Vodafone nasadil parohy O2 a T-M

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 6. 12. 2006 09:15

Ve včerejším Blesku se o tom taky píše! Je tam obrázek jak horolezci dávají na reklamu TM parohy! Dokonce tam tři lidé naskákali do auta a odjeli aby je fotografové nevyfotily
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod XXTeens 6. 12. 2006 09:40

T-Mobile kontruje..

"Zvažujeme další právní kroky, jak této formě konkurenčního boje bránit. Protože je to fér," stojí na konci oficiálního vyjádření T-Mobilu. :lol:

Nejhorší pro Vodafone je to, že se v očích hodnotných zákazníků strane nedůvěryhodným a puberťáckým partnerem. To mu uškodí hodně v business segmentu...
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior

Odeslat příspěvekod goob 6. 12. 2006 10:19

Tom_82: Diskuse o síle signálu do této diskuse nepatří.

XXTeens: Je fakt, že to účel splnilo, protože se o tom všude mluví, ale jak říkáš, spíš to ukazuje na VF v negativním světle.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AiR 6. 12. 2006 10:59

goob píše:AiR: No, jen se zeptám. Kdyby Ti někdo tímto způsobem překrýval Tvoje reklamy a tím je nějak měnil, nevadilo by Ti to?b/quote]

pokud bych byl falesny sob, tak bych s tim musel pocitat a samozrejme by mi to vadilo, prece nechci, aby nekdo poukazoval na moje spatne stranky
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 7. 12. 2006 01:20

Tuhle diskuzi o všem možném zamykám. (Stejně to ani nemohlo skončit jinak)

Ty vaše věčně se opakující hádky mne už nebaví. Pokud by snad někdo měl ještě něco zajímavého k tématu, nechť mi napíše SZ.

Ještě doplním, že dnes vyšla na MM na toto téma bleskovka: Vodafone nemá s konkurencí slitování a nebojí se, jelikož by ale s největší pravděpodobností pokračování v této diskuzi vyvolalo další vlnu hádek, vlákno nechávám uzamčeno..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Předchozí stránka