T-Mobile - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 11. 2022 06:25

V apce Můj T-Mobile na vás čeká Disney+ na 3 měsíce jako dárek. S rozbalováním neváhejte a užijte si vánoční pohodu s nejlepšími světovými tituly z produkce Disney, Pixaru, Marvelu, Star Wars nebo National Geographic ještě dnes. Více na t-mobile.cz/vanoce.


https://fb.watch/h6EHMCvpRA/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 30. 11. 2022 07:31

Tak jsem to zkusil, postupoval presne i se zadanim kodu T-mobile, ale stejne to strhne 199 Kc hned a hlaska o 3 mesicich(ta akce) nikde?
Edit: dejte si pozor, napred jit na disneyplus.com/redeem , ja sel rovnou na odkaz uplne dole, moje chyba :-\
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 30. 11. 2022 08:16

Zobrazuje se vam nabidka i s predplacenou kartou? Zaskrtnuty souhlas s marketingem tretich stran mam.

Edit:
Aha, tak podle podminek "Nabídka není určena pro Účastníky, kteří využívají předplacených služeb Operátora". To bude dotazu...
Naposledy upravil zivan dne 30. 11. 2022 08:49, celkově upraveno 1
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drtic113 30. 11. 2022 08:47

Ne, nezobrazuje. Mělo by to být v tabu Více - Srdcovky - Vánoce - Rozbalte si dárek, ale není.
Ale možná to zatím jenom nemají vychytané, protože na FB linku https://fb.watch/h6EHMCvpRA/, co posílal Ředitel ČTÚ, si stěžují i uživatelé s tarifem za 700,-/měsíc, že to tam taky nevidí.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 30. 11. 2022 09:12

U mě Disney + funguje, zadání proběhlo bez problémů
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dostalekj 30. 11. 2022 12:22

Tak dnes aktivováno bez problémů, platnost do konce února
Dostalekj
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 11. 2022 16:07

T Phone (Pro) recenze: Vyplatí se telefony od T-Mobile?

Jít k operátorovi už dávno není jen o tom zřídit si nový tarif. Jako příklad může posloužit O2 a jeho sluchátka pods, o jejichž kvalitách si můžeme myslet své, ale to není důležité. Důležité totiž je, že se prodávají jak na běžícím páse a to stejné, akorát ještě ve větším praktikuje T-Mobile s telefony už několik let v zahraničí. Před nějakou dobou telefony T Phone a T Phone Pro zamířily také na český trh. Oba dva už nějakou dobu testujeme v redakci a v této recenzi se mrkneme na to, zda vůbec stojí za uvážení. Nebudeme brát v potaz akční ceny, za které lze telefony koupit společně s tarify. Ty mají totiž operátoři často i na jiné telefony

https://www.svetandroida.cz/t-phone-pro-recenze/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 30. 11. 2022 21:10

Jaky darek dava u firemni k Vanocum v sekci nase partneri ? Tam je D+ jako u nefiremnich? Dik
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 12. 2022 11:11

V appce je první den Adventní kalendář. Dnes je akce na rošíření počtu kanálů pro platící účastníky TV T-mobile. o<:)

Zajímavé akce asi budou 4.12., 11.12. a 18.12. podle toho, jak je velké ten den adventní políčko v kalendáři. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 1. 12. 2022 11:58

Zkráceně , všichni co mají nějakou standard TV TMO- S,M,L tak mají všechny programy celý měsíc i bez Adventního kalendáře :D
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirage7 2. 12. 2022 10:49

Akce Disney+ na 3M zdarma neni urcena pro ramcove smlouvy
mirage7
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 12. 2022 14:19

Zajímavé akce asi budou 4.12., 11.12. a 18.12. podle toho, jak je velké ten den adventní políčko v kalendáři. :D

Ale reditelskej, to te nenapadlo, ze jsou to nedele a je to jen kvuli grafickemu zvyrazneni?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hohou 2. 12. 2022 22:39

Já v app zadnej adventní kalendář nemám.
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 2. 12. 2022 22:56

Nemáš nějakou starou neaktualizovanou appku? Zkoušel ses podívat i do Srdcovek (Více -> Srdcovky -> Vánoce v appce)?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 3. 12. 2022 16:39

Jaký nejlevnější tarif si mám pořídit, abych měl možnost toho dárku Disney+? Něco v kombinaci s t-mobile.cz/prejdete? Co?

Nechápu, proč tu ještě nepadla tato otázka. ;-)

Díky.
Lomax
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků