O2 - až dva roky volání ve vlastní síti zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod helax 99 27. 6. 2007 09:18

Všiml jsem si že v Tescu a O2 nabízejí O2 go, tarif fajn, volání zdarma, cena 95 kč, kredit 50 kč ( čísla nic moc, ale myslím, že s O2 Smart Roaming to je fajn investice ).

Chodí zvýhodněné nabídky i na předplacenky ?
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod Šponty 28. 6. 2007 12:15

sonix píše:Šponty: Když tomu moc nerozumíš, tak to radši příště nepodepisuj a už vůbec ne 3x, oni tihle pouliční prodejci jsou schopni člověku nakecat, že bude volat zdarma a za posílání sms mu budou ještě platit. :tleskani Mě taky z O2 nabízeli telefonicky nějakej podobnej tarif, a když jsem jim řekl, že z GO mě to vyjde levněji, protože mám 100% bonus, tak vůbec nevěděli co to je.n/quote]

Jenže O2 Bronz Max je uplně běžnej tarif. Tomu co ten tarif obsahuje a za kolik budu volat rozumím. Ptal sem se jenom na tu nabídku neomzeného volání. Zda jí už mam aktivovanou automaticky nebo si jí musim ještě zvlášt nějak aktivovat.
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _brandon_ 28. 6. 2007 12:29

nemáš, protože k MAX tarifu se neomezené volání nedává. Je to jasně definováno v podmínkách. V každém jiném případě bys den po aktivaci byl informován smskou, že ti "právě bylo aktivováno neomezené volání na X měsíců", v případě MAX tarifu máš smůlu. Neomezené volání se dává k tarifům SIMPLE a dále k minutovým tarifům, pokud: uzavřeš smlouvu na dva roky jakýmsi dodatkem, nebo si vezmeš dotovanej mobil. MAX je vyloučený.
_brandon_
Junior

Předchozí stránka