Proc se SAKRA mnozi navazeji do ODEPIS ???

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 25. 1. 2006 12:43

detol píše:2Radim:Toto je zcela standarni tarif, ktery muze mit uz student od 15 let veku za, ktereho to "podepise" rodic. Studentu rozhodne neni jen nekolik tisic to si par desitek tisic pridej mozna i vic :mrgreen: a, kdo to stihl za vcas ma Pohodu do konce zivota :D A nakonec-kdo nekdy nestudoval? :mrgreen:


No naštěsí nemají všichni eurotel :lol:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod detol 25. 1. 2006 12:52

To je pravda zbytek muze mit tarif Student od t-mobile :lol: :tleskani
detol
Junior

Odeslat příspěvekod radim 25. 1. 2006 12:53

detol píše:2Radim:Toto je zcela standarni tarif, ktery muze mit uz student od 15 let veku za, ktereho to "podepise" rodic. Studentu rozhodne neni jen nekolik tisic to si par desitek tisic pridej mozna i vic :mrgreen: a, kdo to stihl za vcas ma Pohodu do konce zivota :D A nakonec-kdo nekdy nestudoval? :mrgreen:


No vzhledem k tomu, že ho může mít jen student, tak standardní není, na tom si trvám. Například nikdo z naší rodiny (i nepřímé) tuto podmínku nesplňuje. Odepiš můžou mít všichni od 15 let. Těch 18 bylo kdysi myslím u Eurotelu, nějak se mi to popletlo.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirkuc 25. 1. 2006 13:25

Hangars píše:Měl sem 3 roky Eurotel GO , a Eurotel mi neustále účtoval smsky které sem neposlal a ruzné další blbosti. Tak sem přešel k Vodafone CZ (předtím Oskar) na tarif Řekni mi už sem u Vodafonu 2 roky a neměl sem nikdy s ním žádný problém ani mě neokrádá. JESTLI VŠEM MŮŽU DOPORUČIT HLAVNĚ NEPODPORUJTE EUROTEL A PŘEJDĚTE K VODAFONE CZ. Věrný zákazník - Vodafone CZ./quote]


ANO? ano, ano, je to tak, já jsem taky už rok věrným zýkazníkem Vodafonu a dal mi hezký telefon a přetáhl jsem tam rodinu a dá mi peníze a je nejlepší ! ! ! T-debile mě okrádal, blbci blbí, Eurotroltl je pro nabubřelé, jen Vodafone je pro sPOKOJENÉ A POCTIVÉ LIDI. A jak jednají se zákazníkem ? Jako s člověkem a neee jak s onucí, jak T-blbajl. Fuuuuj Týmobil a fuuuuj Eurotl. A mám tak levné volání, mám Rozjezd Naplno, ale měl jsem i 300 Naplno a platil 3000.-, teď mi stačí míň. Vivat Vodafone ! ! ! Ať tam přejdou všichni ! A ještě - mám zlaté číslo - zadarmo 776 777 7atd. mlask !
Mirkuc
Junior

Odeslat příspěvekod Fifu 25. 1. 2006 14:48

Nechapu, jak muze nekdo nadavat na Odepis! Mame to cela rodina a vyplati se to vic, nez jakykoliv jiny tarif. Nedavno jsem si kvuli jinym lidem, kteri nevi, co je dobre a maji jineho operatora, koupil i ET Pohoda a musim rict, ze lepsi spojeni tarifu asi neznam.
Jinak Odepis sem mel 3 roky jako hlavni tarif a nemel jsem vubec zadne problemy...

Tak at ti, co nikdy odepis nemeli a jenom blbe kecaji, drzi laskave hubu!
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 25. 1. 2006 16:22

Moc to resite,kazdymu vyhovuje neco jinyho..to bychom se taky mohli navazet my "odepisaci" do jinejch tarifu,jak je muzou mit,kdyz je to na dve veci..a delame to?NE,protoze vime,ze kazdymu vyhovuje neco jineho. :wink:
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kujon 25. 1. 2006 17:49

detol píše:2Kujon:ET Pohoda s inkasem na půl roku+top sms=400sms do vsech siti+60minut do vsech siti za 357Kč i s DPH. K tomu 10MMS za 59,50Kč i s DPH. Po 3.minute i v ramci volnych minut volani zdarma do vlastni site+pevna linka. K tomu 20% sleva na 1 číslo do jakekoliv site+neomezene psani z netove sms brany ET.y/quote]


Pěkné :) Leč pro vaše účely, já měsíčně "neudělám" ani těch Vašich základních 357kč :o) Zakončil bych to asi tak - Odepiš je skvělej tarif pro lidi, který jen píšou, nebo píšou a málo volají. Bavit se o tom kdo sse komu směje za to že tento tarif má je dle mě absolutně non_sense. Nejsme přeci mozkově někde na úrovni učiliště, abychom tohle považovali za něco vtipného, že? :wink:
kujon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 25. 1. 2006 18:17

Víte co? Mně je úplně jedno jestli se někdo směje. Ten kdo má Odepiš ví své, nebo ne? :D A ti co vědí, mlčí.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod detol 25. 1. 2006 18:25

Ale ja se nikomu za tento tarif nesmeju, kazdy ma takovy, jaky vyhovuje jeho potrebam, nebo takovy, jaky mu firma plati :D jen rikam, ze pro me je nepouzitelny ani jako vedlejsi pro vas je skvely jako hlavni co by jsme byli za lidi, kdybychom meli stejne potreby? :lol:
detol
Junior

Odeslat příspěvekod Koumeles 25. 1. 2006 18:37

Mam Odepis...ze zacatku jsem to mel jako zalozni sim, ale nakonec to je uz 2rok moje hlavni cislo, odsunulo to i OSP(po5.min)....vic jak 150sms a 50minut mesicne nerposustruju(spise min).....vetsinou neco malo pres 200kc......tedka me spise zajima, co s tim udela Vodnik

Hlavne at nerusi Odepis a Specialni Osakrty!!!!...uz tak me nastval zdrazenim prichozich hovoru....jo to bylo super, prichozi hovor z cech skoro levnejsi nez domaci hovor na jinou sit....a ty kysele obliceje uzivatelu jinych operatoru, kdyz me videli, jak uplne v klidu zvednu v zahranici hovor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod gelera 25. 1. 2006 22:58

Mirkuc píše:
Hangars píše:Měl sem 3 roky Eurotel GO , a Eurotel mi neustále účtoval smsky které sem neposlal a ruzné další blbosti. Tak sem přešel k Vodafone CZ (předtím Oskar) na tarif Řekni mi už sem u Vodafonu 2 roky a neměl sem nikdy s ním žádný problém ani mě neokrádá. JESTLI VŠEM MŮŽU DOPORUČIT HLAVNĚ NEPODPORUJTE EUROTEL A PŘEJDĚTE K VODAFONE CZ. Věrný zákazník - Vodafone CZ./quote]

ANO? ano, ano, je to tak, já jsem taky už rok věrným zýkazníkem Vodafonu a dal mi hezký telefon a přetáhl jsem tam rodinu a dá mi peníze a je nejlepší ! ! ! T-debile mě okrádal, blbci blbí, Eurotroltl je pro nabubřelé, jen Vodafone je pro sPOKOJENÉ A POCTIVÉ LIDI. A jak jednají se zákazníkem ? Jako s člověkem a neee jak s onucí, jak T-blbajl. Fuuuuj Týmobil a fuuuuj Eurotl. A mám tak levné volání, mám Rozjezd Naplno, ale měl jsem i 300 Naplno a platil 3000.-, teď mi stačí míň. Vivat Vodafone ! ! ! Ať tam přejdou všichni ! A ještě - mám zlaté číslo - zadarmo 776 777 7atd. mlask ! /quote]



Takze kdo pouziva Eurotel, neni poctivy clovek? Tak na to si dej bacha!!!
gelera
Junior

Odeslat příspěvekod gelera 25. 1. 2006 23:00

Fifu píše:Nechapu, jak muze nekdo nadavat na Odepis! Mame to cela rodina a vyplati se to vic, nez jakykoliv jiny tarif. Nedavno jsem si kvuli jinym lidem, kteri nevi, co je dobre a maji jineho operatora, koupil i ET Pohoda a musim rict, ze lepsi spojeni tarifu asi neznam.
Jinak Odepis sem mel 3 roky jako hlavni tarif a nemel jsem vubec zadne problemy...

Tak at ti, co nikdy odepis nemeli a jenom blbe kecaji, drzi laskave hubu!


Presne tak .. taky mam Odepis a Pohodu ... za necele 2 stovky 80 minut a 100 sms ... navic pak ty ceny sms 0,42 nebo 1,43 taky nejsou spatny .. skvela kombinace :)
gelera
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků