk zamyslí - úplná absurdita. Navíc snadno zneužitelná, jak jsem psal. Jen to ukazuje, jak jsou ceny operátorů u nás přestřelené a kam až by se daly stlačit.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 17. 7. 2022 11:36

5uch píše:No, asi zůstaneme u toho, že ty podmínky jsou takový papírový tygr. V podstatě je asi VF ochoten dát neomezená data na jedno celé a jedno necelé prázdninové zúčtovací období komukoli, jen to nechce říct naplno.


Takto to vypadalo na začátku, včera mě ovšem borec nekompromisně vyhodil. Ještě to samozřejmě párkrát zkusím, ale nakonec možná ještě dojde na ten Blesk. :-(
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5uch 17. 7. 2022 11:54

radim:

Může být, že si vyhodnotili nadměrné zneužívání mezer co jsem uvedl (dávání dat kamarádům prodejců, hromadné "nabíjení" předplacenek na kšeft...), a začali s tím něco dělat.
V tom případě by měli vydat nové podmínky k akci.
A zneužívání a nejasné podmínky - to je typické pro blbě vymyšlené a překombinované obchodní nabídky.

A docela by mne zajímalo, jaký přinos si od této akce slibuje VF pro sebe.
Pro zákazníka to je akce výhodná, o tom žádná (až na to absurdní čenichání operátora ve vysvědčení).
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 17. 7. 2022 20:37

To spíš každý zaměstnanec je jinak ochotný, tenhle ochotný nebyl a odpálkoval ho.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod 5uch 17. 7. 2022 23:46

jjrr:

I to je možné ale méně pravděpodobné.
Ale čekal bych odpálkováním něčím, s čím nejde polemizovat a co se nemůže obrátit proti tomu prodejci. Takže "Zrovna teď nám tu něco nejde, nemohu to aktivovat" je trapné, ale použitelné a zákazníkem nenapadnutelné. Ale říct, že "na předplacence a nulových tarifech to nejde", když podle podmínek to jít má... to je špatné odpálkování a hra s ohněm (a nebo neinformovanost toho prodejce).

Spíš se kloním k tomu, že prodejce informací podal správně. Už jen proto, že je to pro něj běžná práce. A proto, že nevidím důvod si k odpálkování přidávat další smyšlenku "nejde to ani na nulových tarifech na míru".
Nejpravděpodobnější varianta: podmínky se utužily, ale na aktualizované podmínky na webu nejsou zatím publikovány.

Ale je možné, že radima už na pobočkách znají a nechtějí mu dát další balíček dat za vysvědčení 8-) (podle jeho příspěvků tady mám pocit, už jich má víc než dost).
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 18. 7. 2022 06:59

Vedle jak ta jedle. Nikde mě neznají a neomezený net mám jen na jedné simce. A ukazoval mi to na monitoru, neříkal to jen z hlavy. Jen jsem nahlédl, neměl jsem čas studovat celý dokument, co je to zač - jestli to třeba nebyl dokument k jiné akci.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 18. 7. 2022 08:59

Na jaké to bylo pobočce? Aby se jí ostatní vyhli.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod 5uch 18. 7. 2022 14:49

radim píše:neomezený net mám jen na jedné simce.


Tak to se omlouvám za podezření (na základě frekvence kvalifikovaných příspěvků zde). 8-)
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 18. 7. 2022 20:04

Oni k tomu maj nějaký podmínky v systému. Ale vyloží si je jak se hodí. Když jsem byl v arkádách, všichni se tam navzájem překřikovali, a ani jeden neměl pravdu. Fraška. První řádek v jejich systému "pro postpaid i prepaid", a dokola tvrdí, že to pro prepaid nejde, bo neznají svou vlastní nabídku karet�
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 7. 2022 05:29

Chilli platí můj příspěvek z minulé strany. :D 8-) Kdo se nechá odbýt neinformovanými zaměstnanci Vodafonu, tak nic nedostane. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 20. 7. 2022 15:43

Jj, musim potvrdit, ze "kvalita" prodavacu na prodejnach a i operatoru na infolinkach je na katasrofalni urovni - navic, pokud je clovek opravi, tak se jeste tvari dotcene..... Po dohadovani na jake karty ci tarify je akce urcena mi nakonec neomezena data na mesic byly aktivovany - ovsem ne za 48 hodin, ale bylo to za nejakych 60 hodin, uz jsem v to ani neveril..... panbuh zaplat za to....
PS: Prodavac prvne o akci ani nevedel, rikal, ze za vysvedceni dostanu 1GB :-O
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod mickielli15 23. 7. 2022 00:30

Dnes mi na prodejně prodavač tvrdil, že mají pokyn od šéfů, že předplacené karty již nemají "obdarovávat" neomezenými daty za vysvědčení. Na infolince o tom nic nevědí, na stránkách mají v podmínkách stále předplacenky jako možnost. Tak tomu nerozumím, Prý se mým případem budou zabývat v pondělí. Ale jsem na to zvědav. :roll: Buď levá neví co dělá pravá, nebo tam byl nějaký šprýmař? Děs, tahle "podpora".
mickielli15
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 7. 2022 06:19

Ředitel ČTÚ píše:Chilli platí můj příspěvek z minulé strany. :D 8-) Kdo se nechá odbýt neinformovanými zaměstnanci Vodafonu, tak nic nedostane. :D


8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5uch 23. 7. 2022 06:30

To by potvrzovalo můj pohled - podmínky akce byly nedomyšlené, snadno zneužitelné. Tak teď couvají, ale nedaří se jim to správně komunikovat - a aktualizovat podmínky všude tam, kam se už dostaly.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků