Kde dobít kredit s bonusem [diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AgentSvr 11. 5. 2007 13:08

snowboarder: Ověřeno. Ještě ověřím, zda lidem, kterejm sem kredit dobíjel se bonus opravdu připsal. Ještě dodám, že pokud mám jako paušální zákazník s Go číslem aktivní O2 Spolu, tak se na to číslo připíše 5%.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 11. 5. 2007 13:20

esquire píše:.........No jinak celkem téma o ničem, zámek.e/quote]


Esquire: Ty ses nekdy docela hustej... :lol:
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 5. 2007 13:26

Dobíjel jsem několikrát ze svého O2 Tip Relax paušálu O2 GO a žádný bonus z tohoto dobíjení jsem nikdy neobdržel.

Jen jsem obdržel na 2 svých GO tarifech ( quatro a special ) bonus na dobití 200kč pokud si kartu dobiji do určitého data, asi po roce a něco od posledního dobití, byly déle nepoužívané.

Zrovna včera jsem na jedné ze svých GO karet objevil navýšený kredit o 200 kč spolu s SMS od člověka jež si spletl číslo a prosil o zaslání kreditu zpět.
Kredit jsem mu dobil ze svého tarifu, tak jestli mu připsali ten bonus tak na tom ještě vydělal.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 11. 5. 2007 14:03

Michal P: Standardně je bonusový kredit 3%, tak je divné, že by se tobě nepřipsal.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 5. 2007 14:14

helax 99 píše:Prosím Vás má Go simku a pevnou linku nemám. Kde dávají jinak bonus, děkuji. TM znám, ale O2 nevím, kde dávají bonusy.

dovolím si neslušně podotknout, že zde nejsi sám a my se snažíme shrnout všechny bonusy, které je možné získat, nejen ty pro tebe; zkus si třeba dobít v Globusu (pokud to ještě je), u Rossmana, nebo přes internetbanku Komerční banky.

AgentSvr píše:snowboarder: Ověřeno. Ještě ověřím, zda lidem, kterejm sem kredit dobíjel se bonus opravdu připsal. Ještě dodám, že pokud mám jako paušální zákazník s Go číslem aktivní O2 Spolu, tak se na to číslo připíše 5%.
:D no a slevy se sčítají, tedy se mu dobije 103% částky celkem a z té částky dalších 5% za "spolu" (tuším u Duet bylo asi 10%). Jinak pozor na to, nechodí žádná sms o bonusu, zvolíš dobít 200, přijde rovnou 206.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod helax 99 11. 5. 2007 14:35

Já se bavím o O2, vy máte psaný O2 pevné - bonusy, TM vím, Rossman atd. O2 se nikde nevyskytuje bonus. A vy řešíte bonus O2 - Pevná linka, dobití z paušálu, já měl na myslí, ten který se nejlépe vyzná - shrnutí, pro všechny zároveň, kapito :mrgreen:
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 5. 2007 14:40

helax 99: omg? Ano, vždy se jedná o dobití předplacené karty! Tedy v tomto případě O2 karty. Je možnost ji dobít mimo jiné z pevné linky (kde se kredit naúčtuje do faktury), stejně jako z paušálu O2 (kde se kredit naúčtuje ve faktuře), stejně jako u Rossmana (kde to zaplatíš cash). Už to chápeš? Vždy jde o dobití předplacené karty! :roll:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod helax 99 11. 5. 2007 14:57

Vím, jedná se mi o BONUS K DOBITÉ ČÁSTCE. Má O2 také akci jako TM kdy dává 10%??
To je to, co mne zajímá, děkuji.
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 11. 5. 2007 15:04

snowboarder píše:zkus si třeba dobít v Globusu (pokud to ještě je), u Rossmana, nebo přes internetbanku Komerční banky.
b/quote]


helax 99: Tohle Ti nestačí?
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 11. 5. 2007 15:19

helax 99: Co vím, tak bonus 10% k dobití v Globusu byl do konce ledna, takže už asi nic.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 5. 2007 16:00

snowboarder píše:možná sis toho nevšiml, tato 3% nechodí jako bonus za dobití, ale jsou rovnou v částce, tedy pokud dobiješ někomu 300, přijde mu rovnou 309 bez dalších informací o tom, že by tam byl nějaký bonus.
Možná jsem si toho opravdu nevšiml, u všech svých karet jsem měl ještě nějaké jiné bonusy.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 11. 5. 2007 16:01

helax 99 píše:Vím, jedná se mi o BONUS K DOBITÉ ČÁSTCE. Má O2 také akci jako TM kdy dává 10%??
To je to, co mne zajímá, děkuji.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 4. 6. 2007 11:47

Tak konečně se přidal i Vodafone a při dobití Vodafone karty v obchodních řetězcích Billa, Globus, Electro World a Rossmann dostanete bonus 10% kreditu navíc z dobíjené částky. Platnost do 30.6.2007.

Tisková zpráva
http://mobil.idnes.cz/dobijte-si-kredit-v-obchodnich-retezcich-a-ziskejte-10-bonus-pav-/mob_denik.asp?c=A070604_105147_mob_denik_hro
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 6. 2007 12:22

spíš to konečně zveřejnili ;-) u Rossmanna je to už delší dobu, dokonce na to upozorňovala i hlasová samoobsluha, když jsem volal z karty, říkalo mi to "Dobijte si kredit tam a tam a...." ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 4. 6. 2007 12:46

snowboarder: Samozřejmě jsem měl na mysli 10% bonus k dobití, a to novinka je, nikoli samotný způsob dobíjení. :wink:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků