O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 26. 3. 2023 10:53

Michal píše:Dám je do krabice a tu odnesu do sběrného dvora, tím se kruh uzavře.


Do sběrného dvoru bych odnes akorát bordel. Jelikož když tam doneseš elektroniku, nebo cokoliv co má větší, než nulovou hodnotu tak v ten samý den, to bude mít nějaký místní mamlas naložené v autě a poveze si to domů.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod radim 26. 3. 2023 11:17

Michal píše:Telefony k recyklaci jsem kupoval od začátku března na aukčním portálu, vybíral jsem si nabídky více kusů najednou, nefunkční, na náhradní díly, celkem jsem vydražil 36 kusů a průměrná cena za kus včetně poštovného byla 16 Kč. Takhle se to dělá, když chcete outů ulehčit od nepotřebných krámů co nejvíc :-)


Pěkně ty! Tomu se říká podnikavý duch! :tleskani


Milos píše:A jak jsi k tolika telefonům získal potřebné kódy na slevu 500Kč?


Objednal 12 simek zdarma? https://www.simzdarma.cz/
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 26. 3. 2023 12:28

Sikovny. Stejne to o2 v prumeru vyjde kladne.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 26. 3. 2023 13:17

radim píše:Objednal 12 simek zdarma? https://www.simzdarma.cz/

To by se ale muselo objednat na 12 různých osob, jelikož O2 uvádí "Objednat si můžete maximálně 1 SIM".
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 26. 3. 2023 13:34

A to je nějaký problém? Když máš na schránce "Novák", tak dojde SIM pro Pepu Nováka, Frantu, Jirku... Máňu Novákovou...
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 26. 3. 2023 13:39

Nezkoušel jsem, ale nejde udělat 12 samostatných objednávek? Se stejnými doručovacími údaji. Případně lehce pozměnit, jak píše Zivan. Získat 12 simek je nesrovnatelně jednodušší než získat levně 36 starých mobilů.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2023 14:56

to je stejné jako u Kaktusu a Oskarty, 1 SIM na adresu a když se uvedou jiná jména, tak pošlou tak 3-4 pak ještě na jiné příjmení a ostatní odmítne systém
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 26. 3. 2023 16:35

Třeba tu akci za rok zopáknou, tam mějte připraveno dost SIM i nefunkčních MT.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 3. 2023 17:01

Už několik takových akcí bylo, pamatuji akci Recyklístek u T-Mobile, potom nějaká akce na jejich powerbanky, které mám ještě dodnes. U Vodafonu byly taky slevy na nový telefon za vysloužilý mobil.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 3. 2023 07:56

Tak už nikdo nechce kódy ? Nedělejte, že vám došly telefony :D

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... 3-pd-cerna

Ještě mám slinu tady na tu powerbanku, hodila by se mi do sbírky k té WG 24 000 mAh :D ,ale nemám telefon. :hm
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 27. 3. 2023 08:23

Michal píše:Telefony k recyklaci jsem kupoval od začátku března na aukčním portálu, vybíral jsem si nabídky více kusů najednou, nefunkční, na náhradní díly, celkem jsem vydražil 36 kusů a průměrná cena za kus včetně poštovného byla 16 Kč. Takhle se to dělá, když chcete outů ulehčit od nepotřebných krámů co nejvíc :-)


A dali ti někdy více kusů příslušenství za 1 telefon (a více kódů)?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal 27. 3. 2023 08:44

Ne, za jeden telefon s jedním kódem jednu věc. Měl jsem se zeptat, jestli by dali za přinesený telefon předplacenou kartu, z ní vygenerovat 3 kódy, donést telefony a koupit další tři karty, z nich mít 9 kódů, odevzdat 9 telefonů a tak dále geometrickou řadou, až by na konci měsíce neměli co prodávat :-)
Michal
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 3. 2023 14:01

Ředitel ČTÚ píše:Tak už nikdo nechce kódy ? Nedělejte, že vám došly telefony :D

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... 3-pd-cerna

Ještě mám slinu tady na tu powerbanku, hodila by se mi do sbírky k té WG 24 000 mAh :D ,ale nemám telefon. :hm

Kódy mám a vím kam si přijít pro další, firma je naštěstí u O2.
Dnes jsem dostal další 2 telefony a zítra možná dostanu další, kolega myslel, že berou jen dotykové. :D

Tuhle powerbanku mám, na tu kapacitu je malá a lehká a přitom rychlá, 18W nabíjí telefony i sebe.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ffff 28. 3. 2023 00:52

Také jsem si tuhle powerbanku za 99 Kč koupil, leží mi na stole v kanceláři a používám jí na dobíjení mobilu v kanceláři, místo abych dobíjel mobil přímo z nabíječky. Tím chci jen poukázat na to, že jsem si koupil zbytečnost a neměl jsem to dělat. Ale nekup to, když se to zdálo tak výhodné?
:hm
ffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 3. 2023 07:25

Tak samozřejmě tam kde je k dispozici nabíječka, je powerbanka (většinou) zbytečná. Její místo je tam, kde není kam nabíječku píchnout. :D U některých věcí není všem hned úplně jasné, k čemu jsou. Pokud se člověk nepohybuje v místech, kde není kam nabíječku píchnout, pak ano, je mu k ničemu. 8-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 28. 3. 2023 07:58, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků