Vodafone - neomezené volání za 297 Kč

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 5uch 8. 12. 2022 17:43

Vodafone opět o měsíc prodloužil (už počtvrté nebo potřetí) nabídku svého akčního akvizičního tarifu "Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat". Pomalu se z toho tarifu stává stálá nabídka, ke které se ale nedoklikáte z titulní stránky webu VF s informacemi o tarifech. :roll: Musíte použít vyhledávání.

https://www.vodafone.cz/tarify/mobilni- ... sech-siti/

Neomezené volání a SMS, + symbolický 1,5 GB dat. Slušná nabídka bez háčků a nutnosti handlovat s retenčním oddělením, vhodná pro lidi, co hlavně volají a data spíš nepotřebují. Přijatelný tarif třeba pro důchodce.
Vlastně v tom háček je - je to jen pro nové zákazníky a přechody z předplacené karty na paušál. Nicméně - kdo by o to stál, zvládne během měsíce "udělat kolečko" k jinému operátorovi nebo na předplacenku. Ale to už hraničí s handlováním s retenčním oddělením.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5uch 8. 1. 2023 16:15

Dnes je (možná) poslední den na získání tohoto tarifu. Nabídka platila od loňského 1.8. do letošního 8.1. (hezky symetrické meze).

Tedy za předpokladu, že to koncové datum není generované nějakým skriptem a každý den se to o den neprodlouží. ;-)

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... do-vsech-/
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidbenis 25. 1. 2023 13:43

Ani ne měsíc co to mám a zdražení?
Nebo se tohoto tarifu netýká (garance ceny)
Davidbenis
Junior

Odeslat příspěvekod 5uch 25. 1. 2023 14:52

Davidbenis
Týká se to samozřejmě i vás.
https://www.vodafone.cz/nejen-pro-media ... lnich-slu/

Podle sdělení se to týká všech paušálních tarifů a měsíčních balíčků. Tedy i vás. Máte tarif "Neomezeně do všech sítí" s 57% slevou, tento tarif je uváděn v seznamu položek ceníku dotčených zdražením. Máte to za 298 Kč, nově to bude za 324 Kč (oznámení nové ceny u tohoto tarifu již visí v internetové samoobsluze).

nový ceník: https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStora ... pdf?nc=684 (tam ale svůj akční tarif nenajdete)
seznam zdražovaných služeb: https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStora ... .pdf?nc=19

Nevím, odkud berete garanci ceny - máte něco takového výslovně ve smlouvě?
Nemáte tam jen garanci slevy?

Operátoři mívají ve všeobecných podmínkách klauzuli, že služby a ceny mohou změnit, jen vám to podle zákona musí oznámit alespoň měsíc dopředu - a vy pak před účinností změny můžete smlouvu bez sankce zrušit. A to i tehdy, pokud je smlouva se závazkem (dnes už ale smlouvy se závazkem prakticky neexistují).

Operátoři obvykle drží podmínky historických tarifů a často i jejich ceny. Ale neplatí to absolutně... Já mám paušál, který se nabízel na skoro samotném začátku působení Vodafone (tehdy Oskara), možnost jej aktivovat skončila někdy okolo roku 2010 a o pár let později mi změnili jeho podmínky i cenu.
U TM probíhá (nebo již proběhla?) velká čistka, kde uživatele historických tarifů migrují na tarify nové (často o něco dražší).

Berte nebo nechte.

Stejně jako vás se zdražení dotkne všech, kteří si vzali od VF nějaký paušální tarif v minulém měsíci. Prostě jim zdraží hned měsíc po zřízení vybraného tarifu. That's life. Viselo to ve vzduchu (to zdražení... po O2 a pak po TM zdražuje i VF).
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků