Vánoční a silvestrovské výpadky operátorů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Thom 24. 12. 2007 15:12

Vodafone - nejdou odesílat SMS (nebo se to tak aspoň tváří, jak jsem z odpovědí pochopil. Příjem SMS a hovory OK, od Prahy až po Ústí nad orlicí, kteroužto cestu jsem před chvílí absolvoval vlakem.

Téčko občas na druhý pokus nebo to šíleně dlouho trvá, ale celkem ok.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod punx 24. 12. 2007 15:19

Tak tady u nás na východě(Náchod a okolí) VF katastrofa.Zprávy se tváří jako že nejdou odeslat,po hodině začnou chodit výpisy a mezi tím už mi lidi odepisují na zprávu,která údajně odeslat nejde.Zkoušel jsem TM a zatím v pohodě.
punx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HenryPotter 24. 12. 2007 15:33

T-Mobile a O2 na Kladně naprostá pohoda. SMS - OK, MMS - OK, E-MAIL - OK, INTERNET - OK, HOVOR - OK, VIDEOHOVOR - OK. Takže na Kladně T-Mobile a O2 zatím v pohodě. Snad to taky tak vydrží i nadále.
HenryPotter
Junior

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 24. 12. 2007 16:55

TM v Žatci v pohodě
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod Mattony85 24. 12. 2007 17:03

Tak zdá se že už je Vodafone v pohodě. Ale naopak u nás začalo blbnout O2. Babině se nedá dovolat a to jsem u toho telefonu seděl a restartoval ho a stále hláška že je vypnutý :( takže se to netýká pouze VF 8)
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 24. 12. 2007 17:14

Dej simku do jinýho telefonu a když to nepujde pošli mi PM ;)
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Brace 24. 12. 2007 17:39

Nové Město nad Metují: O2 je celý den naprosto v pořádku. Volání, SMS, MMS, WAP OK
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 24. 12. 2007 20:40

Tak na Pankráci nejde z VF ani volat, síť zaneprázdněna... nou koment :lol:
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod le_fox 24. 12. 2007 21:05

No, na Smíchově: síť obsazena, smsky neodchází, nepřichází, a když na to zavolám z pevný, tak nedostupný. Už to úplně zazdili. Takhle tu síť neprodají :D
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Odeslat příspěvekod nokez 24. 12. 2007 21:15

Praha 4 Krč:
T-Mobile OK: SMS, volání i internet. SMS fungují i z t-zones.
O2 OK: SMS, volání.
Na Vodafone jsem poslal dvě SMS a doručenky došli do půl minuty.
R.

PS: připojen přes T-Mobile Twist Surf+ a Opera Mini
nokez
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 12. 2007 22:47

Jo tak sem si přes webovou bránu Vodafonu jen tak pro test poslal ve dvě hodiny smsku a dorazila před chvílí, tedy asi po 7 hodinách!
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AiR 24. 12. 2007 23:35

Co vim tak SMS maji na SMS centru urcite priority. Jak podle ceny, tak podle dulezitosti. Takze nejprioritnejsi jsou Premium SMS, bankovni, pote normalni SMS a uplne na konci neplacene SMS z webu. Pokud je tedy SMS centrum zahlceno, neni se cemu divit. Jinak dnes jsem nektere zde zminene problemy pozoroval take, ale vsech priblizne 100 SMS dorazilo v poradku behem nekolika minut. Dobrou noc
Naposledy upravil AiR dne 24. 12. 2007 23:37, celkově upraveno 1
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 24. 12. 2007 23:35

Tak co jsem odpoledne přijel vlakem do Prahy, tak jsem celej den připojen přes EDGE na netu a v pohodě, i po cestě, Poslal jsem asi 5 MMS a 60 SMS, uskutečnil asi čtyři hovory a vše OK. Po cestě vlakem jsem nepotkal jedinou BTSku, která by mě vykopla z netu.
Nejvíce má problém co tak slyšim Vodafone, má přetížené sms centrum a dochází i k lokálním přetížením. On má sice dostatečný počet bts, aby měl dobrý signál, ale nestačí to kapacitně.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod loupoocko 24. 12. 2007 23:59

SV Morava - okres Vsetín, Vodafone, volání v pohodě, dovolala jsem se, ale sms asi chodily se spožděním,usuzuji dle toho kdy mi přišla "zpětná vánoční" sms od druhého, hlavně že dorazily /posláno 44 sms o pul desáté ráno + nějaké navíc navečer/
loupoocko
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 12. 2007 00:01

U nas na slovensku v meste som bol na nete cez edge cely den a islo to mozno ze este rychlejsie. Asi menej navstevnikov. Akurat som zpozoroval ze sms sa odosielala dlhsie. Dorucenka prisla ozaj hned.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka