BAV SE - otázky/odpovědi

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anik 3. 4. 2007 11:17

Existuje neco lepsiho nez Bav se?ne nic studentskeho. premyslim,jestli prodlouzit nebo ne.ten uvazek smlouvou mi je celkem nesympaticky.Jeste jedna otazka,kdybych ztratila SIMku a nechtel davat 1000,- za vystaveni nove,tak stejne budu muset platit ten pausal,ikdyz nebudu mit SIM?Zkratka se musi platit at se deje,co se deje??Diky

//ales76 -->> Anik. Napiš přímo sem do tohoto příspěvku co nejpodrobněji co bys rád/a (není to z toho jasné) a já ho oddělím. Pak se o tom pobavíme :)


Ztratim SIMku,vystaveni nove za poplatek nechci. Musim dal platit?asi tak jednoduse :-)
Naposledy upravil Anik dne 3. 4. 2007 12:21, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 3. 4. 2007 12:08

Anik: Pouze kdyby Ti udělali nějakou individuální nabídku. Pokud bys volala hodně, tak pro Tebe budou výhodnější vyšší tarify. V segmentu nižších tarifů je Bav se zřejmě nedostižný.
Pokud SIM ztratíš, dají Ti novou za 400 Kč, ne za 1000 Kč. Pokud Ti SIM ukradnou a Ty jim to doložíš policejním protokolem, máš ji zdarma. To, že Ti SIM někdo např. ukradne nebo ji ztratíš, Tě neopravňuje k tomu, abys za službu neplatila. To se týká nejen T-M, ale i ostatních dvou.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 3. 4. 2007 13:07

goob: Aha 400,- no to by se dalo :-) nevim tedy jak u O2 ale u VF je SIMka zdarma,tam kdybych ztratila, by mi to nevadilo a u VF by se to dalo zrusit,kdybych nebyla vazana pul rocnim zavazkem,kdezto tady jsem vazana smlouvou a nemuzu zdrhnout
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 3. 4. 2007 13:15

Anik: Roční závazek není myslím nic hrozného, obzvláště, je-li vykoupen výhodnějšími podmínkami. Měl bych pro Tebe ale návrh. Co kdyby sis lépe hlídala svoje věci a mobil neztrácela? ;-) Já mám mobil téměř deset let, nosím ho u sebe pořád a za celou tu dobu jsem o svůj mobil nikdy nepřišel.
Teď nevím jak O2, ale VF Ti SIM standardně vymění 1x ročně zdarma, pak je to za 1000 Kč. Jestli jsi tedy notorický "ztráceč" SIMek, vem si T-M, protože ten se při druhé ztrátě za rok začne oproti VF vyplácet. U T-M to máš za 800 Kč, u VF za 1000 Kč. Čím vícekrát pak SIM ztratíš, tím více oproti VF ušetříš :mrgreen:. Při deseti SIM ročně dělá dozdíl již slušných 5 tis. Kč :mrgreen:.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 3. 4. 2007 13:32

goob: nikde jsem nepsala,ze jsem mobila ztratila :wink: to se mi jeste nikdy nestalo,jen jsem se chtela predem informovat..co kdyby nahodou :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 3. 4. 2007 17:59

I u T-Mobilu v konkrétních situacích vymění SIMkartu zdarma. Např. když přestane fungovat ;-) Při ztrátě se ale platí ten standardní poplatek.

Jinak Bav se je tak výhodný, že ten roční závazek se dá v pohodě překousnout.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 4. 4. 2007 08:10

Anik píše:Ztratim SIMku,vystaveni nove za poplatek nechci. Musim dal platit?asi tak jednoduse :-)
Když je ti tedy jedná hlavně o toto, mám také způsob jak to zjistit jednoduše..

externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anik 4. 4. 2007 08:39

Nechtela jsem tak ani zjistit kolik stoji nova SIM ale to,jestli bych musela porad platit,ikdybych SIMku nechtela. Co bych rada?Plnooo veci :)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 4. 4. 2007 20:51

Anik: Tak asi když máš nějaký smluvní vztah, tak platit za služby musíš, i když fyzicky SIMku nemáš ne?? :roll:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 5. 2007 16:14

Aktivace Bav se přes e-shop. Následující fráze:

** Balíček 100 volných SMS navíc do všech mobilních sítí v ČR při aktivaci tarifu Bav se zákazník obdrží po dobu 6 měsíců ode dne aktivace. Akce platí do 30.6.2007.

Tajže když se dneska ten tarif aktivuje, zkončí toto zvýhodnění už v červnu (tzn. bude platit jen na cca měsíc) nebo pouze do tohoto data je možné ho aktivovat a platit bude celý půlrok?
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2007 16:28

Akcí se rozumí dárek operátorem poskytovaný. Tedy pokud uzavřeš smlouvu na BAV SE, budeš mít měsíčně půl roku 100 sms zdarma navíc. Dnem limitu se rozumí den, do kdy je možné nabídku aktivovat.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 6. 5. 2007 17:22

Anik: Něco lepšího než bav se?
Já používám tarif T1, který se k Bav se mám pocit hodně blíží
S přikoupenými minutami získám:

50 volných minut do sítě T-Mobile
SMS za 1,19 Kč
Volání do T-Mobile za 4,60 Kč
Volání do ostatní sítě za 7,02 Kč

Cena volné minuty vychází na 4,04 Kč
Celkový měsíční polatek 202 Kč..Myslím to je o hodně výhodnější než třeba tarif T30, ale to nechť posoudí každý sám. Navíc smlouva na dobu neurčitou.
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 6. 5. 2007 17:39

jannnn: Nechci se tě dotknout, ale ten dotaz jsi nemyslel, doufám, vážně, ne?? :roll:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 6. 5. 2007 17:44

jann: Bude to platit celý půlrok, tedy když to aktivuješ dnes, tak to bude platit někdy do října 07
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 6. 5. 2007 18:00

jannnn: Víme, že T-Mobile uvádí podmínky různě, ale uvedená nabídka je snad jednou z formulací, kterou ani nejde pochopit jinak než jak je myšlena ;-) 6 měsíců je 6 měsíců, dříve T-Mobile dával ty smsky na 12 měsíců. Tipuju, že v září (kdy bude chtít T-Mobile nachytat zase spousty školáků při začínajícím školním roce) bude bonus za aktivaci zase štědřejší.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků