tarif bav se

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrakk 26. 11. 2006 11:52

CHci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s timhle tarifem?? chci si ho totiž udělat.. a ještě jak to funguje když si chci nechat moje stávající číslo(teď mám twist) a přenést si ho z twistu na tarif? je to zadarmo? jak to probíhá??
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod goob 26. 11. 2006 12:01

Myslím, že to je přinejmenším zvláštní otázka :-) Zkušenosti s čím? Tady je ceník http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tari ... chces.aspx Je tam rovnou odkaz do e-shopu, kde si jednoduše převedeš Twist na Bav Se. Když to uděláš přes e-shop a ne přes prodejnu nebo operátora, tak dostaneš ještě navíc 100 SMS měsíčně do všech sítí na 12 měsíců.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 11. 2006 12:04

Informace o tarifu Bav se naleznete přímo na webu t-mobile.
Za převod z Twistu se nic neplatí.
A než příště založíte nové vlákno,použijte prosím funkci HLEDAT.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrakk 26. 11. 2006 13:20

jasně, rozumim, díky za odpovědi:-)
Motorola T180, Siemens A60, SE K750i
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 26. 11. 2006 15:14

Já jsem taky přešel z Twistu na tento tarif a jsëm velice spokojený!!!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod ondrakk 20. 12. 2006 17:55

Chtěl bych se zeptat, jak zjistim u tohohle tarifu, kolik mám ještě volnejch SMS a kolik minut? je na to třeba nějakej prográmek? protože na infolince, kam sem si volal mi řekli, že se to dá zjistit jenom až na výpisu an konci zůčtovacího období :oboze
ondrakk
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 20. 12. 2006 18:00

ondrakk: Jinak než počítadlem sms a hovorů v mobilu nebo manuální evidencí to nezjistíš, T-Mobile prostě nemá kontrolu výdajů jako např. Vodafone.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 20. 12. 2006 18:01

Je to daň za to, že máš laciné volání a moře volných SMS...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 20. 12. 2006 18:04

goob: T-Mobile přece nemá žádnou kontrolu výdajů ani u svých drahých tarifů (T30, apod.) bez oceánů volných SMS ;-). V tomto je jednoznačně pozadu. Nechce dát možnost zákazníkům kontrolovat své výdaje, aby utráceli více.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 20. 12. 2006 18:06

neser: Pro mně je osobně třeba T-M to nejlacinější řešení a rozhodně ho nehodlám měnit za něco dražšího, jen abych měl kontrolu nad výdaji. Každopádně je tohle u T-M nedostatek, který by měl napravit. Jistě by tím nalákal mnoho zákazníků, kteří toto vyžadují.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 20. 12. 2006 18:09

T-Mobile má službu Můj limit, která na zakladní kontrolu stačí.
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 20. 12. 2006 18:18

No já myslím, že pro průměrně inteligentního člověka stačí čítač sms a odchozích hovorů,kt. se na začátku zúčtovacího období vynuluje. Používám to už celkem dlouho (a to moc chytrej nejsem :mrgreen: ) a funguje to celkem spolehlivě a nikdy sem ve volání neměl chaos. SMS moc nepíšu abych si to musel hlídat (u těch je kontrola podle čítače) ještě jednodušší. Kontrola ala VDF je příjemná věc, ale pro mě jako zákazníka by to rozhodně nemělo rozhodovací vliv na výběr opa nebo tarifu, bral bych to spíš jako příjemný bonus.
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 20. 12. 2006 19:10

XXTeens: Pokud jen voláš, tak ano. Pokud i posíláš SMS, MMS, data aj. služby, které nejsou obsaženy v nějakém paušálu, tak už to tak jednoduché není.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 20. 12. 2006 20:15

U t-mobile nemusíš mít kontrolu účtu on-line, protože je levnější jak operátor z kontrolou. Jinak by ten operátor co kontrolu má,by kontrolu mít nemusel. Protože není tak levný, dává prostor šetřílkům, aby náhodou neutratili víc.
Esquire píše:a u tarifu T30 platíš cca 7 Kč za volnou minutu.t/quote]

Zekon píše:ano, platím. Protože mám růžového pinďoura a kulky tak to neřeším.e/quote]

R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 20. 12. 2006 20:22

goob píše: Pokud i posíláš SMS, MMS, data aj. služby, které nejsou obsaženy v nějakém paušálu, tak už to tak jednoduché není.d/quote]

Mmm, Můj limit počítá i tyto položky...
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků