O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 3. 2023 21:06

Společnost O2 již mnoho let provádí sběr vysloužilých mobilních telefonů. V rámci své nové kampaně #nejsemsměsný upozorňuje, že vysloužilé přístroje nepatří do směsného odpadu. Je nutná jejich ekologická likvidace. O2 dá navíc v průběhu března svým zákazníkům za každý takový přístroj odměnu ve výši 500 Kč. Stačí ho přinést do kterékoliv značkové O2 Prodejny.


https://www.o2.cz/spolecnost/tiskove-ce ... _vase.html

:D
Naposledy upravil peta809 dne 20. 10. 2023 06:50, celkově upraveno 1
Důvod: Změna názvu tématu na obecnější
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 1. 3. 2023 21:56

'O2 dá navíc v průběhu března svým zákazníkům za každý takový přístroj odměnu ve výši 500 Kč"

Nikde sem neviděl více podmínek, mám doma asi 20 telefonu, které se mi tam válí. Takže za to dostanu 10000 Kč ?
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 3. 2023 22:00

Jen 3x500. Sleva na příslušenství,telefony apod.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 3. 2023 05:33

Asi tam vyměním starej rozbitej telefon, za pouzdro na G51 5G. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 2. 3. 2023 06:54

To je přesně akce ve stylu O2
Dáme Vám slevu a budete si pak moci koupit naše předražené příslušenství a to dokonce o 500 Kč levněji!

Tak rychle, utíkejte a hlavně calujte!!!
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 2. 3. 2023 08:26

Netusi nekdo podminky? Jestli to jde uplatnit jen na jednu vec v cene 501 a vyssi nebo se daji koupit treba 3 kabely po 2 stovkach?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 2. 3. 2023 09:04

Nebude tam něco jako že ta sleva platí jen při nákupu nad určitou částku? To by tak odpovídalo jejich stylu. Ale jestli to půjde uplatnit na příslušenství v jakékoliv hodnotě, tak to je super. Starých mobilů mám plný šuplík, toto by byla pěkná výměna.
Jde taky o to, jestli jde uplatnit jen 1x 500 na jeden nákup (pravděpodobné) nebo lze na jeden nákup použít více kuponů (nepravděpodobné).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 2. 3. 2023 09:12

Ja v O2 aplikaci vidim jen zminku o minimalnim doplatku 1Kc. Takze by melo jit vse od 501Kc. Jen teda kdyz koukam na O2 eshop, tak vetsina zajinmavych veci nelze zarezervovat do prodejny nebo to je jen v prodejne na druhe strane republiky. Netusim jestli maji na prodejnach i veci, ktere nejsou videt v eshopu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 2. 3. 2023 11:22

"Odevzdat mohou nejen naši zákazníci, ale kdokoli bude chtít, jakýkoliv vyřazený mobilní telefon včetně zničených a nefunkčních."
...
"V průběhu března navíc lidé dostanou za donesený starý přístroj odměnu ve výši 500 Kč. Ta se aktivuje v aplikaci Moje O2 v části O2 Radosti. „Odměnu ve formě slevy mohou zákazníci využít na široký sortiment příslušenství, telefonů, tabletů a notebooků,"

Takže chápu tak, že přinést může kdokoliv, ale odměnu dostane jen zákazník O2 (když se objeví v aplikaci Moje O2).
A pokud to jde využít na telefony, tablety a noťasy, tak určitě půjde využít na jedno zařízení jen jeden kupon. Ve většině případů bude ten HW i tak dražší než na internetu. Takže O2 na tom slušně vydělá a ještě z toho má PR. Ale zase je potřeba uznat, že každý telefon, který neskončí na skládce, ale ekologicky se zlikviduje, je plus.


zivan píše:Netusi nekdo podminky? Jestli to jde uplatnit jen na jednu vec v cene 501 a vyssi nebo se daji koupit treba 3 kabely po 2 stovkach?


Jeden kupon bude na celý jeden nákup, počet kusů hardwaru není podstatný. Takže 3 kabely by tím kuponem měly jít zaplatit - můj odhad.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 3. 2023 11:34

Jeden nákup jeden kupón, možno na věci co jsou ve slevě.
Asi koupíme zas ochr. sklo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 3. 2023 14:12

Jj na jedno telefonní číslo jde odevzdat asi max. 3 telefony, klidně úplně rozbité. Pak dostaneš 3 x 500 Kč. A můžeš jít 3 x nakoupit po 500 Kč. Asi musí být objednávka za +501 Kč. Není mi jasné, jestli si můžeš zboží objednat dovézt na určitou prodejnu a pak tam nakráčet s kódem z Moje O2 a telefonem. A taky mi není jasné, jestli tam můžou být třeba ty již zmiňované USB kabely po 200 Kč (3 kusy aby to bylo 600 Kč (tedy víc jak 500 Kč) a tedy doplatek 100 Kč). :D

Ještě bych chtěl upozornit, že se blíží MDŽ a třeba dá zase O2 nějakou akci na dva telefony za cenu jednoho. Pak by se mohla hodit ještě navíc sleva 500 Kč k tomu. Z minulé nedávné akce na Valentýna musím konstatovat, že Motorola G51 5G za 2 300 Kč prostě nemá chybu. :D Za 2 050 Kč bych vzal klidně ještě druhou, do každé ruky jednu. :D

Kdo je připraven, není přeqapen. 8-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 2. 3. 2023 14:23, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2023 14:22

Ředitel ČTÚ píše:Z minulé nedávné akce na Valentýna musím konstatovat, že Motorola G51 5G za 2 300 Kč prostě nemá chybu. :D

také jsem neodolal a zakoupil ji fungl novou, za 2500kč včetně pošty, paráda :))

sice mám starý telefon, ale vůbec nevím co bych si vybral z nabídky O2, díval jsem se, ale nic mě nezaujalo, asi proto, že nic nepotřebuji :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 3. 2023 14:25

Jako je větší, na nošení po venku to moc nebude, ale doma si s ní pjekně chrochtám. Teď už mám jasno v tom, že na venek chci +- 6" a na doma +- 6.8". G51 5G si troufnu tvrdit, že má dost dobrej displej 6.8" a 120 Hz, prostě pohoda. Za mě, pokud kupujete novej telefon, berte rychlej displej (ideál 120 Hz a výš) - ten dejte vysoko na váhu hodnocení. 8-) Hele já si koupím asi pouzdro, možná dvě (druhé pro taťku, můžou se časem hodit ) a pak budu čekovat akce na telefon jestli dá O2 nějaké v březnu. :D

Zbavím se starých telefonů nefunkčních, které dostanou druhej život, získám pouzdra (jasný jsou předražený, ale tak i já sem tam nechám někoho vydělat, kór když u toho neprodělám), za mě dobrej deal. :D
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 2. 3. 2023 14:46, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 3. 2023 14:34

Napiště sem prosím praktickou zkušenost, jak to funguje. Pracovníku prodejny musíte nahlašovat nějaké údaje, tel. číslo, hesla, údaje o majiteli čísla?
Nebo dostanete nějaký kód který pak sami zadáte v Moje O2 při objednávce?

Mám firemní O2 číslo, ke kterému nemám přístup do Moje O2,žádná hesla apod.
Pak mám doma sim Datamanie, bez kreditu, na to by to možná šlo použít, do moje O2 se šlo přihlásit přes SMS, žádný účet s heslem jsem nevytvářel.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 3. 2023 14:44

Toto není praktická zkušenost, ale takhle by se mělo postupovat asi : V appce Moje O2 v sekci Radosti si necháš udělat kód (je tam na to tlačítko) a s tím pak odevzdáš starej telefon na kterékoliv prodejně O2. Oni ti dají na to telefonní číslo těch 500 vočí a pak si koupíš co potřebuješ a co je k mání. :D Na každé telefonní číslo si asi můžeš vygenerovat až maximálně 3 kódy na vrácení, tedy vrátit až maximálně 3 telefony a dostaneš až maximálně 3 x 500 Kč.

Do Moje O2 (myšleno appka v telefonu/nemyšleno přes web) se dá přihlásit i jednorázově pomocí SMS kódu aniž bys vytvářel účet. 8-)

Ještě by se mělo vyjasnit, jestli ten telefon je myšleno včetně nabíječky. :?:
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků