Oskar Po svém, ale proti vám

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod *Victor* 9. 9. 2005 22:42

Dal jsem si k tarifu Naplno 50 i doplněk Po svém a obdržel novou SIM Plus. Prodavačka mi sdělila, že o půlnoci bude karta aktivní a starou pak můžu vyhodit. Když ale ani v 8 ráno moje SIM Plus aktivní nebyla a já v tu dobu čekal z banky konfigurační SMS, rozhodl jsem se zavolat Oskarlinku, co se vlastně děje. Zavolal jsem z karty T-Mobile na bezplatnou linku a operátorce nastínil problém. Ta mě přepojila k jiné a ta zase k další. Když si mě konečně vyhledala v počítači, dušovala se, že moje nová SIM karta je už dávno aktivní a že jsem si určitě karty popletl. Minutu na to se jako zázrakem karta sama zalogovala, čímž jsem si o celé záležitosti udělal vlastní názor. Pustil jsem to z hlavy až do doby, kdy mi přišlo vyúčtování. Moje urgence k vůli jejich zapomnětlivosti mě stála 35,70!!! To je skutečně gól. Kartu jsem ještě aktivní neměl, ale tarif, k vůli kterému mě naúčtovali hovor s operátorem (byť z T-Mobile) už aktivní byl. Po svém je tak trochu podvod. Můžete si sice téměř vše nastavit přes web, ale pokud udělá Oskar nějaký kopanec, nijak s tím nehnete a svou chybu si ještě nechá zaplatit. Jaké máte zkušenosti se službou Po svém? Už jste museli řešit nějakou chybu ze strany Oskara? Jak jste na to šli, když jste nechtěli platit?
Naposledy upravil *Victor* dne 10. 9. 2005 04:05, celkově upraveno 1
*Victor*
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 9. 9. 2005 23:23

Doporučuju to reklamovat. Tohle byla věc, která opravdu po svém vyřešit nešla. A to že se karta stala aktivní až po hovoru je dost divný. Operátorce stačí kliknout a věci, který můžou normální cestou trvat pár hodin jsou za minutu vyřízený.
Doporučuju napsat oskarovi dopis a chtít peníze zpátky.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre (novy) 10. 9. 2005 08:13

sluzba Po Svem je aktivni ihned a nezalezi na tom, jestli mas aktivni simku, nebo jestli ti vystaviliy novou.
Jinak sis mel precist podminky, ze hovor s operatorem stoji neco pres 30,-. Ale muzes to zkusit reklamovat tech 35,70 ,- Treba ti to uznaji, ale kvuli takove castce se nekde hadat...

No jak chces..
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havros 10. 9. 2005 08:32

Me trvalo 2 dny nez mi ji aktivovali...
Volal jsem tam snad trikrat, co se jako deje, ale oni nevedeli
Ale tech 30Kc jsem neplatil...
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petbest 10. 9. 2005 09:57

Koukam pan chytrej :lol: Kdyby sis poradne precetl podminky pouzivani PoSvem, zjistil bys, ze hovory s operatorkou opravdu stoji jednorazovy poplatek 35,7 CZK - ve smlouve se ti to mozna hledat nechce, ale kdyz to zavadeli, bylo na netu video s nakym panem a ten to tam asi dvakrat za pet minut zminil :roll:
petbest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 10. 9. 2005 14:20

no jo jenze to by nekdo musel cist i ta mala pismenka.. coz se mnohym lidem moc nechce.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 10. 9. 2005 14:51

No jo, ale on ví, že při Po svém zaplatí za infolinku. Ale očekával, že když volá kvůli jejich kopanci, tak mu to účtovat nebudou.
Měls to zajít vyřešit do obchodu, kde by se ti podívali jak to s tou kartou je :)

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod adamek.jan 10. 9. 2005 17:38

Zadny poplatek za spojeni s operatorem neplatite pouze v pripade, kdyz s operatorem resite problem ktery je prostrednictvim oskarovych samoobsluh neresitelny.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maly.vena 10. 9. 2005 17:47

Nevím jak komu,ale mně při problémech také nepočítali 37,50,-byl jsem s tím smířený a na výpisu jsem nic neměl.,tak nevím jak to je. :D
maly.vena
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 10. 9. 2005 17:50

adamek.jan píše:Zadny poplatek za spojeni s operatorem neplatite pouze v pripade, kdyz s operatorem resite problem ktery je prostrednictvim oskarovych samoobsluh neresitelny.
:pozor2 Dej mi odkaz na oficiální vyjádření v tomhle smyslu. Ptal jsem se přes Ptejte se, a tam odpověděli, že poplatek se neplatí jen při zákonem stanovených vyjímkách. Je možné, že to záleží na operátorovi na lince, ale oficiálně se platí všechno. Od čeho asi infolinka je, když ne od řešení problémů, ne?

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 9. 2005 18:02

Dotaz
V jakých případech nebudu platit za hovor s operátorem, když mám aktivovanou službu Po svém?
Odpověď
Hovory s operátorem v rámci služby Po svém jsou zpoplatněny částkou uvedenou v platném ceníku. Výjimku tvoří hovory, které musí být ze zákona zdarma třeba jako odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely, žádost o nezasílání obchodních sdělení, hlášení poruch v rámci telekomunikační sítě nebo žádost o nezveřejnění v telefonním seznamu. Kromě toho vám taky nezpoplatníme nahlášení ztráty nebo krádeže vaší SIM karty ; víme, že v takovém případě může být volání na OskarLinku jedinou možností, jak zamezit jejímu zneužití. Takže pokud se hovor s operátorem bude týkat některé z těchto situací, bude samozřejmě zadarmo.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 10. 9. 2005 18:15

[quote="Já Osobně"tDej mi odkaz na oficiální vyjádření v tomhle smyslu. Ptal jsem se přes Ptejte se, a tam odpověděli, že poplatek se neplatí jen při zákonem stanovených vyjímkách. Je možné, že to záleží na operátorovi na lince, ale oficiálně se platí všechno. Od čeho asi infolinka je, když ne od řešení problémů, ne? Já Osobně 8)l/quote]
Me toto rekli na infolince spolecnosti Oskar pri koupi pausalni SIM karty.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod havros 10. 9. 2005 18:18

A ještě jsi zapomněl na změnu tarifu...
V takovém případě je hovor taky zadarmo :D
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 10. 9. 2005 18:28

Několik případů, kdy za hovor zaplatíte i v případě, že si to "Po svém" udělat nemůžete opravdu existuje:

http://mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=109413
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 10. 9. 2005 20:38

Nevíte jestli se dá odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů (...) i jinak než přes operátora? Omylem jsem to odklepl v kapesní samoobsluze a nemůžu nikde najít odvolání, ani v inet samoobsluze. A ještě by se hodilo schéma kapesní samoobsluhy.. :)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků