Rada:eurotel a sms

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mates III 15. 8. 2006 13:51

Mám problém,jsem zákazníkem uerotelu již několik let,využívám služeb go.Při posílání sms,mi nedojde doručenka->to znamená,že zpráva nebyla odeslána-vyřizuje se a dojde někdy až za 2hodiny.Přitom mám kredit 350kč,tomu komu posílám sms má zaplej telefon,má signál a navíc je ještě v síti eurotel.Už se chystám pár měsíců zavolat na golinku,poradte jak mám postupovat,popřípadně,jestli má někdo stejné zkušenosti.díky
mates III
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 15. 8. 2006 13:55

1) Co máš za značku mobilu?

2)To že nepřijde doručenka, neznamená že zpráva nebyla odeslána, (zjistíš to tak že dáš mobil k nějakýmu zapnutýmu reprudukturu a posloucháš jestli vydává nějaký zvláštní zvuky v blízkosti telefonu, podobné jako při hovoru...)

3)Neváhej a na operátora volej, počítáme s tím že máš doručenky zapnutý, standartně nebýaj on..
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Coyotte 15. 8. 2006 13:55

A foun máš jakej? A dělo se Ti to pořád nebo až teď?
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB

Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior

Odeslat příspěvekod mates III 15. 8. 2006 13:58

1)Nokia n80,6310i a Se t630 samsung z600-ani najednom znich to neodchazi
2)to vím,ale když mě po hodce nedosel vypis,tak sem osebe zavolal a ta potvrdila,ze to nedoslo
3)nechcu tam volat jak idiot,protoze minule me kvuli vyuctovani jeste nadali,tak se tred nenecham
Naposledy upravil mates III dne 15. 8. 2006 14:00, celkově upraveno 1
mates III
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 15. 8. 2006 14:00

Proč jako idiot, jste zákazník tak co, bez obav zavolejte na operátora a vše jim řekněte, přeci se nad tím nebudete rozpakovat, zákazník jste Vy! :wink:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mates III 15. 8. 2006 14:02

2sandra:jsem se minule tak nastval,prepojovali me jak uplnyho... a pak me jeste nadali,uz toho mam dost
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 15. 8. 2006 14:05

mates III : Pošli mi do SZ číslo a já to za tebe vyřešim...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wossik 15. 8. 2006 19:26

Nemůže to být ještě třeba i lokalitou? Třeba přetížená BTS u vás? Zkus se zeptat někoho v tvém okolí, kdo má taky Eurotel, jestli se s něčím podobným setkal.

A od operátorů se nenech drbat, ty jsi zákazník a oni se mají chovat uctivě, protože jsou živeni z tvých (a pár dalších miliónů zákazníků) peněz.
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 15. 8. 2006 22:14

No tak to slysim poprvy ze by nekoho na golince "zjebali" . Ja nvm jestli by nepomohlo prepnuti uctovani simky.. Ale to zase na druhou stranu byva co vim tak u nokii a ono ti to dela vsude.. Ale kazdopadne je to chyba z OP strany a ne mobilu tak co te ma co nejakej blbecek na golince servavat :lol:
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 15. 8. 2006 22:18

l.i.b.r.a: Odpustťe si prosím taková slova jako blbeček na golince. Kdo ví, jak to chodí na infolinkách operátorů, tomu je jasné, že nějaké "nadávání" ze strany operátorů není možné - hovory jsou nahrávány.
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 15. 8. 2006 22:23

Zdeněk L.: Sry to mi trochu asi ujelo no :lol: Co vim tak se ale zase nemusi nahravat vsechny :lol: Ale co ja vim nebudu rypat :wink: Uz budu hodna holka :lol:
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jorgeeK 16. 8. 2006 00:36

stavá se to vždy když eurottel řeší nějaké problémy se systémem+další úpravy,teď poslední dva měsíce obzvlášť,každopádně,jak bylo výše zmíněno,tak tam zavolej
jorgeeK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 16. 8. 2006 07:38

Mno to ze nedojde dorucenka opravdu neznamena, ze by zprava z MT neodesla. Zkus si poslat na jeden z uvedenych telefonu kratkou SMS treba z webu pro kontrolu. U tech Samsungu ale i dalsich muze byt problem, pokud mas plnou pamet SMS, zkus neco promazat. A take pro kontrolu vznes dotaz dotycnym, komu to poslilas, jestli jim ta SMS opravdu prijde.

Na linkach operatora si myslim nikdo nikoho nikam neposila, ty hovory jsou nahravane, aspon u ET - dokonce te system, na ktery se nejdrive pripojujes o tom automaticky informuje, pokud chces mluvit s infolinkou.
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 11.0.0.138 (C431E3R5P4)
EMUI 4.0.0
Sentry
Junior