O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonda Blaník 30. 3. 2023 16:45

Vypadá dobře, zrovna se mi nabíjí. Co mě překvapilo, tak po zmačknutí tlačítka neblikala ani jedna LEDka, až po napojení nabíječky začala blikat jedna LEDka, asi byla úplně vybitá :-| Můj mobil má jen 33W nabíjení, tak jsem zvědav. Líbí se mi možnost nabíjet přes PD 45w nebo QC 18W popř. klasickým USB-A 10W, jestli si to dobře pamatuji. Šikovné. Ještě zkusím, jestli se umí sama nabíjet a přitom nabíjet jiné zařízení.
Tonda Blaník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 30. 3. 2023 17:49

Tak mi už podruhé prodali rezervovanou věc. Měli by si tam udělat pořádek, kruva! :-D Co já teď s těma telefonama???
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 3. 2023 17:58

Jo, mají v tom binec, taky jsem odcházel s něčím jiným než jsem plánoval. Kolegům co mi přinesli telefony jsem taky sliboval jen powerbanky, O2 pods nebo nabíječky co mají všude. I když třeba u těch sluchátek už neměli černé, ale rezervace na ně šla pořád udělat.

A eshop je taky super, někdy výběr prodejen není vůbec, někdy je ale není tam žádná prodejna, to samé na skladě.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 3. 2023 19:16

Tak jeden kolega nevyužije 3 kódy. Tak se hlaste, kdo má ještě zájem o kód do SZ. :D


**************************

20:35 - Tak dva kódy udány, tak ještě zbejvá jeden. :D


***************************


20:45 - tak poslední kód z těch tří udán. Tak když tak zítra ještě dám svůj úplně poslední, co si schovávám pro sebe, pokud neseženu rozbitý telefon. Kolem 14h. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 3. 2023 10:57

Tak rozbitý telefon jsem už nesehnal a ten poslední kód jsem teď poslal do SZ na žádost kolegy co přišla. Už nemám žádnej. :D

Tak to byla fajn akce, pobavila nás celý březen. A před tím na Valentýna Motorola G51 5G za 2 300 Kč se kterou jsem naprosto spokojen. Zatím fakt povedené akce O2. :D Jen tak dále. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 3. 2023 12:35

Mám ještě 2 kódy volné.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dwxx 31. 3. 2023 13:19

Taky mám kdyžtak jeden kód navíc.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Michal 31. 3. 2023 15:17

Hodně poboček zavírá až v 20:00 hod, ještě je čas :-) Já byl dnes odevzdat poslední tři Nokie. Tentokrát jsem čekal neuvěřitelných 45 minut, přede mnou u každého prodavače jeden zákazník. Už jsou horší, jak Česká pošta. U jednoho stolku zákazník co si sjednával internetovou televizi a u druhého si jiný zákazník přišel stěžovat, jak na něj kašlou a že mu ta jejich televize každou chvíli vypadává. Tak jsem se aspoň zasmál. Jinak moje skóre je celkem 39 odevzdaných telefonů, takže mi ve zboží vrátili, co jsem jim za posledních pár let nastrkal za kredit na Datamánii.
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod radim 31. 3. 2023 15:18

SRT2H90JZ1
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 3. 2023 15:40

Takhle veřejně sem dávat kódy je dost blbý, jít na prodejnu s tím, že možná už neplatí. U těch co se zadávají v eshopech to tak nevadí, zkusím kód, nejde, ok nic zkusím sehnat další a objednám později.

Já už zbylé kódy rozdal.
Měl jsem jich s 9 čísel celkem 27, sám jsem jich využíl 20, něco z toho co jsem koupil šlo těm co mi nějaké telefony přinesli. Nejvíc jsem vzal sluchátek, kolegům hlavně pro děti, potom powerbanky, nabíječky, flashdisky.
Doma mi tak zbyly ze starších telefonů jen ty funkční v dobrém stavu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 31. 3. 2023 19:54

Já už bych se pak nedostal na komp, abych to někomu poslal do SZ. To je jedno.
Byl jsem si vyzvednout poslední kousky, nabíječku a powerbanku, prodejna otevřená do 18:00, bral jsem za dveře 17:51 a odcházel 17:59. No fajná akce. Třeba se Téčko nebo Voda pochlapí. :-) Ještě nějaké telefény zbyly, ale všechny funkční... Tak uvidíme.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubík 1. 4. 2023 07:59

Nebýt apríl, bral bych to prodloužení se starými telefony. Mám doma 3, chtěl jsem zajít, ale nedostal jsem se přes nemoc...
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 4. 2023 14:44

Ja som vcera vymenil nejake relativne nove, ale vytopene Redmi, rozbity Honor Play a staru, bohuzial nefunkcnu Nokiu N8 za 3x Apple 20W USB-C nabijacku s doplatkom dokopy 270 Kc.

O2 Guru v mnou navstivenej predajni to vsetko hodil na jednu fakturu.

Powerbanky mam, ine veci ma tam nezaujali.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 4. 2023 16:32

Tak teď jsem dostal Nokia 6030 ve verzi od T-Mobile. Je funkční a má přes LCD modrý tenký proužek. Škoda. Být to včera, asi bych ho udal. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 4. 2023 17:33

Není všem akcím konec.

Co mě překvapilo, jsou ty O2 výrobky, čekal jsem takovou tu levnou Čínu a ony vypadají hodně slušně. Zejména ty nabíječky jak tak s USB A + C 20W tak ta 45W.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků