Dárek od O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 22. 12. 2006 14:29

Předloni, když jsem měl ještě Go, tak mi přišly takové malé digitální hodiny s logem Eurotelu. Mám je na stole dodnes a jsou docela praktické. Ale od té doby, kde nic, tu nic. : (
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vladik 22. 12. 2006 18:36

esquire píše:Předloni, když jsem měl ještě Go, tak mi přišly takové malé digitální hodiny s logem Eurotelu. Mám je na stole dodnes a jsou docela praktické. Ale od té doby, kde nic, tu nic. : (c/quote]

Ty hodiny sem taky dostal a loni mi přišla zálohovačka na simky ta je mi celkem k ničemu a letos mi přišla nabídka na 100% bonus 1 na dobití :) Docela je to milý, jen škoda že to platí jen měsíc, něco dobiju 100% navrch se hodí :wink:
Vladik
Junior

Odeslat příspěvekod Mafa 22. 12. 2006 20:00

Já jsem od O2 ještě žádný dárek nedostal.
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 22. 12. 2006 21:54

V práci, ve škole vidím lidi, kteří mají machršňůrku O2. Když se zeptám, jak k ní přišli, tvrdí mi, že klasicky poštou. Dostávají ji i bývalí zákazníci O2 což už vůbec nechápu. Já takovej co dostává od O2 jeden dopis za druhým nedodtanu nic.
Nejspíše jsem vyčerpal poštovní limit těma reklamacemi...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 22. 12. 2006 22:33

Kdyz sem dneska delal poradek tak sem nasel doma darek od Eurotelu z roku 1999 CD s Vanocnimy koledama vyuzivam jej kazdy rok u stromku na Eurotel budu vzpominat kazde Vanoce :)
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 12. 2006 22:35

taktéž sem kromě faktury nic nedostal, ani nevím že ten OuTú něco dává...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod seawarrior 22. 12. 2006 23:04

Já se na O2 ***** ze to že mi nevyřídili reklamace a dal si přetup k Vodafonu pak jsem zjistil že to reálně moc neůjde zrušil to a 2 dny na to mi zavolal borec jestli přestupuji já že to (ale nevěděl jsem kam :-))) a prý když nepřestoupím dostanu 6x50 minut k pohodě tak jsem to vzal a jsem v pohodě den na to mi vrátili 1000 za reklamaci (i O2 volej domů mi kladně vyřídili i když jsem nereklamoval)...mám rád Vánoce to je docela dobrý dárek :D
seawarrior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mafa 23. 12. 2006 12:40

MarkFX: Tak aspoň nejsem sám kdo nic od O2 nedostal.
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod Acorp 23. 12. 2006 13:54

já jsem taky nic nedostal a to jsem u eurotelu od r. 1997
mám jen GO a nemám zase nějákou extra vysokou měsíční útratu ... sem zaregistrovanej a občas mi přijde poštou taková ta jejich nabídka, jinak nic.
Taky jsem nevěděl že bych mohl něco dostat.
Acorp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 12. 2006 19:59

Tak já (ačkoli tomu dosud nemůžu uvěřit) jsem opravdu dostal od O2 dárek o který stojím. Dobíjel jsem si O2 kartu (mám v plánu ji převést na Tandem, když teď mají tu akci) a počáteční kredit 593,35kč. Dobil jsem ji za 2x 500kč, jelikož rovný talíř nejde a hle, přijde mi SMS
O2 píše:Kredit na Vasi O2 karte byl navysen.Stav Vaseho kreditu k 26.12.2006 19:35 je 2123,35kc.
30kč je bonus za dobití z účtu paušálního zákazníka a znamenalo by to, že jsem dostal 500kč navíc.. Nemůže to být nějaký bonus? Zkoušel jsem si "Jen pro vás" a bylo tam napsáno, že pro mne platí nějaká soutěž, když dobiji nad 350kč, tak můžu vyhrát kredit 1000kč, takže nechápu, kde se tam těch 500kč vzalo..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 26. 12. 2006 20:03

Myslim, ze muzes vyhrat kredit az 1000. Ja jsem vyhral 750;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iceace 26. 12. 2006 20:49

O2 jako něco rozdává jo? Tak proč nám nic nepřišlo platíme 2600kč za měsíc (flashka by se hodila a 2600 si myslím že není málo)
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 12. 2006 21:16

tommy:-) : To si myslím není ono. Píšou tam, že můžeš vyhrát právě 1000kč. O tom, že by se to nějak dělilo, tam nic nevidím.

Navíc:
• Nabídka platí pouze pro nové předplacené sady O2 z Vánoční edice označené vánoční samolepkou.
• Hry se mohou zúčastnit pouze zákazníci, kteří si aktivovali vánoční předplacenou O2 kartu do 31. 1. 2006.

Ta SIMka rozhodně není z vánoční sady. Pokud by to byla skutečně výhra, pošlou mi SMS, ve které mi to oznámí? Něco o tom v podmínkách píší, ale nevím zda nemají na mysli ty hlavní ceny (domácí kino, LCD televizor)..

Na infolinku volat nechci, ještě by operátor mohl zjistit, že to byla chyba systému a zase mi to seberou.. Ten výherní kredit se převádí do přeplatku při přechodu na tarif/tandem a nebo ne?
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 26. 12. 2006 21:29

ales76: Jakékoli bonusové kredity se většinou nepřevádí při přechodu na tarif.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 12. 2006 21:36

esquire : Jo, to samozřejmě vím, ale to by byl výherní kredit.. Vrtá mi to v hlavě, nějak nevím co teď.. O těch 500 přijít nechci, ale zároveň chci z té O2 karty udělat tandem kartu.,

edit: Tak jsem volal infolinku a prý tam žádný bonusový kredit není :mrgreen: Jestli to klapne, tak má u mě O2 malé bezvýznamné + :)
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Předchozí stránkaDalší stránka