O2 - až dva roky volání ve vlastní síti zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod just.in® 30. 1. 2007 16:32

Smluvní zákazníci dostanou dárek. Od 1.února budete po vyčerpání volných minut volat v rámci sítě O2 zdarma. A pro nové je ještě dárek! Více zde
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?t ... le=1114611
to už je slušný nášup

//ales76: Upraven název vlákna.
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 1. 2007 16:39

Koukám že akce TMO s 5000 minutami a SMS se ujala, a konkurence až pozdě pochopila, že tady se dá vydělat majlant...ve vlastní síti, holt spousta minut (volných) se provolá ve vlastní síti a nemusí se platit konkurenci propojovací poplatky.Ať se perou :)
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 30. 1. 2007 16:55

just.in®: Budou volat zdarma stávající zákazníci, kteří prodlouží smlouvu nebo uzavřou smlouvu na tarif Simple. To je trochu rozdíl. A zdaleka ne "všichni" 3 roky, obvykle od 2 do 6 měsíců. Takže zase nic pro stávající.
Naposledy upravil esquire dne 30. 1. 2007 17:01, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 30. 1. 2007 17:00

Pro mě jo :-P

Zcela určitě beru v březnu nebo dubnu dotovaný telefon (úvazek na 24 měsíců), takže to krásně vyšlo a mám to zadarmo! (na půl roku)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 30. 1. 2007 17:21

ales76: Překvapivé je, že je to i pro klasickou Pohodu. Většinou byla v poslední době Pohoda z podobných akcí vyjmuta a akce se vztahovaly jen na Pohodu Simple.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod just.in® 30. 1. 2007 17:27

no asi si koupím jednoho maxíka, u t-m máme v rodině 5/5 na 2roky a u vf kamarady. Zkratka od února se mi solidně začnou tenčít účty a zvyšovat nároky na baterku :-)
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 30. 1. 2007 17:53

ales76 píše:Pro mě jo :-P

Zcela určitě beru v březnu nebo dubnu dotovaný telefon (úvazek na 24 měsíců), takže to krásně vyšlo a mám to zadarmo! (na půl roku) /quote]

ales76: Měl jsem za to, že už Tě nebaví měsíc co měsíc reklamovat vyúčtování a že se těšíš, až Ti úvazek o O2 skončí ;-)

//ales76: Řekněme, že mne u O2 drží ještě další důležité věci a tohle je už jen taková třešnička na dortu.. Viz. SZ :wink:
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 30. 1. 2007 23:28

Sakra, zrovna když mi operátor nadělal povánoční dárečky v podobě : 40minut(v rámci tarifu) + 50minut(za věrnost)+10minut(inkaso, které stejně nepoužívám)+10minut(ODMENA). z toho minuty za věrnost platí do všech sítí a jsou převoditelné. Takže za měsíc mohu provola přes 200 minut bezplatně. Jinak se pro jitotu budu o téhle akci ještě informovat u operátora, jak bývá mým zvykem... :)
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 2. 2007 12:07

Tak jsem se díval na web O2 a pro stávající s nižšími tarify to platí jen na 3 měsíce..

Stejně to je jen k zlosti, když bych mohl (po skončení závazku) přejít na O2 kartu a pak bych dostal za stejnou smlouvu na 2 roky 6 měsíců..

BTW: Vzhledem k nedávné diskuzi o volání "zdarma", všimli jste si jak O2 prezentuje svou nabídku v TV? Kde přímo zazní: "po provolání volných minut"..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod biker 2. 2. 2007 12:51

už se poučili, nemyslím, že by to byla špatná nabídka, provolám si své a pak se nemusím starat a volám do O2 bez omezení (tedy jestli, ale asi jo, to platí i na pevnou O2)
biker
Junior

Odeslat příspěvekod Thomyy 2. 2. 2007 14:39

ales76: A kdo ti brání přejít na O2 kartu??
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 2. 2007 15:29

Thomyy : Prakticky to přináší spoustu problémů.. Mám teď u O2 nějaký přeplatek (na pár měsíců) a Tandem kartu (tu bych musel také převést na O2 kartu), navíc bych přišel o Benefit body, musel bych se zapojit znovu do Benefit programu, začal bych zase od začátku (300b/6 měsíců), byl asi i problém s dobíjením O2 karet, to jde až po 4 po sobě jdoucích zaplacených fakturách, pak ten samotný proces přechodu na O2 kartu a zpět..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod biker 2. 2. 2007 16:37

a navic jako novy zakaznik skladas ty sileny depozita, ne? kdezto na mobil+ vetsinou ne, kdyz to mas dele jak rok tusim
biker
Junior

Odeslat příspěvekod Fortunato 2. 2. 2007 17:21

Nový zákazníci už neskládají depozit (záruku) na tarif

jediné záruky které se teď vybírají jsou na mobil+ pokud u nás zákazník není déle než 1 rok
Fortunato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker 2. 2. 2007 18:45

fortunato, ty jo bavime se tu o tom, ze si bude vrat zvyhodneny telefon :roll:
biker
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků