obile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB', 'reklama19_webu_cz6' => '
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743160533, 'reklama19_webu_cz7' => 1711628138, 'reklama19_webu_cz10' => 1711628211, 'reklama19_webu_cz8' => 1711628154, 'reklama19_webu_cz4' => 1711628186, 'reklama19_webu_cz2' => 1711628165, 'reklama19_webu_cz3' => 1711628186, 'reklama19_webu_cz6' => 1711628219, ) ?> => 1711628107, 'reklama19_webu_cz10' => 1711628212, 'reklama19_webu_cz5' => 1711628143, 'reklama19_webu_cz6' => 1711628219, ) ?> Blackberry u Vodafone - MobilMania.cz

Blackberry u Vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod devil_cz 13. 6. 2007 20:24

Mam BB 8800 a nevim jak jej nastavit, abych mohl pouzivat mapy a surfovat na internetu.

nevite nekdo jak Blackberry nastavit pro vodafone?

Diky
devil_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod omninet 14. 6. 2007 01:44

BB vseobecne se datove sluzby (mimo jine i MMS, ale hlavne surfovani po netu a jine) zaktivujou a jsou funkcni az po enterprise aktivaci...

ono by to teoreticky slo obejit, otazka zni, jestli Vodafone podporuje APN blackberry.net nebo ne, pokud totiz ne, tak i tak by byli nektere veci omezene, ne vse se da presmerovat na APN internet

ale snad nekdo to tu jiz resil.

BTW: mohl si to pridat do jineho, jiz existujiciho vlakna...
omninet
Junior

Odeslat příspěvekod goob 14. 6. 2007 11:38

devil_cz: VF ale službu BB nepodporuje. S BB běž k T-M nebo (ale nejsem si jistý) k O2. U T-M Tě to bude stát 500 Kč provoz + další podobná částka za to, že Ti někde ta služba poběží.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod omninet 15. 6. 2007 05:13

doplnim:

funguje u TMO O2, pokud chce jen surfovat, staci APN BB.net, nemusi mit i histovane reseni BES

na druhou stranu, zarizeni bude stale jen polovicni, je proste stavane na plne vyuziti a predpoklada ho
omninet
Junior

Odeslat příspěvekod AiR 15. 6. 2007 21:04

nekde jsem zaslechl, ze vodafone CZ samozrejme oficialne BB nepodporuje, ale pro nadnarodni firmy (pouzivajici VF), pusobici v CZ a zvykle pouzivat BB ze zahranici, poskytuje i BB

nevim, co je na tom pravdy, ale o velke zakazniky se musi pecovat ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jimmac 18. 6. 2007 12:18

Po delsim laborovani se veci maji takto:
'internet' jako APN staci pro operu mini. Tu se mi podarilo nainstlovat pouze pres ten strasny windows software. Vypada to ze telefon jde totalne na ruku operatorum, exponuje pouze velmi zakladni bluetooth sluzby. Takze proprietarni skrz naskrz:

Voice Gateway, BlackBerry Desktop Service P:0x25107D58 R:0x03 V:0x20004, BlackBerry Bypass Service P:0x25107D58 R:0x03 V:0x20003, Phonebook Access PSE, Dialup Networking, AUDIO Gateway

Bohuzel ani google aplikace, ktere jsou na blackberry tak fajn, jako gtalk nebo gmaps se mi nepodarilo rozchodit, byt opera preda url s .jad souborem systemu a s defaultim browserem ani prd.

Nastesti moji chut telefon hodit z okna zachranil jabber klient jivetalk - beejive.com. za $20 je ze spatneho telefonu spatny telefon s dobrym IM :)
jimmac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 12. 2008 23:58

Zdar lidi,
nejde mi u Blackberry 7290 rozchodit Operu Mini. Zkoušel jsem APN "internet" i "data.vodafone.cz", ale bez úspěchu. Podle toho co tu čtu to ani nejde bez toho abych použil APN "blackberry.net"?
Nechci net jen na OperuMini, ale na všechny možné další aplikace, jen pro úplnost.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 12. 2008 02:24

s nastavenim ti spis pomuze podora blackberry nez vdf . takze i ten apn bod nebude vdf.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků