O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod octr 25. 3. 2023 12:29

I když můj mobil umí bezdrátové dobíjení, nechci to tak nabíjet i když by stála bezdrátová nabíječka korunu, je to jen další zbytečnost, co by mi zabírala místo na stole.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod Milos 25. 3. 2023 16:20

Mě naopak přijde bezdrátové nabíjení super, nabíjím tak telefon při jízdě v autě a pak doma přes noc. Člověk nemusí řešit kabel a trefovat se konektorem, ale jen položí telefon na nabíjecí podložku :-)
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod octr 25. 3. 2023 17:18

Bezdrátové nabíjení dost zkracuje životnost baterie, zaprvé to generuje při dobíjení víc tepla než standardní dobíjení, zadruhé se baterie hůř chladí, protože se kryt v místě baterie dotýká plochy bezdrátové nabíječky, zatřetí pokud není baterie a nabíječka přímo proti sobě, jsou vůči sobě vyoseny, tak to generuje ještě víc tepla. A zahřívání baterie při dobíjení ničí baterii. Samozřejmě výrobcům se to líbí, protože je to jejich příjem za náhradní díl při výměně.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod Milos 25. 3. 2023 17:47

Mě se tedy telefon při bezdrátovém nabíjení zahřívá méně, než když se nabíjí originální kabelovou nabíječkou (rychlonabíječkou). Vliv na životnost baterie (na teplotu telefonu při nabíjení) má hlavně rychlost nabíjení a rozdíly v rychlosti nabíjení jsou jak u drátových nabíječek, tak u těch bezdrátových (5W, 7.5W, 10W, 15W, ...).
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod octr 25. 3. 2023 18:47

Jasné, některé mobily umožňují rychlonabíjení vypnout, nejen to bezdrátové, ale i to standardní.

Obrázek
octr
osobne

Odeslat příspěvekod Michal 25. 3. 2023 20:39

Telefony k recyklaci jsem kupoval od začátku března na aukčním portálu, vybíral jsem si nabídky více kusů najednou, nefunkční, na náhradní díly, celkem jsem vydražil 36 kusů a průměrná cena za kus včetně poštovného byla 16 Kč. Takhle se to dělá, když chcete outů ulehčit od nepotřebných krámů co nejvíc :-)
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 25. 3. 2023 21:01

A jak jsi k tolika telefonům získal potřebné kódy na slevu 500Kč?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal 25. 3. 2023 21:11

Nainstaloval jsem si apku O2 a jednorázovým přístupem přes SMS postupně vygeneroval kódy všech služebních čísel, co ve firmě máme. Štěstí, že zrovna O2, jinak bych musel kupovat předplacenky. Za 35 Kč kus je prodává jeden maník na výše zmíněném aukčním portále. Tak by vyšel jeden kód na 13 Kč vč. poštovného, což i tak jde, ne?
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 25. 3. 2023 21:57

A ještě řekni, že jsi byl pokaždé ve stejné prodejně :D B)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal 25. 3. 2023 22:18

No, v masce Miloše Zemana. :-) Ne, v dosahu jich mám šest a tak jsem je střídal. Až do té doby, co se mě v jedné prodejně zeptali, jestli mám další a pak nabídli, ať je přinesu najednou a že mi všechno co chci objednají a já si to pak jen dojdu vyzvednout. A tím mě totálně znechutili. Bylo by to tak snadné, jak sebrat dítěti bonbon a to by mě nebavilo...To v jiné prodejně mě to bavilo dost, když mě maník poznal (zapomněl jsem si nalepit knír) a povídá: "Vy už jste tu byl, vám už nic nedám." To byla bžunda :-)
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2023 22:56

a teď nám ještě prozraď co s tolika krámama budeš dělat :mrgreen: :D
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal 25. 3. 2023 23:22

Dám je do krabice a tu odnesu do sběrného dvora, tím se kruh uzavře.

nebo

Otevřu si před značkovou prodejnou O2 stánek s příslušenstvím.

nebo? :-)
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 26. 3. 2023 00:22

To je snad nemoc, něco takhle hromadit. Ale každý jsme nějaký. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere B)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2023 00:32

může rozprodat, darovat, za něco vyměnit, takové věci se vždycky hodí :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 26. 3. 2023 10:02

......Slavnosti sněženek.....https://youtu.be/kFtQ2hJZL20


8-D 8-D
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků