Nové Ochranné známky mobilních operátorů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod speedy 25. 12. 2006 22:22

Takže sice po delší době, ale o pet nové známky.
T-Mobile zaregistroval:

Twist Týden a Twist Maxi obě 21.12. Co by to mohlo být? Že by nové tarify... Osobně bych to viděl spíše na balíčky. U toho prvního by se mohlo volat za týdenní poplatek do TM zdarma a u bruhe za nejaky poplatek zdarma cely mesic... Mozna...

//ales76: Zajímavé téma.. Už z toho důvodu, že z nově zaregistrovaných ochranných známek se často vyklube nějaká nová služba. Jak jsem napsal, zajímavé vlákno, proto jsem se rozhodl z něj vyloučit některé "nezajímavé" nebo OT příspěvky.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 26. 12. 2006 04:04

speedy: Také bych to viděl na balíčky, zřejmě volání, i když název "Maxi" by mohl skrývat např. i smskování.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 3. 2007 01:17

7.3. si T-Mobile zaregistroval značku Girls Talk. Máte někdo tuchy, o co půjde?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 9. 3. 2007 04:26

K...y na zavolanou.
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 3. 2007 11:45

:mrgreen:
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 9. 3. 2007 11:46

téčko možná odhalilo grupentalk u znudělých žen, takže si tipuju, že to bude skupinové volání pro zoufalé manželky :))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 28. 3. 2007 23:41

Tak zde máme nové ochranné známky u T-Mobilu, zaregistrované 26.3. Jedná se o "Twist Volání 100" a "Twist SMS Volno 300". Nejspíš nějaké zvýhodněné volání a SMS.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 28. 3. 2007 23:46

Vypadá to na 100 volných minut do T-Mobilu (cena někde přes 300 Kč) a 300 SMS do T-Mobilu (cenu neodhadnu) ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 2. 9. 2007 16:37

Opet po delsi dobe nove znamky:

Vodafone - Student SMS Grátis od 28.8.2007. Myslim, ze je vsem jasne, ze pujde o studentske zvyhodneni k tarifu. Pokud to bude, tak jak to zni SMS zdarma + nejaky kredit navic na volani, nemuselo by to byt spatne.

O2 - STRUNY O2 + jeste anglicky preklad od 30.8.2007. To opravdu netusim, o co by mohlo jit. Nejaky novy festival sponzorovany O2 :? To je ale asi blbost
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 2. 9. 2007 17:14

O2 myslím sponzoruje Struny podzimu, takže nějaká souvislost asi s tímto festivalem.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 9. 2007 17:16

Festival Struny .... skutečně O2 podporuje, takže spojitost bude v tomto. Co se týče Vodafonu, zní to slibně, uvidíme až se s tím vytasí ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dexter 5. 9. 2007 13:47

Takze na dnesni tiskovce Vodafonu o tom nepadla zminka?
Dexter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_pavel 5. 9. 2007 15:04

proc by mela? ta tiskovka byla zamerena na firemni zakazniky...tohle je evidentne studacka nabidka
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod Dexter 6. 9. 2007 21:46

Psali o tom na strankach MM v tom clanku, ze o tom pravdepodobne padne zminka na ty tiskovce...
Dexter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 6. 9. 2007 22:58

Dexter : My jsme nevěděli o čem ta tiskovka bude, ale fakt je že Vodafone něco chystá (má zaregistrován název), ale nevíme na kdy. Možnost, že bude info na tiskovce byla, nakonec se tak nestalo.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků