T-Mobile - 100 GB za 300 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod passé 6. 6. 2023 15:55

Ac mi dnes vsechny pokusy o objednani SIM skoncily chybovou hlaskou, tak mam na kreditce dve nezauctovane blokace 300 Kc od T-M z dnesniho dne. Tak jsem zvedav, co s tim vyvedou, protoze ani zadna potvrzeni objednavek mi neprisla.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 6. 6. 2023 15:56

já objednal včera, dobírka a taky mi nejde ověřit stav objednávky, ale zásilka už je je v oběhu na poště.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kissfan 6. 6. 2023 16:00

Takže 2.6. objednáno, placeno kartou - vyskytla se chyba. Peníze zablokovány, strženy, potvrzení o objednávce žádné nedošlo. Vznesen dotaz a bylo mi odepsáno, že objednávku nedohledali a mám jim poslat čas odeslání. Čas zaslán, odpověď již žádná.
Dnes dopoledne v 10:31 objednáno z mobilu přes Operu - platba kartou vyzkoušena 3x a neproběhla. Nahlásilo to chybu s technickými informacemi a po opakování přímo hlášku, že je problém s kartou - což není, protože jinde normálně funguje. Blokace peněz neproběhla.
Po výběru platbou při předání objednávka prošla. Sledování zásilky nefunguje a nevím jak to pošlou, tudíž asi nechám 300 ve schránce, protože momentálně nemám kam jinam poslat, kde by celý den někdo byl, maximálně se pro to stavím na poštu osobně. A pohlídám si, aby mi byly ty první 300 vráceny.
EDIT:
Našel jsem ještě na FB info o dopravě.
Někomu to jde poštou a odesílatel je PJ Expedis - může se ukázat v aplikaci ČP, někdo zkoušel zadat číslo objednávky na stránkách PJ Expedis. Komu to veze kurýr, tak chce nebo nechce ofotit občanku - asi dle nálady.
Co se týká trasování - na přímý dotaz člena oné skupiny bylo podporou T-M sděleno, že trasování předplacených karet funkční NENÍ.
Taky se té karty nemusím dočkat, když se nepotkám nebo nějak nedomluvím po telefonu s kurýrem (snad zavolá).
Takovej bordel jsem nikdy u nikoho nezažil.
Naposledy upravil kissfan dne 6. 6. 2023 17:14, celkově upraveno 2
kissfan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod passé 6. 6. 2023 16:07

No je to strasny amaterismus, O2 Datamania takove problemy nikdy nemela a to jsem tam koupil 6 SIM najednou treba.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P3p3k 6. 6. 2023 18:10

Zkusil jsem zadat číslo objednávky na expedis.cz s výsledkem: Zásilka s tímto číslem již byla doručena nebo není v systému!

Prostě nejsme Čína, kde jde vytrasovat dopis až na naše hranice, kde je pak již nedohledatelná :D
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod radim 6. 6. 2023 18:20

Bohužel musím potvrdit naprostý a šílený amatérismus a diletantismus, to se jen tak nevidí. A to je náš největší operátor, žádná garážová firma. Je to síla.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2023 18:29

@P3p3k: A ty víš, že ti ji bude doručovat PJ Expedis a nikoliv Česká pošta? :-)
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 6. 6. 2023 18:35

jak už bylo dopručeno, stáhněte si appku pošty, kde si zadáte načítání zásilek podle mailu a čísla, a já tam vidím všechny objednané karty ;)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 6. 6. 2023 20:46

Je, skončí 100GB balíček, samotná Twist SIM má trvanlivost 12 měsíců od posledního dobití.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3p3k 6. 6. 2023 21:05

Milos píše:@P3p3k: A ty víš, že ti ji bude doručovat PJ Expedis a nikoliv Česká pošta? :-)


Nevím nic, TM o mojí objednávce nic neví :D Když nepřijde, ušetřím 300 :D
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod kalujo 7. 6. 2023 09:34

už to zase beží
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod jiproko 7. 6. 2023 09:53

Už objednáno..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod octr 7. 6. 2023 10:56

Mně to píše, že není skladem. To budou možnost objednávek každý den zapínat a vypínat jen na pár minut?
octr
osobne

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 11:27

Asi to "dávkují" a každý den dají do prodeje jen omezený počet karet, aby to zvládli zprocesovat a vyexpedovat/doručit.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 7. 6. 2023 11:40

Takze o vikendu nebude nic, jen ve vsednich dnech to vzdy na par minut pusti.
passé
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků