Co říkáte na nové tarify u Eurotelu Go?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jmanx 1. 4. 2006 17:49

speedy: Odkud máš informace, že i TMO představí nějaké nové tarify nebo balíčky pro předplacené karty? Nevíš k tomu něco bližšího? :) Bylo by to skvělý
jmanx
Junior

Odeslat příspěvekod etiene 1. 4. 2006 19:00

A kde je Slovensko _
etiene
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blabolek 1. 4. 2006 19:28

erutotel dava na vybranou ja treba ted mam special a zatim si ho necham a jeto proste na Vas nikdo Vas nenuti prechazet .Jo a Jeste ke Go bodu plus neni spytny maji dobre podminky
blabolek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vladik 1. 4. 2006 19:40

A kde jsou nějaký podrobnější informace k novámu Go bod plus zatím jsem si jen přečet že maximum bude 40% a body podle věrnosti ale kolik a jak jsem nikde neviděl
Vladik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod action.ov 1. 4. 2006 19:58

dneska mě odchtli prodavači ET a nabízeli Go sim s novym trífem za 95kč s kreditem 100kč
action.ov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 1. 4. 2006 21:21

Mě jse nejvíc zamluvá tarif Fajn podle mě je podobný cenám za volání tarifu Phoda ikdyž sms tady jsou o dost draší ale to volání téměř stejné.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 1. 4. 2006 21:51

action.ov: a kde to bylo?
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 1. 4. 2006 22:10

na nove tarify nerikam nic.. Zustanu svyho Fun GO..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 1. 4. 2006 22:39

s.t.a.p.i píše:na nove tarify nerikam nic.. Zustanu svyho Fun GO..

Já ti nechci nějak moc radit, ale nechápu proč tě ty nové tarify nezaujaly a zůstáváš u FUN GO. Já mám taky FUN a rozhodně sem se nad tim zamyslel a došel k názoru, že by byla blbost u něj zůstat, protože GO TXT je jeho levnější obdoba. Sám se koukni na ceníky a porovnej. SMS sice stejný za 2 kč, ale to volání je levnější za každou cenu. Doporučuji změnu. Nic neproděláš...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 2. 4. 2006 07:31

No on to bere že když bude volat o trochu dýl než minutu tak nebude platit po minutě po sekundách ale po půlminutách takže by za to dal o dost víc a cena za sms je stejná tak o nic nejde. Bylo by fajn účtování po sekundách od začátku ale klidně by stačilo i 30+1. Já jsem taky spokojenej se svým QUATRO u novejch už je volání na pevnou dražší.
Vladik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 4. 2006 08:16

EDIT: uz nic, sem se prehlidl v tarifech :)

Quatro si taky nechavam.. misto pevne linky :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 2. 4. 2006 08:56

Vznesu dotaz...
Asi přejdu na TXT, volám víc na Eurotel, tak se to nepatně vyplatí, ale o to ani nejde... To účtování 60 + 30 se taky výrazně neprodraží, ale co ten balíček SMS na jedno číslo ? Ten se, jak se píše v článku, dá využívat zdarma po celej duben... Jak se dá aktivovat a pak zase zrušit, abych ho jen tak využil a nic mě to nestálo ??? :-) Jen tak z toho aspoň něco vymáčknout... :-) Dík...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 2. 4. 2006 09:17

Balíček bude u Go TXT aktivní od zítřka stejně jako tento tarif. Aktivace balíčku by měla jít přímo z menu na *88 či přes sms, vždy po týdnu od aktivace se balíček automaticky prodlužuje, pokud je na Go kartě min. kredit 35,- na prodloužení. Teď v dubnu samozřejmě tak vysoký kredit není potřeba, jelikož je balíček zdarma. Deaktivace je taky zdarma a to buď zase přímo na *88 nebo přes sms.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 2. 4. 2006 09:18

X123 píše:Vznesu dotaz...
Asi přejdu na TXT, volám víc na Eurotel, tak se to nepatně vyplatí, ale o to ani nejde... To účtování 60 + 30 se taky výrazně neprodraží, ale co ten balíček SMS na jedno číslo ? Ten se, jak se píše v článku, dá využívat zdarma po celej duben... Jak se dá aktivovat a pak zase zrušit, abych ho jen tak využil a nic mě to nestálo ??? :-) Jen tak z toho aspoň něco vymáčknout... :-) Dík...l/quote]

tyhle balíčky se vždycky aktivují a deaktivují smskou a jsou platné od následující půlnoci, takže neboj, zejtra to určitě najdeš na mobilgo.cz :-D 8)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 2. 4. 2006 10:26

AgentSvr píše:
s.t.a.p.i píše:na nove tarify nerikam nic.. Zustanu svyho Fun GO..

Já ti nechci nějak moc radit, ale nechápu proč tě ty nové tarify nezaujaly a zůstáváš u FUN GO. Já mám taky FUN a rozhodně sem se nad tim zamyslel a došel k názoru, že by byla blbost u něj zůstat, protože GO TXT je jeho levnější obdoba. Sám se koukni na ceníky a porovnej. SMS sice stejný za 2 kč, ale to volání je levnější za každou cenu. Doporučuji změnu. Nic neproděláš...o/quote]


No ja prave skoro vubec nevolam, tak je mi to jedno.. No jeste uvidim..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků