Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Skara 6. 2. 2006 16:22

Prisla SMS o zmene loga ale po vypnuti a zapnuti telefonu stale OSKAR

Takze Motorola E398 cte logo z mobilu a ne ze simky :!:
Sk@ra
Skara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 6. 2. 2006 22:47

bleeesk píše:už mam vodafone CZ -- 774 :)>/quote]


--774? nema to byt --223?

jinak mame v pravi testovaci SIMky od oskara a v programu k GSM brane ukazuji VF a v tel. Nokii ukazuji Oskar

a ja osobne stale Oskar - Motorola V3, u oskara asi 5 let
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejpal 6. 2. 2006 23:01

stejne tak to mam ja prisla taky sms o zmene a po resetu nic.. telefon nokia 7650 a si pul roku stara sim-karta
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod galee 6. 2. 2006 23:26

Teda nevim, ale na to, ze uz je to oficialne Vodafone, a z nasi rodiny (cca 8 mobilu) mame na displeji Vodafone-CZ jen 2 (2x SE K700i), smska o zmene prisla na treti mobil (N 3100) ale zmena neprobehla, a na Alc 311, 303, 2x 512 a N3510i kde nic tu nic... - tak je to trochu divny, ne...
Můj blog o bezpečnosti, hackingu, webdesignu, Windows Mobile aj.: viz ikona webu
galee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p!mp 7. 2. 2006 00:18

Do 28.2 to maj poslat,ale mazec je,že loga nejdou na ty novější nokie,ale už i na jiný mobily - kolegovi na k750i,samsung D600e - no bude toho asi víc,ale hlavně,že to ničemu nevadí - já na logo operátora nekoukám.
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 7. 2. 2006 00:56

Pro všechny "nově" příchozí a neznající situaci, řešilo se tu už několikrát - Nokie vyrobené po roce 2003 nejsou schopny zpracovat binární SMS, takže jim i po jejím příchodu zůstane Oskar. Kdo chce logo Vodafone, musí si zavolat na Oskarlinku a oni mu zdarma pošlou logo.

Jinak u SE jsem o problémech neslyšel, ale už tu zazněly i názory, že to nejde na Samsungu a Motorolách a tak, přitom zatím Samsungy Vodafone podporují (ozkoušeno minulý týden, kdy jsem na svém Samsungu měl SIM už s Vodafone a zobrazovalo se to bez problémů). Že by se objevovaly problémy jen u určitých kusů? :hm
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2006 09:25

wossik píše: Že by se objevovaly problémy jen u určitých kusů? :hmm/quote]


Už to tu taky někdo říkal,že může být pozměněn IMEI telefonu (odblokováním,černota atd)a nelze poznat jaký kód sms se má na určitý typ telefonu poslat. :?:

Na nokie to nechodí ani když jsou i starší než 2003
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobtel 7. 2. 2006 09:39

ještě ne a asi to hned nebude co mám, n 3120 má taky někdo??
mobtel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CJMonty 7. 2. 2006 09:49

Ja zatim taky nic mam 777 a 774 a po Vodnikovi ani vidu ani slechu :-D
CJMonty
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 7. 2. 2006 10:32

Pokud máte Nokii, přišla vám zpráva, že se OS mění na VF a na displeji vám stále svítí OSKAR, dejte SIMku do jiného mobilu a možná se budete divit :wink: Už to tu bylo několikrát, ale pro připomenutí, Nokie zobrazují název operátora z databáze v telefonu. Takže i když se vám změní logo, které má v sobě SIMka, Nokii to nezajímá a dál ukazuje podle své databaze. Jasno? :idea:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 2. 2006 10:40

Jsem zvědav kdy VODAFONE CZ dorazí i na mou SIMku, s tím co štu tak enjdříve kolem dubna a to budu rád, že tohoto roku.. ale ne vtip, jen by mě fakt zajímal system, prtože v tom žádný není, tad až na to, že tady někdo psal, že to vyťukává brigádník na zkrácený úvazek... s tím souhlasím :) :tleskani
Anonymni

Odeslat příspěvekod cubush 7. 2. 2006 14:29

Tube píše: jen by mě fakt zajímal system, prtože v tom žádný není, tad až na to, že tady někdo psal, že to vyťukává brigádník na zkrácený úvazek... s tím souhlasím :) :tleskani"/quote]

Jo já v tom taky žáden systém nevidím, někteří mají oskara už pět let a logo nemají a jiní ho mají třeba jenom rok a už ho tam mají, takže to asi podle toho nebude...
jinak k700i - 777 u oskara (vodafonu) 905 dní a pořád Oskar
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod pota 7. 2. 2006 14:35

no konecne se mi to
zmenilo ale musel jsem
kvuli tomu volat na infolinku
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 7. 2. 2006 16:39

Myslite,ze by pomohlo vymenit si SIMKU?
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spachtle 7. 2. 2006 17:50

Myslim, ze ano, ze staci vymenit simku....

Znamej si dneska koupil tarif a kdyz dal tu SIMku do Nokie 6310i, tak tam je Vodafone CZ a ta Nokie ma datum vyroby 06/2003. Ten nazev opa to bere ze SIMky, kdyz se da vyhledat sit tak v seznaamu tech siti je Oskar...

Ale jinak to na tom displeji vypada fakt hrozne, kdyby tam nebylo to CZ...

Me to zatim furt neprislo, mam ten samej mobil, 775, SIM Plus.
Hard to see, the dark side is.

ntb: HP Compaq 6710b | T7500 | 2GB | 160GB | WSXGA+ 1680×1050 | Vista Business

SE W800i (home SW upgrade from K750i) || O2 Pohoda

<odkaz odstraněn>
spachtle
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků