Moznost platnosti Go karty vice jak 18 mesicu?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JohnS 23. 11. 2006 15:20

Blizi se mi 18 mesicni lhuta pro dobitu Go karty, hrozi opravdu ze strany operatora moznost zruseni me SIM karty, ci je to jen moznost ze strany operatora? Znamy mi rikal, ze tuto dobu jiz presahl a stale je jeho cislo funkcni.
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 23. 11. 2006 15:23

Pokud o to číslo stojíš, nespoléhej na náhodu. Některým SIMka 18 měsíční dobu přežije o několik měsíců, některým ani o týden... BTW kredit propadne.

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Thomyy 23. 11. 2006 16:42

Kredit u Go karet při opětném dobití karty se obnovuje, tedy nepropadne...
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 23. 11. 2006 17:49

simkarta ma po 18ti mesich jeste lhutu dalsich 30dni, ale pak uz se uplne zrusi. vyjimkou jsou nove tarify, kde je platnost podle dobite castky. mmch nespolehej, ja mel simku aktivni, tak jsem rikal zitra ji dobiju. hm, zadali jste neplatne cislo O2 karty:-( jeden vecer a byla v tahu. :-(

thomyy: ale obnovuje se u novych tarifu, u starych, co maji 18mesicu se zrusi kredit a nenavratne i cislo.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 24. 11. 2006 14:19

tommy: Táta měl propadlou GO kartu hodně dlouho a pak mu přišla nabídka, že když tu mrtvou kartu dobije, dostane tuším bonus 200 Kč. Takže je asi neruší automaticky po 18 měsících.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 24. 11. 2006 14:35

Mě dokonce 1 simku zrušili přesně po 3 měsících, když jsem neuskutečnil hovor. Ale stejně byla záložní a bylo na ní asi 12,50, takže mě to nijak nebralo. :-)
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 24. 11. 2006 15:40

Majk : Tak to je nepravděpodobné. SIMkarty se po 3 měsících nikdy neruší. Operátor říká, že je potřeba odchozí placený hovor jen tak, ale pravda to není..
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 24. 11. 2006 16:04

rusi... deda mel cislo sest let a provola tak 200 za pul roku. no a za tri mesice co nevolal, kaput simka.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 24. 11. 2006 17:45

No já když se kouknu na *104*# tak tam mam "Vas aktualni zustatek je 151,70 Kc. Platnost kreditu vyprsi 16.4.2007" A dobíjel jsem 16.10.2006. tak to má už platnost jen 0,5 roku ne?
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 24. 11. 2006 17:51

ondrej.peroutka : Koukni se raději sem úplně dole.Máš tarif TXT a dobíjel jsi za částku v rozmezí 100 - 499kč?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 24. 11. 2006 20:06

panove, tak ve zkratce, protoze jste mimo, u novych tarifu je platnost podle vyse dobiti 45dni az 12mesicu, u starych tarifu je 18mesicu s oficialni nutnosti 1x za tri mesice uskutecnit placeny hovor-sluzbu. hawk.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 24. 11. 2006 23:25

tommy: To je divný, z vlasních zkušeností a informací od důvěryhodného zdorje mám, že se opravdu karty po 3 měsících neuskutečnění placeného hovoru neruší...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 24. 11. 2006 23:36

U starých i nových tarifů se musí nabít alespoň jednou za 18 měsíců. Jinak karta úplně umře. Když se u nového tarifu nabije třeba za 200 Kč a pak se do půl roku nenabije, tak se akorát omezí služby, ale číslo se nezruší (to až po onom roce a půl). Nabitím karta ožije a pokud na ní byl nějaký starý kredit, tak ten tam zůstane. Moc nechápu, proč se v takovém případě mluví o "platnosti kredit", ale budiž.

Nabití po 18ti měsících bývá většinou k h*v*u, ale není marné si to zjistit u operátora, jestli by to náhodou ještě nešlo.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků