O2 - výměna staré SIM za novou

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod everyone 5. 10. 2006 21:57

ale když ti telefon neukradnou tak ušetříš ne?:)
Did you forget to take your meds?
everyone
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 6. 10. 2006 10:29

Otazka je, co se bere za mechanicke poskozeni? Mam letitou kartu a zacina zlobit ale je to z duvodu mechanickeho opotrebeni karty. kontaktni plosky jsou osoupane a jsou v nich drazky, v mistech dotyku kontaktu ctecky dokonce dulky.
Evidentne jde o mechanicke poskozeni ale zpusobene dlouhodobym pouzivanim.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 6. 10. 2006 10:50

s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 6. 10. 2006 16:48

Fido+ píše:Otazka je, co se bere za mechanicke poskozeni? Mam letitou kartu a zacina zlobit ale je to z duvodu mechanickeho opotrebeni karty. kontaktni plosky jsou osoupane a jsou v nich drazky, v mistech dotyku kontaktu ctecky dokonce dulky.
Evidentne jde o mechanicke poskozeni ale zpusobene dlouhodobym pouzivanim.

Tak to budeš mít na100péro zadarmo.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 6. 10. 2006 16:54

tommy:-) píše:s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)l/quote]

No skoro :wink: Poplatek za reaktivaci se naúčtuje až v okamžiku reaktivace. Pokud je reaktivace čísla provedena zároveň s výměnou SIM, tak je reaktivace zdarma, platí se jen výměna SIMky.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 6. 10. 2006 22:33

No já SIM ještě schválně opotřebil, aby to vypadal. Dělal jsem s ní všechno možné a nemožné. A prošlo to. mám ji na památku doma s uloženýma zprávama na ni.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jeník thx 7. 10. 2006 12:57

AgentSvr: ...jsem se stal tarifním zákazníkem společnosti, jenž u mě bude nadále mým poskytovatelem..

Co tím chcete říct? :shock: Takto sprzněnou a nečeskou větu jsem už hodně dlouho nečetl :oboze:
jeník thx
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 7. 10. 2006 13:03

[quote="jeník thx";Co tím chcete říct? :shock: Takto sprzněnou a nečeskou větu jsem už hodně dlouho nečetl :oboze:b/quote]
Není tak náhodou zprznit :arrow: změna stavu..przníš až to zprzníš.Myslím,že s s to maji slováci.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 10. 2006 13:30

:-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.R. 65 7. 10. 2006 13:42

tommy:-) píše:s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)l/quote]



Jak můžeš mít v profilu mírně pokročilý, když tady vypustíš takovouhle krávovinu..? :tleskani Příště bych ocenil se do takovýhle debaty nemíchat, amatére.
J.R. 65
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 10. 2006 15:28

1/ Hodnocení se řídí počtem příspěvků, ne vědomostmi.
2/ Tommy se sice někdy utne, ale jinak toho ví o ET/O2 opravdu hodně.
3/ V tomhle příspěvku se sekl pouze v tom, kdy se poplatek naúčtuje.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 7. 10. 2006 15:31

J.R. 65: Tak se spletl a co je na tom?? Od toho přece tohle forum je, abychom si tu upřesňovali informace, potvrzovali nebo vyvraceli různé názory. Nikdo není neomylný, tak nevím, co to tu píšeš.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 14. 4. 2021 19:59

Když si půjdu na prodejnu O2 vyměnit starší předplacenou O2 mini sim kartu za novou podporující LTE, zůstane mi jinak veškeré nastavení služeb podle původní karty?

Mám tarif NA!DLOUHO, na Moje O2 nemám registrováno na jméno (ani mé, ani žádné jiné).
Mám k tomu fullsize kartu s PIN a PUK, ze které je ta mini sim vylomena.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod yxcv 14. 4. 2021 22:51

Jo.
yxcv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonix 15. 4. 2021 05:31

Pozor, i přes Kellnerovu smrt je stále výměna SIM karty zpoplatněna za 99 Kč.
https://www.o2.cz/osobni/LTE-SIM-vymena
sonix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků