Příchozí hovory v sítích T-M po celém světě dočasně zdarma!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 00:12

T-Mobile se pochlapil a alespoň na čas zvýhodnil jeho roamingové zvýhodnění Cestovatel tak, že příchozí hovory přijaté v zahraničích v sítích T-Mobile budou zdarma. Tato akce platí pro všechny, kdo mají aktivovaného Cestovatele a to od 15. ledna do 31. března.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 9. 1. 2007 02:02

vyborna zprava :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 02:53

Třeba to i využiji, když napadne sníh a já vyrazím do Alp :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 1. 2007 09:57

Je to příjemné, ale je to jen v těch 11 zemích, kde je t-mobile. Pro mne bohužel nevyužitelné, protože zrovna Slovensko, Švýcarsko a Francie mi to nepomůže. Čímž musím tedy přijímat hovory zdarma přes O2.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 11:04

tommy: Nojo, Francouzi se svou až směšnou národní hrdostí sotva pustí do své země německého operátora ;-) Jinak abych Tě poopravil, i na Slovensku lze použít Cestovatel, protože tam je T-Mobile.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 11:25

goob: T-Mobile Slovensko má taky tuto akci bezplatného přijímání hovorů v zahraničí, takže se asi CZ se SK domluvili. :D
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 11:45

esquire: Také do 31. března? Bylo by fajn, kdyby to pak ještě prodloužili. Na prázdniny to ale sotva udělají, protože by se stejně jako Vodafone s platností vánočního dárku až po svátcích, připravili o peníze z hlavní sezóny.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 1. 2007 11:47

goob píše:i na Slovensku lze použít Cestovatel, protože tam je T-Mobile.l/quote]
tak samozřejmě, ale mluvím spíš o té kombinaci zemí. Nemá smysl udržovat dva op. Když už to zaplatím u O2 z nutnosti, proč to dávat t-m kvůli jedné zemí. Navíc po spuštění O2 na Slovensku to bude ještě zajímavější.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 11:52

tommy: No, pokud máš i T-M a jedeš jen zrovna na Slovensko, proč to nevyužít. U O2 se za to musí myslím zaplatit nějaký paušál, ne? Minimálně jsou pak v Cestovateli únosnější ceny za SMS za 5 Kč bez DPH.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 11:53

goob: Pro službu Světový roaming platí bezplatné přijímání hovorů od 17 do 20 hod. denně (v tuto dobu je i zlevněné posílání SMS a MMS za 2,50 Sk a odchozí hovory 9,90 Sk), pro Smart roaming kdykoli. Platí to do 31.1.2007.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 12:29

esquire: Hmm, tak to není špatné. I když zrovna pro to volání to není zrovna ideální, protože příchozí hovory se nedají moc naplánovat :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 1. 2007 12:32

Goob: ani ne, takhle nemusím přemýšlet v čí síti jsem nalogovaný
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 12:39

tommy: Jen se musíš koukat na hodinky :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 12:46

goob: Bezplatné přijímání v roamingu v rámci T-Mobile SK samozřejmě platí jen pro síť T-Mobile, konkrétně ČR, Rakousko, Maďarsko, Německo, Velká Británie, Chorvatsko a Holandsko.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 1. 2007 12:53

esquire: Některé jsi vynechal. Zde je kompletní seznam zemí, kde se dá Cestovatel použít:

Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Makedonie, Černá Hoa, Nizozemí, Velká Británie, USA a Polsko (síť ERA).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků