T-Mobile - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 20. 12. 2022 21:35

je zajímavé, že když tu naznačím aktivní využívání voip v roce 2022 za pitomost, kdy jsou minutové sazby směšné a flaty za 250 měsíčně, tak jsem bláznem, kterej leda tak podporuje zlodějšký kartel, ale když zlodějšký kartel dá volání zdarma, tak je to přeci výsměch, který v době neomezených tarifů se trochu míjí účinkem.. lidi budou prostě vždycky nadávat. Myslím že ti aktivisti s voip co ušetří 5kč měsíčně teď mohou skákat radostí, protože v prosinci ušetří těch korun dokonce šest.. :-D
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 20. 12. 2022 21:47

Tady asi úplně nejde o lidi budou vždycky nadávat. Tahle nabídka je fakt k smíchu. Sami ty neomezené tarify "tlačí" a většinou se tváří, že nic jiného ani neexistuje. Navíc když rozdíl mezi 150ti minutami a neomezeně je v případě retencí "téměř minimální". Při srovnání třeba 5GB tarifu je 150 minut za 215 Kč. Neomezeně potom +160 Kč. Tzn. v případě 50% retence je rozdíl 150/neomezeně 80 Kč. Při sazbě 3,50 je to příteli přesně 22 minut. 22 minut rozdílu!!! A vo tom to je. To neomezené volání na den je prostě dárek k smíchu!
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 20. 12. 2022 21:55

Řekl bych, že většina zákazníků T-Mobile nemá neomezené volání (například předplacenku mají cca. 2mil. zákazníků z celkových 6mil.), takže spousta takových zákazníků tu akci třeba ráda využije :-)
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 20. 12. 2022 22:00

2m z 6ti sice není většina, ale chápu a beru to. I tak mi ta nabídka připadá směšná :-)
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 20. 12. 2022 22:16

Já nepsal, že 2mil. jsou většina. Ale když se k předplacenkářům přidá třeba polovina z těch, co mají tarif (tak půlka může mít neomezené volání, druhá půlka nikoliv), tak už to většina je :-) Nesmíš na to koukat jen ze svého úhlu pohledu.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 20. 12. 2022 22:26

JayDeeSq píše:je zajímavé, že když tu naznačím aktivní využívání voip v roce 2022 za pitomost, kdy jsou minutové sazby směšné a flaty za 250 měsíčně, tak jsem bláznem

Pitomost je neumět počítat. Když někdo flat využije, tak je samozřejmě vše v pořádku. Ale pokud nevyužije a provolá pár minut, pak je nesmysl někomu jen tak sypat prachy do chřtánu (byť respektuji, že to je každého osobní věc, komu dává svoje peníze).
Jinak v řeči čísel, tak za 250 Kč mám u VoIP Odorik 423 minut volání (přičemž za volání v síti se nic neúčtuje). V mém případě jsou to stovky minut VoIP volání v síti Odorik za nula a pár desítek minut volání jinam. K čemu bych tedy měl flat a platil o cca 2 stovky měsíčně víc, než platím teď? To si radši dám pár piv od čepu, než to dát operátorům za nic :P
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oesy 20. 12. 2022 22:39

dwxx píše:Tady asi úplně nejde o lidi budou vždycky nadávat. Tahle nabídka je fakt k smíchu. Sami ty neomezené tarify "tlačí" a většinou se tváří, že nic jiného ani neexistuje. Navíc když rozdíl mezi 150ti minutami a neomezeně je v případě retencí "téměř minimální". Při srovnání třeba 5GB tarifu je 150 minut za 215 Kč. Neomezeně potom +160 Kč. Tzn. v případě 50% retence je rozdíl 150/neomezeně 80 Kč. Při sazbě 3,50 je to příteli přesně 22 minut. 22 minut rozdílu!!! A vo tom to je. To neomezené volání na den je prostě dárek k smíchu!


Je to úplný výsměch a s ničím lepším přijít nemohli. Neřeknu kdyby měli volání zadarmo celý Vánoce, ale jen jeden den a ještě 23.12.
V marketingu zaměstnávají hlupáky.
Oesy
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 12. 2022 22:45

Manželce a synovi jsem taky vybral tarif s 200 minutami a stačí jim to, neomezený tarif je pro ně zbytečný a platil bych skoro 2x tolik co teď.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dwxx 20. 12. 2022 22:48

Milos píše:Já nepsal, že 2mil. jsou většina. Ale když se k předplacenkářům přidá třeba polovina z těch, co mají tarif (tak půlka může mít neomezené volání, druhá půlka nikoliv), tak už to většina je :-) Nesmíš na to koukat jen ze svého úhlu pohledu.

Ano. To bylo to ale chápu to a beru ;-)

-- 20. 12. 2022 22:51 --

Elnc píše:Jinak v řeči čísel, tak za 250 Kč mám u VoIP Odorik 423 minut.

A u kaktusu máš těch minut za 250 Kč 500. A bez voipu a kaktus má "určitě" víc zákazníků než odorik na volání mezi sebou zadáčo. Pak samozřejmě záleží, v jakém časovém horizontu se bavíme ohledně čerpání.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Oesy 20. 12. 2022 22:56

Kaktus máš na 30 dnů, ty jejich dobíječky, to se s Odorikem vůbec nedá srovnávat...
Oesy
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 20. 12. 2022 23:01

U Kaktusu je ceníková cena volání 2,50 Kč za minutu, což za 500 Kč vychází sice jenom na 200 minut, ale to asi nehraje roli. A volání u Kaktusu gratis je podmíněno dobitím min. 200 Kč. To opravdu nelze srovnávat s VoIP Odorik, kde mně stačí na provoz pár desetikorun měsíčně. O dalších výhodách VoIP Odorik je pak zbytečné psát, kdo tohoto operátora používá, ten ví (a ostatním to může být šumák).
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 21. 12. 2022 01:32

U kaktusu máš za 250 Kč 500 minut na "75" dnů účtováno po vteřinách. Velikost kaktusu se s velikostí odoriku nedá srovnávat. Tím i kolika lidem můžeš volat "zdarma". Za jak dlouho těch tvých 423 minut provoláš jsi nezmínil... To jen tak aby bylo i jiné srovnání, jinak ti odorik samozřejmě neberu.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 21. 12. 2022 05:20

Jo, to možná u Kaktusu mám, ale podmíněno nějakým balíčkem, což znamená ho buď spotřebovat, anebo stále kupovat další, aby nevyužité jednotky nepropadly. A ještě s využitím Dobíječky (možná i triple). Takže o ničem.
Zrovna tak je o ničem velikost Kaktusu, protože kromě rodiny neznám vůbec nikoho, kdo ho má. A rodina ho má jenom díky mně, nicméně pro volání v rodině můžu v pohodě použít Messenger, WhatsApp a samozřejmě Odorik, kterého má také každý - k tomu opravdu nemusím povinně dobíjet 200 Kč každých 30 dní, abych měl výhodu Mezi námi.
Ročně u Odoriku provolám cca 12 hodin (placených), takže těch 423 minut zhruba odpovídá 7 měsícům. Jenom pro úplnost, tak tarifikace je také 1+1 jako u Kaktusu.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 12. 2022 17:52

Chlapci když už si tu honíte trika kolik máte volných minut tak já pár let nazpět jsem mohl u Tesco mobile za 220 dobití získat 630 kč kreditu a to se dalo udělat něco přes 5 hodin volání mimo síť+2 měsíce volání+SMS v síti. Jenže pak zrušili balíček Clubcard a pak další balíčky které šly kupovat z bonusu. Takže jsem momentálně s rodinou na 60% slevě retenční u T-Mobile a neřeším. A teď už zpátky k tématu vlákna...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 12. 2022 07:47

Tak co dnes nabídli soudruzi z TMCZ v adventním kalendáři?

Tak už zbývá jen jedno okýnko, které neznáme. Zítra tam bude Den volání grátis. :D A zbude okýnko s tajemným nápisem 24. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků