Vodafone Vánoce 2022

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 11. 2022 19:11

I třetí z velkých operátorů, Vodafone, odhalil letošní vánoční nabídku. Podobně jako konkurenti se soustředí na výhodnější nabídku telefonů a dalších zařízení, na jejichž pořízení společně s tarifem nabídne za splnění určitých podmínek dotace i bezúročné splátky.

https://mobilmania.zive.cz/clanky/vanoc ... fault.aspx

8-S
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod petryk 8. 11. 2022 10:46

Konečně přichází zima a Vánoce: „Už máme zimu, už padá sníh a celá země jest bílá a chocholouši si prohlížejí koňské koblihy... Já jsem věděl, že dostanu rukavice s palcem, a taky jsem je dostal, začež jsem se musil poděkovat silným hlasem a v duchu jsem pravil: „To jste se nepředali.“ ...
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Lenovo Vibe Shot>nic>BB Classic
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 11. 2022 15:40

Nabídku pro předplacenky operátor odhalí až později
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod Myčoken 8. 11. 2022 16:51

Jako obvykle, místo dárku nábor na více předražených služeb ... ;-)
Myčoken
Junior

Odeslat příspěvekod mptrojky 15. 11. 2022 11:17

Přesně tak, to není hodná nabídka slev na Vánoce. Zapomněli napsat, že to jsou Vánoce pro VDF ;-] . Neskutečné výpadky služeb + nízká rychlost mobilních dat + tam kde mají vytížené vysílače na 100% tak s tím nechtějí nic dělat. Technicky nedotaženo. Toto prostě nechcete. A proto je to až trojka u nás. Vše vypovídající.
mptrojky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenik3 15. 11. 2022 11:53

Alespon, ze v mexicke pousti, kde rostou same kaktusy, maji vanoce i pro uzivatele tech rostlin :-) jinak to letos stoji za starou backoru v CR.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod tbunda 17. 11. 2022 08:58

Podařilo se někomu u Vodafonu zakoupit Playstation 5? Na eshopu pořád vidím "vyprodáno" nebo "Zařízení již není v prodeji". Je možnost rezervace na prodejně, nebo musí mít člověk štěstí, když je zrovna skladem na eshopu?
tbunda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2022 11:04

Vodafone představil bohatý adventní kalendář, prvním dárkem je balíček s 11GB dat
https://www.smartmania.cz/vodafone-pred ... 11-gb-dat/
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2022 14:16

Uf, ty vado, piš aspoň, jak je to doopravdy. Z tvého příspěvku jsem pochopil, že je zdarma, ne že je na něj jen sleva z ultraastronomických 350,- na astronomických 200,-... :-/
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2022 14:22

Nechápu smysl tvého rozčarování, já jenom citoval nadpis článku na smartmanii, stačilo si jej celý přečíst ;-)
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod orgáč 24. 11. 2022 16:13

Jenže Radim má pravdu. Nebo ty snad za dárky, co dostaneš pod stromečkem ještě doplácíš? :D
orgáč
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2022 16:32

Nick Cave píše:Nechápu smysl tvého rozčarování, já jenom citoval nadpis článku na smartmanii, stačilo si jej celý přečíst ;-)

Tak jistě, že jsem si ho přečetl, jak jinak bych zjistil, že ten "dárek" není zdarma?

"prvním dárkem je balíček s 11GB dat" chápu jednoznačně tak, že je to zdarma s nějakou podmínkou třeba, jako byla letní akce. Ale ne že ho jen zlevní z absolutně šílené částky na šílenou částku. To si potom vůbec nezaslouží označení "dárek" přece. To nemá s dárkem nic společného.
Správně by mělo být napsáno "prvním dárkem je sleva na balíček 11 GB dat". To bych pak neřekl ani popel.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 11. 2022 18:16

No ty dárky budou asi 3 nebo 4. Jak tak měřím ten první, tak si říkám, že asi až ten poslední bude k něčemu a to ještě jenom možná. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 11. 2022 22:37

Jsou to darky z adventniho kalendare a za ten v krame taky musis nejdriv zaplatit.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 11. 2022 04:49

Defacto je to klamavá reklama, chovají se ke svým zákazníkům jako šmejdi, zneužívají vánoce a předražené služby vydávají za vánoční dárky. A věřte tomu, že nachytají spoustu zákazníků, kteří si to aktivují pod dojmem, že je to zdarma. Na druhou stranu si to takoví zákazníci možná i trochu zaslouží.
jjrr
Kolemjdoucí

Další stránka