O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2023 07:50

Pro mobilní závisláky je powerbanka nutnost, vypnou proud a co potom. :D

Powerbanky mám hlavně na delší výlety, dovolené apod. Doma jen kdyby vypli ten proud.

Mám další trojici starých mobilů, je tam i starý Ericsson K790i ale dost pomlácený, být v lepším stavu tak bych si ho asi nechal. Ještě tu mám iPhone SE, u něj jen naběhne logo a někdy i první přihlášení, ale pořád to mluví, divně reaguje na potvrzení a pak se restartuje.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal 28. 3. 2023 08:20

Těch WG PB jsem koupil 20 ks, hodí se mi články co jsou uvnitř, tj. dva kusy Li-Ion 21700 s kapacitou 5 Ah. Kus za padesátku je super cena...Podívejte se k zelenýmu ufonovi, kolik za takovou liionku chtějí, to je ale dost extrém, jdou koupit noname kolem 200 za kus...
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2023 18:00

Koupil jsem tuto nabíječku
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... -18w-cerna

Je malá, provedení vypadá kvalitně, ale oproti popisu pozor, při zapojení obou výstupů nabíjí pouze 5V 3A celkem.
Není to PD 20W + QC 18W, ale PD 20W nebo QC18W. Nabíječka má prostě max. 20W.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 3. 2023 19:43

Tak ještě tu mám ty kódy, hlaste se do SZ, je za 5 minut 12 :D Powerbanky a jiné příšlušenství už na prodejnách netrpělivě stepují při čekání na svého nového pána. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 28. 3. 2023 20:13

Nebo se naopak krci v koute, ze prijde reznik Michal ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 3. 2023 06:17

Když se teď k mobilům už nedávají nabíječky... :D

Teď koukám, že obě nabíječky O2 vypadají stejně, jedna je buclatější, ta má 45W a umí až 20V, druhá je se USB A + USB C 20W. Mají fakt příjemné rozmětry vzhledem k výkonu.
Ta s bleskem je WG, taky koupená v těto akci, ta má 40W a umí na obou portech (USB A, USB C) současně rychlé nabíjení (QC + PD). Bílá vpravo je klasická nabíječka k Samsungu A52, velká vlevo je starší 30W s dvěma výstupy, jeden QC 3.0, druhý běžný 5V, 2.4 A
Přílohy
20230329_071351.jpg
Naposledy upravil myšpulín dne 29. 3. 2023 06:44, celkově upraveno 2
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 3. 2023 06:35

Ještě další fotky těch nabíječek, když už je mám takhle pohromadě. :)
Tady je vidět ten rozdíl mezi těmi O2 nabíječkami.
Přílohy
20230329_073804.jpg
20230329_073330.jpg
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 3. 2023 19:37

Pěkná sbírka pane kolego, musím vás pochválit. :D

To už fakt nikdo nechce kódy ? Je to možné ? Kdyby něco dávali zdarma v Kauflandu, tak se tam bijete s důchodcema a u O2 nezájem ? No je toto možné ? :D

Ještě jsem zkusil vyžebrat někde telefon a možná bude až v poslední den akce jeden. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal 29. 3. 2023 20:32

Možná nosí telefony do T-mobile, tam mají taky akci a ještě lepší. Za odevzdaný telefon nedají nic a tak odpadá problém, tam ty krámy dát.. :-)
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda Blaník 30. 3. 2023 11:25

Dnes jdu pro https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... -mah-cerna tak jsem zvědav :)

Jinak jsem si vzal za 1kč 60W nabíječku, sice z ní mám pocit, že byla rozbalena a vrácena ale za korunu.. https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... w-pro-bila

je prakticky stejná jako https://www.mall.cz/nabijecky-mobilni-t ... escription

kterou jsem koupil před rokem....
Tonda Blaník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 3. 2023 14:07

Uznali někomu jako telefon i tablet?

Kolega mi slíbil, že mi přinese nějaké telefony, ale zapomněl, že prý příští týden. :D

Asi mi zbydou nějaké kódy, přesně to budu vědět dnes pozdě večer.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 30. 3. 2023 14:32

Někdo psal na začátku, že bablet ne.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 30. 3. 2023 14:45

myšpulín píše:Uznali někomu jako telefon i tablet?

Kolega mi slíbil, že mi přinese nějaké telefony, ale zapomněl, že prý příští týden. :D

Asi mi zbydou nějaké kódy, přesně to budu vědět dnes pozdě večer.

Tak zítra je poslední den, takže příští týden ti to bude platné jako mrtvému zimník.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cooltour 30. 3. 2023 15:26

Hlasim ze mi uznali i 8” tablet :-) Dale nejaky Sony (sef pobocky zvolal Jeee ten jsem mel taky), dale Sony Ericsson s uplne rozleptanyma gumovyma zadama (potah baterie), dalsi SE T39m s nafouklou baterii prilepenou izolackou, s ta posledni kikina na mne hledela jak na svaty obrazek, takze si zapomnela vzit dva pristroje :-D
cooltour
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 3. 2023 16:05

Tonda Blaník píše:Dnes jdu pro https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... -mah-cerna tak jsem zvědav :)


Tak potom pane kolego napište, jestli jste s mega power bankou spokojen (já velmi) :D Hlásím dopředu, že nabíjení přes PD jde přes ten malý konektor C (je pro nabíjení powerbanky i pro vybíjení = nabíjení jiných zařízení.) :D


*********************************************
A hlásím, že jsem rozdal poslední kódy co mám, už jsem si nechal jen jeden (jestli zítra budu mít rozbitý telefon) pro sebe. Jestli bude ten poslední můj kód případně volný budu vědět zítra kolem 14 h, tak když tak se ještě na poslední chvíli ozvěte, třeba ho dostanete právě vy, když telefon neseženu.

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků